Adresy (2)

I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 10, Wejherowo
Gabinet Lekarski

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 10, Wejherowo
LS Lekarze Specjaliści

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Leczone choroby


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacje i operacja

Wielkiej klasy specjalista. Kompetentny, cierpliwy, podczas rozmów stwarza poczucie bezpieczeństwa. Po trudnej i ciężkiej operacji nie miałam żadnych komplikacji, myślę, że to też świadczy o umiejętnościach tego lekarza. Życzyłabym, abyśmy nigdy nie potrzebowali lekarzy, ale wiedząc, że to niemożliwe życzę wszystkim pacjentom specjalistów pokroju dr Marka Lubockiego!


M
Użytkownik zweryfikowany

lekarz bardzo dobry z pewnoscia dobrze wykonuje swoja prace jest konkretny wobec swoich pacjentów mój ojciec był u lekarza dwa razy na oddziale i dobrze wszystko wyszło


Użytkownik zweryfikowany

Jako córka pacjentki dr. Marka Lubockiego (miało to miejsce 13 lat temu) stwierdzam z całą pewnością iż w tamtym czasie posiadał on nie tylko wymaganą wiedzę co do swojej specjalizacji ale też tak bardzo ważne podejście do pacjentów. Ufam że z pogłębiającym przez te lata doświadczeniu ,zalety te jeszcze bardziej przybrały na sile i zaowocują one wieloma podobnymi odczuciami do moich, czego dr: Lubockiemu oraz pacjentom i ich bliskim serdecznie życzę :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Ordynatotor, doktor Marek Lubocki - lekarz bardzo fachowy i zaangażowany w leczeniu pacjenta. Dzięki Panu Doktorowi moja żona i nasza mama żyje po bardzo trudnej operacji. Panie Doktorze dziękujemy.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


M
Użytkownik zweryfikowany

Trudno mi znaleźć właściwe słowa wdzięczności i uznania dla Dr n. med. Marka Lubockiego..... to fantastyczny lekarz i człowiek. Profesjonalny, dokładny, szczerze zaangażowany w to co robi. Otwarcie odpowiada na wszystkie pytania nie zostawiając miejsca na jakiekolwiek wątpliwości. Bardzo interesuje się nie tylko chorobą, ale i dobrym samopoczuciem pacjenta. Jest całkowicie oddany swojej pracy wkładając w nią całe swoje serce. Życzę wszystkim, aby Służba Zdrowia miała jak najwięcej TAKICH lekarzy. Co do oddziału, na którym pracuje Dr. Lubocki, to zarówno opieka lekarska jak i pielęgniarska, zasługują na słowa wielkiej pochwały.
Jeżeli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy z zakresu urologii, z pewnością zwrócę się o pomoc do Dr. Lubockiego, ponieważ całkowicie mu ufam i wierzę w jego skuteczność leczenia.


P

jest uprzejmy i uczciwie podchodzi do pacjenta-czlowieka-szacunek emanuje od niego od poczatku do konca.operowal mojego tate i jestesmy szczesliwi ze pan lubocki jest lekarzem w szpitalu wejherowskim.zanim pacjenta polozy na stol-rozmawia i tlumaczy wszystko.poczucie bezpieczenstwa u niego jest murowane.cudowny czlowiek i najlepszy specjalista.polecam.


Z

Odradzam z calym sercem. Prosze unikac tego lekarza malo profesjonalny .
Nie motywuje do leczenia


C
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam, każdego traktuje z wysoką uwagą i profesjonalizmem. Oby takich specjalistów jak najwięcej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby