Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Królewiecka 146, Elbląg
Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dorota G.
Kiedy myślałam że już nie ma dla mnie nadziei, ponieważ żaden lekarz nie chciał się podjąć operacji "Glejaka drugiego stopnia "
Znalazł się jedyny lekarz który dał mi nadzieję. Pan Doktor Marek Derenda, podjął się usunięcia glejaka.Po operacji mózgu i wycięciem części nowotworu nadal jestem sprawna ruchowa. Za co bardzo dziękuję.
Pełen profesjonalizm i pomoc Pana Doktora po operacji, ogromna troska o pacjenta.
Nie ma słów w których mogłabym opisać jak bardzo jestem wdzięczna. Jeśli szukasz profesjonalisty i lekarza z powołania to się nie zastanawiaj Doktor Marek Derenda..
Bardzo dziękuję Panie Doktorze.
Dorota G.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu rak złośliwy mózgu

Jest to jeden z nielicznych lekarzy który dał mi oraz mojej rodzinie nadzieje. Po operacji mózgu i wycięciu cześć nowotworowa nadal jestem sprawna ruchowo. Pełen profesjonalizm i pomoc Pana Doktora po operacji. Nie ma słów w których mogłabym opisać jak jestem wdzięczna z moją rodziną za to co Pan Doktor zrobił dla mnie i mojej rodziny. Bardzo dziękujemy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Lekarz z powołania ,po dwóch tygodniach strasznych bóli gdzie nie pomagały żadne leki przeciw bólowe (przemieszczone jądro miażdżystym-dysk) Doktor Derenda przeprowadził operacje na najwyższym poziomie po której następnego dnia wyszłam do domu o własnych siłach. Oby więcej takich wspaniałych lekarzy .


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny guz kanału rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym

zarówno konsultacje przed zabiegiem jak i sama operacja na najwyższym poziomie. Również opieka w szpitalu po operacji bez najmniejszych zastrzeżeń. Wysoka fachowość i kultura osobista, ogromna troska o pacjenta. A najważniejsze - dzięki szybkiej diagnozie i udanej operacji uniknąłem grożącego mi paraliżu. Wspaniały neurochirurg - zdecydowanie i z pełnym przekonaniem polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny bole kregoslupa

Do doktora Marka Derendy trafiłam z bardzo silnym bólem kręgosłupa który nie dawał mi żyć od pół roku.Bylam u wielu lekarzy ale żaden z nich nie zainteresował sie mną moim bólem i tym że cierpie.Dopiero doktor Derenda gdy zobaczył moje wyniki i przeprowadził szczegolowy wywiad ze mna stwierdził że może mi pomóc operacja i to w trybie natychmiastowym.Dziś jestem miesiąc po udanej operacji którą przeprowadzil sam Pan Doktor Derenda.Jestem Panu wdzięczna za pomoc za wizyty na których Pan Doktor mial dla mnie czas za fachową opieke w szpitalu.Naprawdę lekarz z powołania.Wdzięczna pacjentka. Monika Sadecka.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja kręgosłupa

Pomimo młodego wieku i potrzeby operacji Pan Derenda zapewnił mi 100% bezpieczeństwa. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, który sam dba,przychodzi,informuje pacjentów. Odpowiada na każde pytanie, przygotowuje bardzo dobrze do operacji. Jestem bardzo wdzięczna Panu z pomoc.
Serdecznie pozdrawiamy i Dziękujemy.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja usunięcia przepukliny jądra

25 listopada 2018 r. dr. Marek Derenda wykonał mi operację usunięcia przepukliny jądra miażdżystego na poziomie L4/L5 prawostronnej metodą mikrochirurgiczną. Operacja przebiegła prawidłowo. W 2017 roku miałam podobną operację, która zakończyła się powikłaniami: rwa kulszową, bólem pleców oraz uciskiem na jądro. Dopiero doktor Marek Derenda w listopadzie 2018 r. po ponownej operacji dokonał cudu. W końcu dolegliwości bólowe w okolicach kręgosłupa przestały mi dokuczać. Rwa kulszowa ustąpiła. Wielu rehabilitantów wcześniej próbowało mi pomóc zabiegami. Zdecydowałam się więc na kolejną operację. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do doktora Marka Derendy i że to on mnie operował. Doktor bardzo dokładnie opowiedział mi jak będzie wyglądała operacja. Po operacji bardzo często do mnie przychodził i tłumaczył jak postępować po opuszczeniu szpitala. Jego zainteresowanie pacjentem zasługuje na wielkie uznanie, byłem pewny, że wszystko jest tak jak powinno być. Już następnego dnia po operacji mogłem chodzić. Dziś jestem prawie miesiąc po operacji i nie odczuwam żadnych dolegliwości.
Dziękuję bardzo doktorze.
Leszek


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny

Do dr Marka Derendy trafiłem z bardzo silnymi bólami i podejrzeniem dyskopatii. Po pierwszej rozmowie, na podstawie opisanych symptomów, doktor Derenda zdiagnozował silną dyskopatię odcinka szyjnego i dla potwierdzenia diagnozy zlecił badanie rezonansem magnetycznym. Rezonans potwierdził diagnozę, w tym skalę przepukliny, która wymagała natychmiastowej operacji.

Operacja została przeprowadzona z sukcesem, już następnego dnia mogłem samodzielnie opuścić szpital. Dzięki skutecznej operacji ustąpiły najbardziej uciążliwie dolegliwości bólowe, obecnie przechodzę rehabilitację z nadzieją na pełne wyleczenie.

Dr Marek Derenda to lekarz z powołania, kompetentny i pełen empatii, budzący zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Kontakt z pacjentem jest wzorowy – chory jest w centrum zainteresowania, jest traktowany ze współczuciem i szacunkiem.

W trakcie kolejnych wizyt zostałem szczegółowo poinformowany o stanie zdrowia, o przyczynach dolegliwości i potencjalnych dalszych zagrożeniach. Doktor przedstawił mi wszystkie alternatywne metody leczenia (w tym spodziewane skutki każdej z terapii i związane z nimi zagrożenia/ograniczenia). Po operacji otrzymałem informacje o jej przebiegu, doktor wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące zabiegu i dalszego leczenia.

Szczególnie istotne wydaje mi się to, że dla dr Derendy najważniejszy jest człowiek, nie choroba - nie koncentruje się na skutecznym przeprowadzeniu zabiegu, ale na przewróceniu chorego do pełnej sprawności, nawet jeżeli wiąże się to z bardziej skomplikowanym leczeniem.

Moim zdaniem dr Marek Derenda to lekarz, któremu bez wahania można powierzyć swoje zdrowie.

Mirosław Zając


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny ucisk na nerw kulszowy

Panie doktorze jestem bardzo wdzięczna za pomoc, jakiej mi Pan udzielił, za wspaniale przeprowadzoną operację, za wyjaśnienia i odpowiedzi na każde zadane pytanie. Byłam operowana 05.07.2018 i od tego czasu nie odczuwam żadnych boleści. Jestem w pełni sprawną osobą. Polecam każdemu, kto boryka się z bólem kręgosłupa. To wspaniały i godny polecenia lekarz. Z pozdrowieniami Jola


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu bóle kręgosłupa

Szanowny Panie Doktorze, z głębi serca dziękuję za opiekę i pomoc w odzyskiwania zdrowia i sprawności. Chylę czoła przed Pańskim profesjonalizmem i wyjątkowym podejściem do pacjenta. Po postawieniu trafne diagnozy p. Doktor przedstawił mi rzetelną informacje o mojej chorobie i przebiegu operacji. Po rozmowie bez lęku poddałam się leczeniu operacyjnemu wyk. w dniu 05.06.2018.Lewostronne odbarczenie kanału kręgowego L4/L5 drogą fenestracji i foraminotomii, stabilizacja miedzykolczysta stenofix. Doktor Marek Derenda jest bardzo sumienny, ma dużą wiedzę w zakresie neurochirurgii. Bardzo się cieszę że po zabiegu operacyjnym i rehabilitacji jestem pod dalszą opieką p. Doktora.
Gorąco polecam tak dobrego specjalistę i dobrego człowieka.
Z wyrazami szacunku, wdzięczna pacjentka Józefa Wanda Gruszka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie