lek. Marek Pogodziński

Urolog więcej

Olkusz, Tarnów 2 adresy

Nr PWZ: 5646652

3 opinie

Adresy (2)

Centrum Medyczne S5
Kazimierza Wielkiego, Olkusz

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu
Pro+Med
Krasińskiego, Tarnów

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych urologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Kazimierza Wielkiego, Olkusz

150 zł

Centrum Medyczne S5

Pozostałe usługi


Kazimierza Wielkiego, Olkusz

200 zł

Centrum Medyczne S5

Moje doświadczenie

O mnie

Studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego ukończyłem w 1998 roku. Następnie po szkoleniu specjalizacyjnym w Klinice C...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Chirurgia ogólna
  • Urologia

3 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora. Wszystko dokładnie mi wyjaśnił, sprawdził badania, powiedział, jak powinnam postępować z moimi małymi kamyczkami. Bardzo mnie cieszy, że nie przechodzi od razu do inwazyjnego leczenia. Jestem pełna podziwu, że są tacy dobrzy lekarze. Polecam z czystym sumieniem!

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały lekarz. Kompetentny, troskliwy, tłumaczy wszelkie mechanizmy działające w i na organizm oraz omawia możliwe opcje. Podejmuje pełną diagnostykę, w tym profilaktyczną ze wskazania. Jestem pod jego opieką już kilka lat - przed, w trakcie i po ciąży. Czuję się wysłuchana i zaopiekowana. Do tego Pan doktor mówi spokojnym i bardzo ciepłym głosem. Wizyty w Medicover Kraków. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu pobyt w Centrum Onkologi im. Skłodowskiej-Curie w Krakowie, operacja

Lekarz, który wypisywał mnie z Centrum Onkologii, Oddziału Urologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie (oddział w Krakowie), przechodziłem operację na nowotwór. Zapisywanie leków przeciwbólowych po konsultacji i przeprowadzeniu wywiadu. Rzetelne podejście do pacjenta. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Jestem już po 60-tce. Mam nieco powiększony gruczoł prostaty. W związku z tym mam przepisany Prostamnic 0,4 mp. Przyjmowanie go bardzo mi pomogło, bo znacznie mniej biegam do toalety. Mimo wszystko jednak czasem 2 razy w nocy muszę wstawać. Nie mam żadnych objawów bolesnych. Po prostu często sikam. Mam w związku z tym pytanie, czy mogę sam brać jeszcze coś dodatkowo? Pytam, bo urolog zapewniał mnie, że ten Prostamnic załatwi sprawę. Dziś wyczytałem, że są czopki bez recepty (Proxelan) i ich działanie jest nawet lepsze, bo działają bezpośrednio na prostatę. Czy mogę spróbować działanie tych czopków bez konsultacji z lekarzem? Oczywiście wspomniany Prostamnic nadal będę brał, chociaż ostatnio trudno go dostać.

Nie spodziewałbym się cudu po tym preparacie. Niech Pan raczej powie o problemie prowadzącemu urologowi, są skuteczne leki mogące Panu pomóc.

lek. Marek Pogodziński

2 tygodnie temu miałem USG jąder i wszystko ok, dostałem lek clostilbegyt (pół tabletki dziennie) zażywam od tygodnia. dzisiaj około pół cm od boku jadra, wyczulem malutka kreskę, bardzo lekko wyczulalną, (jakby bardzo lekko wyczuwalny dołek) nigdy wcześniej nie badałem jąder więc nie wiem czy była ona wcześniej, czy to normalne? Czy to jakiś zaczep np nasieniowodów czy powinienem zgłosić się do lekarza? Czy może czuje tylko przegródkę między kanalikami nasieniotworczymi? Bo tak by mi pasowało że zdjęć budowy jądra jakie znalazłem w internecie..
Wydaja mi się mało możliwe jakieś zmiany skoro 2 tygodnie temu miałem USG i było wszystko ok, ale wolę spytac bo specjalista nie jestem. Kolejną wizytę kontrolną mam za 2-3 tygodnie

Nie da się wyczuć palpacyjnie detali anatomii o których Pan pisze. Wobec prawidłowego wyniku bad USG sprzed 2 tyg jest bardzo mało prawdopodobne żeby ta zmiana była niebezpieczna. Najlepiej niech Pan się umówi na kontrolę do urologa.

lek. Marek Pogodziński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania