Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
55 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Z
Użytkownik zweryfikowany

świetny lekarz.. godny polecania. mówi po woli. wszystko objaśnia i wysłuchuje pacjenta. odpowiada na każde zadane pytanie.. jest miły, cały czas się kształci, porady i leczenie są skuteczne . Można Panu doktorowi bez wahania zaufać.. Bardzo polecam..


D
Użytkownik zweryfikowany

Witam
Czy był by ktoś w stanie podać numer telefonu na komórkę do pana doktora chodzi o wizytę prywatną.Bardzo pilne potrzebuję pomocy dla córki ciągle się dusi kaszel uniemożliwia jej oddychanie dlatego pilnie potrzebuję numeru a czytając opinie widzę że jest chyba dobry. Bardzo dziękuję z góry osobie,która by mi podała numer.


M
Użytkownik zweryfikowany

Monika 79.186.101.58 Komentarz:
Fantastyczny lekarz. Jestem chora na astmę i mam ciężką alergię. Leczę się u niego od 10 lat. Kiedy okazało się że jestem w ciąży, ustawił mi tak leczenie żeby nie szkodziło dziecku, i okazało się że na tyle trafnie że ja czułam się dobrze całą ciążę i po ciąży również.Każdy kolejny epizod z moim zdrowiem jest załatwiany przez niego fachowo. Gorąco polecam bo nie tylko dobrze leczy ale również wszystko tłumaczy:co dolega, jakie działanie mają leki które zleca,czego nie należy bagatelizować i co robić żeby pomóc sobie w chorobie.Jeden raz kiedy długo dokuczały mi problemy skórne Pan dr po drugiej zmianie leków,stwierdził, że jeśli to nie pomoże to wyśle mnie do specjalisty dermatologa do łodzi i tak też się stało-tam po dwóch wizytach nastąpiła poprawa- a piszę o tym bo bardzo doceniam takie postępowanie, kiedy lekarz odsyła do innego specjalisty,bo nie potrafi sam już pomóc, i nie robi z pacjenta królika doświadczalnego,testując różne leki(na zasadzie może któryś pomoże). Dla mnie Fenomen jeśli chodzi o lekarza. Na potwierdzenie tego dodam jeszcze historię mojego brata, który bardzo często chorował, lekarze ciągle dawali mu antybiotyki (średnio raz, czasem dwa razy w miesiącu-to trwało kilkanaści miesięcy a pierwsze incydenty choroby miały miejsce już kilka lat wcześniej),nikt nie szukał przyczyny. Dopiero Dr Grzegorowski stwierdził że tak częste infekcje ropne muszą mieć jakąś przyczynę, wykonał bardzo wnikliwe badania, z których okazało się że choruje na bardzo rzadką chorobę genetyczną związaną z brakiem odporności i wymaga specjalistycznego leczenia,które początkowo możliwe było tylk w Warszawie.Dlatego Gorąco Polecam, zresztą opinia o doktorze rozeszła się już tak skutecznie, że coraz dłużej niestety trzeba czekać na wizytę u tego specjalisty, ponieważ tylu ma już pacjentów-zupełnie mnie to nie dziwi. Jeszcze raz polecam.


G

Bardzo dobry specjalista pulmonolog i alergolog. Bardzo dużo mu zawdzięczam. Dzięki niemu od wielu lat nie dokucza mi astma, prawie nie choruję.Odwiedziłam kilku specjalistów ale dopiero on potrafił mi pomóc.Kompetentny , wciąż dokształcający się . Bardzo przyjazny dla pacjenta.Wizyta u niego nie była dla mnie nigdy stresem.Zgadzam się, że to jeden z nielicznych lekarzy dla którego liczy się pacjent a nie pieniądze.


B
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie,l wspaniały lekarz ,informacje o chorobie wyczerpujące i długie, potrafi leczyć , można uzyskać poradę w formie telefonicznej i mailowo, dysponuje zawsze czasem dla pacjenta, wizyta trwa około 30 minut i pacjen nie czuje się jak intruz.


B
Użytkownik zweryfikowany

Jest najlepszy, ręczę ,wspaniały fachowiec,nawet nie wie ile mu zawdzięczamy. Dr Grzegorowski jest cudownym człowiekiem i również dzięki temu jest świetnym lekarzem.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo jestem wdzięczna doktorowi za uratowanie mojego taty ,szybką diagnozę, i namówienie nas na to aby ojciec połóżył się w szpitalu .Jak również za całe kilkumiesięczne póżniejsze leczenie i za opiekę lekarską. Gdyby nie portal \'Znany lekarz nigdy byśmy do tego lekarz nie trafili, bo jesteśmy z tzw, głębokiej prowincji, gdzie nie ma żadnej informacji o specjalistach.


E
Użytkownik zweryfikowany

Specjalista w swoim fachu. Zna się a tym co robi. Pacjent może czuć się \"w jego rękach\" bezpieczny. Jest to jedyny pulmonolog i alergolog do którego udaje po porady i leczenie. Od wielu lat polecam dr. Grzegorowskiego znajomym i rodzinie. Mam do niego pełne zaufanie. Pozdrawiam


Bardzo dobry lekarz,z dużym bagażem wiedzy i doświadczenia.Szanuje pacjentów traktując ich bardzo poważnie i widać,że głęboko przejmuje się ich losem.Jest to prawdziwy fachowiec,jakich mało w tym regionie ,a może i kraju.Wizyta trwa około 40 minut,w czasie której jest przeprowadzona dogłębna rozmowa dotycząca choroby,dokładne badanie i udzielone zostają wszelkie informacje na temat dalszego postępowania i leczenia.Jeśli ktoś nie miał kontaktu z lekarzem, to bardzo polecam.


T
Użytkownik zweryfikowany

Wybitnie inteligentny człowiek, doskonały psycholog, miły i przede wszystkim kompetentny. Odkąd powierzyłem syna jego opiece jest wreszcie lepiej. Nie kasa . a dobro pacjenta i jego zdrowie. Ginący gatunek człowieka w tym świecie

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie