Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem fizjoterapeutą. W swojej pracy kładę nacisk przede wszystkim na efekt terapii. Łączę wiedzę zdobywaną na licznych kursach z doświadczeniem. Pracuje w oparciu o różne koncepcje… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą. W swojej pracy kładę nacisk przede wszystkim na efekt terapii. Łączę wiedzę zdobywaną na licznych kursach z doświadczeniem. Pracuje w oparciu o różne koncepcje terapii. Nie trzymam się sztywno jednej metody. Nowoczesna fizjoterapia to przede wszystkim całościowe spojrzenie człowieka. Negatywnymi czynnikami wpływającymi na nasz organizm jest nie tylko ciężka praca fizyczna lecz również stres. Ważny jest kompletny wywiad, badanie oraz testy. Każdy pacjent jest jedyny i niepowtarzalny.
  Tylko indywidualne podejście do każdego pomoże znaleźć Jego własną „drogę do zdrowia”. W swojej pracy nie tylko staram się usunąć problem dolegliwości ale również podać receptę na trwałość terapii przez zajęcia autoterapii. Dobra współpraca pacjenta i terapeuty jest gwarancją sukcesu w terapii oraz umożliwia mierzenie się z najtrudniejszymi przypadkami. Zapraszam Serdecznie! Więcej informacji na stronie www.fizjoterapia-nysa.pl

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: mgr Marek PałetkoUsługa: rehabilitacja neurologiczna

  Prawie codziennie przez 1.5 roku Marek ćwiczył z moją mamą, która jest po ciężkim udarze niedokrwiennym móżdżku i pnia mózgu (niedowład prawostronny + wiele innych problemów neurologicznych, jeździ na wózku). O naszej współpracy mógłbym napisać książkę, ale podsumuję krótko: jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z procesu jak i efektów rehabilitacji. Szczerze polecam rehabilitację neurologiczną u Marka.

 • G

  Anioł- nie człowiek ! ;))) Człowiek o wysokiej empatii, holistycznie patrzący na nasze zdrowie. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Polecam!!!

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegów proponowanych przez Pana Marka. Jest profesjonalistą w każdym calu. Pomógł mi nie tylko w walce z nawracającymi bólami kręgosłupa, ale również z innymi dolegliwościami z którymi lekarze nie potrafili sobie poradzić. Poza tym jest miłym,ciepłym mężczyzną, który emanuje dobrą energią. Polecam!

 • Jestem biegaczem i u Marka lądowałem już kilkukrotnie z różnymi urazami. Ale to co zrobił ostatnio z moim ścięgnem achillesa to mistrzostwo świata! Pełen profesjonalizm! Nie wiem jak to zrobiłeś w ciągu jednej dwugodzinnej wizyty! Ale szacun bo ból minął bezpowrotnie! ;)

 • Świety terapeuta! Szybko zdiagnozował miejsce i przyczynę bólu ,kilka wizyt u Pana Marka i mój kręgosłup od wielu miesięcy przestał boleć Dokładnie wytłumaczył mi w czym tkwi problem i co jest źródłem bólu. Wyjaśnił jak wykonywać ćwiczenia w domu by ból nie powracał. Całkowity profesjonalizm! Polecam!!!

 • Rzeczowy i konkretny, pomógł z bólem kręgosłupa już po pierwszej wizycie, gdzie inni fizjoterapeuci nie potrafili sobie poradzić z moim problemem.