Marek Pałetko

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: mgr Marek PałetkoUsługa: rwa kulszowa

  Pięć gwiazdek to za mało. Pomógł nie tylko mnie lecz paru osobom z mojej rodziny, a także przyjaciołom i znajomym, którzy wcześniej nie mogli znaleźć skutecznej pomocy na ich dolegliwosci. Ba, lepiej zdiagnozował przypadek mojego męża niż wielu ortopedów wcześniej. Do tego bardzo sympatyczny człowiek.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem fizjoterapeutą. W swojej pracy kładę nacisk przede wszystkim na efekt terapii. Łączę wiedzę zdobywaną na licznych kursach z doświadczeniem. Pracuje w oparciu o różne koncepcje terapii. Nie trzymam się sztywno jednej metody. Nowoczesna fizjoterapia to przede wszystkim całościowe spojrzenie człowieka. Negatywnymi czynnikami wpływającymi na nasz organizm jest nie tylko ciężka praca fizyczna lecz również stres. Ważny jest kompletny wywiad, badanie oraz testy. Każdy pacjent jest jedyny i niepowtarzalny.
   Tylko indywidualne podejście do każdego pomoże znaleźć Jego własną „drogę do zdrowia”. W swojej pracy nie tylko staram się usunąć problem dolegliwości ale również podać receptę na trwałość terapii przez zajęcia autoterapii. Dobra współpraca pacjenta i terapeuty jest gwarancją sukcesu w terapii oraz umożliwia mierzenie się z najtrudniejszymi przypadkami. Zapraszam Serdecznie! Więcej informacji na stronie www.fizjoterapia-nysa.pl

  Usługi

  mgr Marek Pałetko

  Komisji Edukacji Narodowej 54/21, 48-303 Nysa, opolskie

  Terapia bólu
  Terapia czaszkowo-krzyżowa
  Kinesiologytaping

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: mgr Marek PałetkoUsługa: rwa kulszowa

   Pięć gwiazdek to za mało. Pomógł nie tylko mnie lecz paru osobom z mojej rodziny, a także przyjaciołom i znajomym, którzy wcześniej nie mogli znaleźć skutecznej pomocy na ich dolegliwosci. Ba, lepiej zdiagnozował przypadek mojego męża niż wielu ortopedów wcześniej. Do tego bardzo sympatyczny człowiek.

  • L
   Lokalizacja: mgr Marek PałetkoUsługa: rehabilitacja neurologiczna

   Prawie codziennie przez 1.5 roku Marek ćwiczył z moją mamą, która jest po ciężkim udarze niedokrwiennym móżdżku i pnia mózgu (niedowład prawostronny + wiele innych problemów neurologicznych, jeździ na wózku). O naszej współpracy mógłbym napisać książkę, ale podsumuję krótko: jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z procesu jak i efektów rehabilitacji. Szczerze polecam rehabilitację neurologiczną u Marka.

  • G

   Anioł- nie człowiek ! ;))) Człowiek o wysokiej empatii, holistycznie patrzący na nasze zdrowie. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Polecam!!!

  • A

   Jestem bardzo zadowolona z zabiegów proponowanych przez Pana Marka. Jest profesjonalistą w każdym calu. Pomógł mi nie tylko w walce z nawracającymi bólami kręgosłupa, ale również z innymi dolegliwościami z którymi lekarze nie potrafili sobie poradzić. Poza tym jest miłym,ciepłym mężczyzną, który emanuje dobrą energią. Polecam!

  • J

   Jestem biegaczem i u Marka lądowałem już kilkukrotnie z różnymi urazami. Ale to co zrobił ostatnio z moim ścięgnem achillesa to mistrzostwo świata! Pełen profesjonalizm! Nie wiem jak to zrobiłeś w ciągu jednej dwugodzinnej wizyty! Ale szacun bo ból minął bezpowrotnie! ;)

  • D

   Świety terapeuta! Szybko zdiagnozował miejsce i przyczynę bólu ,kilka wizyt u Pana Marka i mój kręgosłup od wielu miesięcy przestał boleć Dokładnie wytłumaczył mi w czym tkwi problem i co jest źródłem bólu. Wyjaśnił jak wykonywać ćwiczenia w domu by ból nie powracał. Całkowity profesjonalizm! Polecam!!!

  • T

   Rzeczowy i konkretny, pomógł z bólem kręgosłupa już po pierwszej wizycie, gdzie inni fizjoterapeuci nie potrafili sobie poradzić z moim problemem.