dr n. med. Marek Lubecki

Psychiatra więcej

Katowice, Sosnowiec 2 adresy

Nr PWZ: 3001515

13 opinii

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Wizyta psychiatryczna w gabinecie (poniedziałki) • 120 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Francuska 182, Katowice

Od 250 zł

LubeckiMEDFrancuska 182, Katowice

Od 250 zł

LubeckiMED

Pozostałe usługi


Francuska 182, Katowice

LubeckiMEDFrancuska 182, Katowice

Od 250 zł

LubeckiMEDFrancuska 182, Katowice

Od 200 zł

LubeckiMEDFrancuska 182, Katowice

LubeckiMEDFrancuska 182, Katowice

LubeckiMEDTeatralna 10, Sosnowiec

120 zł

Instytut Zdrowia Centrum

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą psychiatrą, zajmuję się leczeniem zaburzeń psychicznych: nerwica, zaburzenia lękowe, depresja, bezsenność, zaburzenia zachowania u ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Nerwica, lęk napadowy, lęk przewlekły
  • Bezsenność, przewlekłe zmęczenie, demencje
  • Depresja, dystymia, wypalenie zawodowe,
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Psychiatria

13 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: LubeckiMED konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pań doktor to świetny specjalista.
Widać, że zależy mu na pacjentach.
Nigdy nie spotkałam lekarza tak zaangażowanego w proces leczenia.
Nigdy nie bałam się wizyty u Dr. Lubeckiego, zawsze uważnie słucha i Nigdy nie ocenia.
Bardzo mi pomógł, widać że interesuje go moje zdrowie psychiczne, wszystko dokładnie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Nie mogłam lepiej trafić, polecam każdemu.

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Zdrowia Centrum Inny

0kolo 23 lat brałem lorafen psychiczny ból nie do opisania myślałem że już dla mnie nie ma ratunku teraz nie biorę 22 miesiące dzięki doktorowi Lubeckiemu Szacunek i wdzięczność nie do opisania dla Pana i wielkie podziękowania dla lekarza ale też człowieka pozdrawiam Piotrek B

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Byłam w dramatycznym stanie i jednocześnie miałam duży wewnętrzny lęk przed tą wizytą , Pan Marek był bardzo cierpliwy, uważnie słuchał ,nie było presji czasu ,nie oceniał- poczułam się bezpieczniej . Oprócz leków , które już zaczynają powoli działać pomógł mi popatrzeć na pewne kwestie z zupełnie innej strony. Zdecydowanie polecam Pana Marka Lubeckiego każdemu kto potrzebuje pomocy lekarza z tej dziedziny medycyny.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu, zaangażowany i bardzo cierpliwy innymi słowy lekarz z powołania. Przyznaję, perspektywa badania psychiatrycznego budziła we mnie pewne poczucie skrępowania, jednak to szybko minęło – lekarz Marek Lubecki jest niezwykle taktowny, olbrzymi szacunek do pacjenta, po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny.
Lekarz nie owija w bawełnę, wali prosto z mostu i mówi jak jest, z niczym się nie śpieszy. Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy jak i też motywuje pozytywnie do życia. Niby wszystko jest dla nas takie oczywiste i wiadome, ale mimo to, nic nie zastąpi sytuacji kiedy osoba obserwująca Cię z boku nie powie tego głośno i nie nazwie pewnych rzeczy "po imieniu". Uświadomienie sobie pewnych wypieranych przez lata słabości i doświadczeń, pozwoliło mi na zrobienie kroku do przodu po konsultacji, rozmowie i leczeniu przez lekarza Marka Lubeckiego. Bardzo dziękuję że trafiłem na doktora na swej drodze życia.

dr n. med. Marek Lubecki

Panie Piotrze takie opinie od Pacjentów to dla mnie najlepsza motywacja do dalszej pracy. Dziękuję i trzymam kciuki.


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Zdrowia Centrum upośledzenie

Moja córka chodzi do doktora M Lubeckiego Ma podejście do pacjenta Jest świetny w swym fachu Pozdrawiam ja i moja córka a pana pacjentka Anita Kubicka Sosnowiec


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Wizyty domowe KATOWICE + OKOLICE www.lubeckimed.pl długotrwałe problemy emocjonalne

Lekarz niezwykle solidny, rzetelny, zaangażowany.
Syn leczył się poprzednio u kilku lekarzy psychiatrów, lecz dopiero kuracja dr Marka Lubeckiego zaczęła przynosić efekty.
W przeciwieństwie do wielu starszych lekarzy dr Lubecki posiada głęboką wiedzę na temat leków nowej generacji, które nie dają skutków ubocznych, takich jak usypianie, spowalnianie.
Syn darzy dr Lubeckiego całkowitym zaufaniem.


R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Wizyty domowe KATOWICE + OKOLICE www.lubeckimed.pl nerwica i depresja

Jestem już po kilku wizytach Pana Marka. Jestem bardzo zadowolony z leczenia, przede wszystkim dlatego, ze doświadczam już efektów włączonego leczenia. Moje problemy przestają mnie przerastać.
Co do samego lekarza to cenię sobie jego opanowanie, spokój, cierpliwość i jasne tłumaczenie dalszego postępowania. Nareszcie czuję się wysłuchany, zrozumiany i wiem co dalej. Polecam Pana Doktora szczerze.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Wizyty domowe KATOWICE + OKOLICE www.lubeckimed.pl konsultacje psychiatryczne

Panie Marku, chciałem z całego serca podziękować za Pana pracę. Zawdzięczam Panu drugą szansę od życia. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Wizyty domowe KATOWICE + OKOLICE www.lubeckimed.pl

Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Pana Doktora.Jak dla mnie wysokiej klasy specjalista.Super podejście do pacjenta-delikatny,spokojny,wyrozumiały,optymistycznie nastrajający w chorobie.Wyczerpująco tłumaczy mechanizmy choroby oraz działanie leków.Zawsze osiągalny/pod telefonem/, a co najważniejsze , sprawił że widzę postepującą poprawę,Nareszcie.Dziękuję Panie Doktorze,Wdzięczna pacjentka Ewa M.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Zdrowia Centrum wizyta psychiatryczna w gabinecie (poniedziałki)

Lekarz sprawia wrażenie osoby zaangażowanej w proces leczenia, kompetentnej. Z pewnością cechuje go wysoka kultura osobista i cierpliwość względem pacjenta. Wszelkie pytania w trakcie wywiadu lekarskiego zadawane były bardzo taktownie. Wysoko oceniam fakt, iż po zaordynowaniu medykamentu lekarz sam od siebie wyjaśnił sposób i skutki działania lekarstwa. Wizytę lekarską oceniam bardzo pozytywnie. Polecam - zwłaszcza tym, którzy obawiają się, iż wizyta u psychiatry jest stresująca.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

24 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam ogromne problemy ze snem biorę Ketipinor 25 mg niestety odbija się to na mojej wadze 15kg więcej po roku. Czy ktoś może doradzić na co zmienić aby sen był dobry i apetyt nie był tak ogromny.

Proponuje wizytę lekarska. Leczenie zaburzeń snu powinno obejmować także oddziaływania niefarmakologiczne. Po dokładnym wywiadzie i analizie problemu można rozważyc modyfikacje farmakoterapii ponieważ możliwości jest wiele. Zachęcam do wizyty (możliwość wizyty domowej)

dr n. med. Marek Lubecki

Chciałabym wiedzieć jak poradzić sobie z nerwica lękowa i napadami paniki ? Oprócz leków ponieważ brałam je 4 lata. Jakieś naturalne sposoby ? Na terapię chodziłam i chodzę.

Dzień dobry. Jest wiele dróg, każda kultura wypracowała swoje sposoby... Polecam techniki medytacyjne, jogę, trening uważności. Warto słuchać mów buddyjskich- tam jest sporo praktycznych wskazówek. Z pozdrowieniem M.L

dr n. med. Marek Lubecki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania