Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany

Leczy, nie wymyśla (mam wiedzę podstawową na temat moich zwyrodnień, ale ciemnoty nie dam sobie wcisnąć), wyjaśnia i tłumaczy co się dzieje z moimi stawami i mięśniami, jakie mam rokowania na przyszłość i co mogę robić a czego nie, żeby jeszcze chodzić- osobiście leczę i będę leczył biodra - dr Krekorę polecam, byłem u dr w Warszawie jestem i w Kozienicach - pozdrawiam - Romek.


B
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo wdzięczna Panu Dr. Markowi Krekorze za to co dla mnie zrobił. Tego nie da się opisać w dwóch zdaniach. Jest Dr z dobrym sercem, uśmiechniętym i otwartym na potrzeby pacjenta i nie pozostawia w środku leczenia tylko doprowadza wszystko profesjonalnie do końca! Dziękuje Panu Dr za wkład, profesjonalizm i za to wszystko co dla mnie zrobił by postawić mnie na nogi. Wszystkim gorąco polecam! Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze raz serdecznie dziękuje mu bardzo za okazaną pomoc!


M

Dokładnie rok temu dr M Krekora operował moje kolano po ciężkim złamaniu. Bardzo dobry lekarz. Ocena innych lekarzy z którymi się zetknęłam w długiej drodze dochodzenia do sprawności "paksudne złamanie bardzo dobrze zrobione". Pomimo bardzo ciężkiej sytuacji w jakiej się niespodziewanie znalazłam, bardzo się cieszę że trafiłam na dobrego, bardzo dobrego lekarza. Wyrazy szacunku.


A
Użytkownik zweryfikowany

Moja czwarta operacja tego samego kolana robiona przez tego lekarza przebiegła rewelacyjnie,lekarz zrobił naprawdę dobrą robotę,jestem pod jego opieką już rok czasu.To jest profesjonalista w każdym calu,jednocześnie ciepły,sympatyczny człowiek który zawsze ma dla swojego pacjenta i czas i uśmiech i dobre słowo...


A
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjny,niezwykle przyjazny pacjentowi lekarz,operowal mnie dwa razy,niedlugo bedzie trzecia operacja mojego kolana ktora bedzie prowadzil ten doktor.Cieply,serdeczny,konkretny,opiekuje sie swoimi pacjentami rowniez po operacji w przychodni przyszpitalej...


H
Użytkownik zweryfikowany

Znakomity specjalista, wytrwały - co przy schorzeniach ortopedycznych jest bardzo ważne - podejmuje prawdziwą walkę z chorobą, aż do jej ustąpienia. Polecam, jako wyjątkowego, lekarza z powołania. Leczenie opiera na badaniach, a nie na ocenie stanu "na oko". Zgłosiłam się z zaawansowanym zapaleniem barku - praktycznie nie mogłam już ruszać ręką - dodam prawą :( Zastosowane leczenie oraz zlecona kilku-razowa rehabilitacja usunęła problem. Uważam, że warto ufać temu lekarzowi. Polecam wszystkim gorąco.


G

Znakomity. Spokojny, rzeczowy, chce jak najszybciej i najlepiej wyleczyć. Polecam
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


G
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalista.Wizyta poparta Usg.Cierpliwy i wyrozumiały Pan dr.POLECAM


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie