dr n. med.

Marek Fatyga

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

124 opinie +dodaj

Zajmuję się głównie deformacjami kręgosłupa u dzieci. Mam doświadczenie w diagnostyce wad i zniekształceń, leczeniu zachowawczym i operacyjnym. Wiedzę systematycznie aktualizuję uczestnicząc… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
124 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kręgosłupa

  Do takiego lekarza jedzie się z końca Poski. Na przykład z chorobą zagrażającą poprawnemu fukcjonowaniu, a wraca się do domu właściwie jako zdrowa osoba. Doktor Marek rozwiewa wszelkie obawy, wątpliwości i mity. Gdy miałam piętnaście lat, przyjechałam z mamą w celu zoperowania choroby Scheuermanna. Dziś, osiem lat później, jestem zwyczajną młodą osobą, która korzysta z życia jak zdrowy człowiek, i nawet czasem pójdzie pobiegać. Doktor Marek naprawia ciało i zapobiega zbędnej panice, konkretną i zawsze najcelniejszą opinią. Jeśli moje dziecko znajdzie się w kregosłupowych tarapatach albo będzie się garbić na przekór, to bez zastanowienia wywiozę je na wizytę do Lublina (nie wyjdzie z gabinetu Doktora Marka bez niezbędnej wiedzy). Pozdrowienia z Gdańska, i znów serdeczne podziękowania za ratunek i odbieranie telefonu z angażem po tylu latach.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - wizyty prywatne

  Doktor Fatyga to godny polecenia specjalista, bardzo dokładnie przeprowadził badanie u córki, wyjaśnił nam na czym polega problem, zajął się nami bardzo profesjonalnie. Pozytywnie oceniam wizytę u Pana doktora i cieszę się że trafiłam na tak wybitnego fachowca.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - wizyty prywatneUsługa: badanie ortopedyczne profilaktyczne - konsultacja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora, bardzo uważnie analizuje wadę u dziecka, szczegółowo omawia i tłumaczy. Z ręka na sercu mogę polecić innym rodzicom. Uważam, że w końcu znalazłam właściwego lekarza, który zajmie się moim dzieckiem. Pozdrawiam serdecznie.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo zaangażowany w swoją pracę. Po trzech wizytach w placówkach publicznych, teraz w końcu udało mi się dowiedzieć i zrozumieć co mi dolega. Dokładnie mi wytłumaczono co mogę robić, a czego unikać i czym to grozi. Lekki poślizg z godziną wizyty, ale jak najbardziej wynagrodzony jakością porady.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - wizyty prywatneUsługa: badanie ortopedyczne profilaktyczne - konsultacja

  Polecam Pana doktora , super podejście do pacjenta, trafna diagnoza (choroba scheuermanna) , zalecenia lekarskie + dobre rady to 100% sukcesu.Jestem zadowolona że dziecko trafiło do takiego specjalisty,i polecam innym rodzicom takiego ortopedę.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - wizyty prywatneUsługa: badanie wad postawy

  Lekarz z ogromną wiedzą medczną i mądrością życiową. Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi .Zrobił dużo więcej niż zakres wizyty, bo do tego jeszcze bardzo dobry Człowiek.Jeszcze raz dziękujemy.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kregoslupa-skolioza

  Najlepszy lekarz jakiego znam, dzięki doktorowi mam proste plecy i super sylwetkę. Jedyny lekarz jakiego znam który wieczorami przyjeżdża specjalnie z domu do pacjenta się zapytać jak się czuje pacjent. Dzięki doktorowi moge funkcjonowac normalnie jestem bardzo wdzięczna i polecam doktora z całego serca.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo uważnie analizuje każdy szczegół danej wady u dziecka , szczegółowo omawia i tłumaczy jak przeprowadzony zostanie zabieg .Jestem zadowolona że dziecko trafiło do takiego specjalisty,i polecam innym rodzicom takiego ortopedę

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - wizyty prywatneUsługa: ból kręgosłupa

  Moim zdaniem Pan doktor Marek Fatyga to wyjątkowy lekarz, świetny specjalista, rzeczowy i konkretny, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Odpowiedzialny i empatyczny - przyjął mnie z bólem kręgosłupa pomimo późnej godziny, zmęczenia i złego samopoczucia własnego. Jestem bardzo wdzięczna i z tego miejsca pragnę jeszcze raz podziękować za pomoc. Życzę dużo zdrowia i siły do pracy. Polecam pana doktora pacjentom ze skoliozą i in. problemami kręgosłupa, według mnie to świetny fachowiec, najlepszy ortopeda w Lublinie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski - wizyty prywatneUsługa: badanie układu ruchu - konsultacje ortopedyczne

  Polecam Pana doktora - choć takie opinie tylko wydłużą jeszcze kolejki do niego.... Pan doktor nie omieszkał telefonicznie poinformować w dniu wizyty, że spóźni się około pół godziny, co świadczy o szacunku do pacjenta....

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się głównie deformacjami kręgosłupa u dzieci. Mam doświadczenie w diagnostyce wad i zniekształceń, leczeniu zachowawczym i operacyjnym. Wiedzę systematycznie aktualizuję uczestnicząc w krajowych i zagranicznych kongresach i kursach szkoleniowych. W 1997 roku obroniłem pracę doktorską na temat choroby Scheuermanna. Obecnie pracuję w II Klinice Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ul. A. Gębali. Przez wiele lat miałem kontakt z chorymi dorosłymi i w tej dziedzinie również mogę służyć poradą.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie (Lublin 1983 rok)

Publikacje

 • 120 publikacji w latach 1988 - 2015

Choroby

więcej