Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Laryngologiczny

  Konopnickiej 3-5 6
  62-800 Kalisz, wielkopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet LaryngologicznyUsługa: usunięcie migdałków

  Jestem bardzo zadowolona z pracy doktora. Syn miał usunięty trzeci migdał i wszystko odbyło się bez komplikacji. Podejście profesjonalne, informacje przekazane konkretnie i za to mega pozytyw. A czy jest miły... hmm... to pewnie zależy od dnia i wielu innych czynników, ale czy to jest najważniejsze??? Każdy z nas ma gorszy dzień. Idąc do lekarza specjalisty liczę na trafną diagnozę, a nie na to, że będzie mi słodził. Jesteśmy w 100% zadowoleni???? Dziękujemy!

 • Wczoraj wróciłem do domu po operacji przegrody nosowej. Pan doktor profesjonalnie podchodzi do pacjenta i nie rozumiem niektórych tutaj opinii. Jak najbardziej polecam!!! Nic a nic nie bolało w trakcie zabiegu ani po jego zakończeniu. Bardzo dziękuje za wykonaną prace. Wreszcie mogę oddychać!!!

 • Zdecydowanie odradzam. Bylam z miesieczna corka na wizycie z powodu skroconego wedzidelka. Dr oschly i nieprzyjemny. Brak obycia z dziecmi. Wizyta trwala bardzo krótko. Dr tak jak odszedł od biurka, brudnymi rekoma badal w buzi wedzidelko. Nie polecam !!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K

  Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę- wyjaśniło się dlaczego. Lekarz bucowaty i nieprzyjemny w obyciu. Zerowe podejscie do dzieci. W czasie prywatnej wizyty ciągle poganiał, bo mu się strasznie gdzieś spieszyło. Mam też duże wątpliwości co do fachowości i dokładności badania. Na następną wizytę pójdę na pewno do innego lekarza. Zdecydowanie odradzam!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • B

  wczoraj byłem u niego prostować przegrodę i było ok. dr. Meller tak jak jego załoga zachowali się profesjonalnie, byli życzliwi a przy tym bardzo mili i z dużym poczuciem humoru, do tego stopnia ze na parę sekund przed zabiegiem zapomniałem po co tam przyszedłem. jeszcze czeka mnie wyciągnięcie tego świństwa które mam w nosie i przez które nie mogłem spać. Komentarze które czytałem że wyrywa nie patyczkując się i nie zważając na ból pacjenta mnie pocieszają bo nie chciałbym żeby się ze mną patyczkował tylko żeby załatwił sprawę jak najszybciej. tak naprawdę wolne wyciąganie pewnie sprawiło by dużo więcej bólu. polecam tego lekarza mimo tego że niektórzy piszą że jest niesympatyczny; lekarz ma być skuteczny i leczyć a nie cackać się z jakimiś pizdami które na wszystko narzekają.

 • M

  Polecam dr Melera, u którego miałem operację prostowania przegrody nosowej naturalnie skrzywionej. Zabieg przebiegł sprawnie, lekarz i cały personel był otwarty, miły i odpowiadał na wszelkie pytania. Wszystko przebiegło prawie bezboleśnie. Po dwóch dniach miałem ściągnięte opatrunki, a po 4 dniach już normalnie funkcjonowałem. Nos goi się idealnie, a jakość oddychania ogromnie się poprawiła. Polecam dr Melera i zdecydowanie się na ten zabieg - nie ma się czego bać, a komfort życia znacznie się poprawia!

 • P

  Jestem po tak zwanej repozycji nosa po złamaniu robionej przez tego lekarza, niestety nie do końca udanej. Nos stracił symetrię kości nie powróciły na swoje miejsce, przegroda jest zniekształcona. Najgorsze jest to, że nos stracił drożność. Po kontroli poinformowano mnie, że konieczna jest plastyka przegrody nosowej... natomiast kość nosa jest zniekształcona... nie wiem co mam robić dalej... Przecież plastyka przegrody poprawi tylko oddychanie (pod warunkiem, że operacja się uda)... a co z deformacją kości nosa po repozycji? A plastykę przegrody nosa w Kaliszu robi przecież lek.Meler???

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • L

  To najgorszy lekarz laryngolog w Kaliszu. I jest to moje osobiste doświadczenie. chamski, arogancki i do tego marny fachowiec. Ludzie uciekajcie od tego człowieka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr.Meler jest lekarzem profesjonalnie wykonującym swoją prace (operował mi guza wargi) i po tygodniu od operacji i zdjętych szwach uznaje że chirurgia plastyczna też doktorowi nie jest obca,bardzo ładnie wykonane,prawie bez śladu po skalpelu.
  To prawda że komplementów pacjentom nie prawi ale przecież to nie jest jego zadanie w służbie zdrowia,znakomity fachowiec i żeczowy facet,ukłony w stronę doktora Melera !

 • Przez tego pana doktora przeżyłam największą w życiu traumę! Miałam u niego "prostowaną" przegrodę nosa a tak na prawdę to raczej wyrywaną na żywca bo przy ściąganiu opatrunku wyrwał mi to co wcześniej złamał i poskładał. Chyba nie muszę opisywać jaki to był potworny ból i ile krwi się polało. A pan doktor tylko krzyczał na mnie i miał jeszcze pretensje jakby to była moja winna!! MASAKRA!!! Nikomu nie polecam takiego pseudo lekarza!!!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Jesteś tym lekarzem?

150

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.