Adresy (2)

Zambrowska 88, Kleosin
Poz - filia Kleosin (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach
Zambrowska 18, Kleosin
NZOZ POZ Kleosin (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ POZ Kleosin

Krótko - człowiek z powołaniem i fachowiec w dobrym słowa znaczeniu. Oby więcej takich lekarzy! Nie znam pacjenta który był niezadowolony z wizyty u Pana dr. Marka. Miła atmosfera, rzetelny wywiad i skuteczne diagnozy. Polecam! :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się ze wszystkimi powyższymi wpisami. Doktor Czajkowski to wspaniały lekarz z FANTASTYCZNYM podejściem do małych pacjentów. Cierpliwy, dowcipny i bardzo STARANNIE podchodzący do każdego przypadku z którym zgłaszają się do niego pacjenci.
Polecam go wszystkim młodym rodzicom z okolicy Kleosina (i nie tylko), dla których zdrowie ich Maluszka ma najwyższy priorytet.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do tej pory byliśmy pod opieką Pana Doktora Czajkowskiego. Niestety byłam zmuszona zmienić pediatrę i przychodnię ponieważ Pan Doktor popełnił szereg błędów podczas leczenia mojego dziecka przez co musiało być dosyć długo hospitalizowane. Syn miał wodnistą biegunkę, za pierwszym razem Pan Doktor przepisał dziecku jakiś lek. Po 5 dniach wróciliśmy z pogorszeniem stanu dziecka (straszna biegunka oraz gorączka 40st.) Pan doktor stwierdził, że "jeden stolec to nie biegunka" (tego dnia miał jeden ale dzień, dwa dni i trzy dni wcześniej miał 4-6 płynnych stolców), ponad to stwierdził, że dziecko nie ma gorączki i w ogóle nie jest odwodnione. Nie dostaliśmy nic na biegunkę ani na gorączkę. Doktor przepisał antybiotyk (?!!!) Tego samego dnia trafiliśmy do szpitala gdzie stwierdzono "tragiczne odwodnienie organizmu", dziecko było nawadniane 6 dni, gorączka 40st. utrzymywała się 4 doby. Zdiagnozowano 3 infekcje i żadnej bakterii (a wiadomo, ze antybiotyki działają tylko na bakterie). Podczas pobytu w szpitalu dziecko zaraziło się 4 infekcją. Ponad to lekarze w szpitalu byli w wielkim szoku, gdy na ich pytanie czy podawana jest witamina D odpowiedziałam, że na zalecenie naszego Pediatry nie podajemy wit. D w okresie letnim. Okazuje się, że najnowsze zalecenia informują o tym, że witaminę D należy podawać tak małym dzieciom przez okrągły rok! Niestety pokuszę się o stwierdzenie, że wiedza medyczna Pana doktora jest nieaktualna. To wszystko potwierdza fakt, że głupie i niezrozumiałe dowcipy Pana Doktora oraz dobre podejście do dziecka to nie wszystko.


W
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz pediarta nadajacy sie za wzor dla innych lekarzy. Dokladny z swietnym podejsciem do dzieci tych malych jak i starszych. Fakt kolejki do niego sa, ale to nie jego wina. Z calego serca polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Czajkowski leczył mnie, moje rodzeństwo, a teraz moje dzieci. Pomimo, że muszę jechać do przychodni przez całe miasto, to na prawdę warto. Jedyne co mnie denerwuje (choć to pewnie nie wina Pana Marka) to fakt, że przyjmuje starych "dziadków" i "babcie"- te ostatnie to go wręcz "obłażą". Ludzie przecież to PEDIATRA! lekarz specjalista w zakresie pediatrii, nauki o chorobach występujących wśród DZIECI i metodach ich leczenia. Przez to bardzo ciężko jest się umówić tego samego dnia na wizytę u Pana Czajkowskiego. Polecam wszystkim rodzicom tego lekarza. Naprawdę warto znaleźć się pod jego opieką.


R
Użytkownik zweryfikowany

Pana doktora mam ochote stawiac za przyklad wielu lekarzom, ktorych spotkalam na swojej drodze, ktorzy nie wiedza jak powinien wygladac ich stosunek do pacjenta. Powinni uczyc sie od dr. Czajkowskiego! dr Czajkowski jest zawsze zyczliwy, pomocny, cierpliwy, potrafi uspokoic zmartwionego rodzica, sprawia, ze dzieci nie boja sie badan. jego stosunek do pacjenta i wspolpracownikow jest wspanialy i ludzki. Dzieci uwielbiaja pana doktora. takze jego wiedza jest duza i wszechstronna. potrafi doradzic w wielu kwestiach, spojrzec calosciowo na problem zdrowotny, wyslac na wlasciwe i wyczerpujace badania. cieszymy sie, ze spotkalismy takiego lekarza.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan dr Marek Czajkowski jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Chodzę do niego już od ponad 12 lat z moimi trzema synami. Ma świetne podejście do dzieci, rozmawia nawet z niemowlakami :), potrafi przekonać dziecko do badania, otwarcia buźki itp. Ma ogromne poczucie humoru i nie przejmuje się, jeżeli dziecko jest podczas wizyty niegrzeczne (mój syn kiedyś podczas badania zrobił siusiu na pana doktora i nic się nie stało - pan doktor po prostu umył ręce i kontynuował wizytę). Pomijając już jego stosunek do pacjenta, to przede wszystkim jest bardzo kompetentnym lekarzem, który dokładnie bada dziecko, nawet gdy się przychodzi ze zwykłym katarem. Zawsze sprawdza gardło, noc, uszy, u małych i średnich dzieci również ciemiączko, osłuchuje itp. Dlatego niestety do niego są kolejki, ale bada bardzo dokładnie, a o to przecież chodzi, prawda? Poza tym bardzo dokładnie wszystko tłumaczy rodzicom i można śmiało zadawać pytania, bo wiadomo, że udzieli odpowiedzi.
Uważam, że ocena "bardzo dobry" jest w jego przypadku o wiele za niska i nie oddaje w pełni tego, co chcę powiedzieć. Tak jak pisały osoby przede mną uważam, że jest to lekarz z powołania, jest naprawdę rewelacyjny (a mam porównanie z kilkoma innymi pediatrami). Chciałabym, żeby wszyscy lekarze byli tak kompetentni i mieli takie podejście do pacjentów!


M
Użytkownik zweryfikowany

wspaniały lekarz! profesjonalista w każdym calu - wszechstronna wiedza medyczna i uprzejmy stosunek do pacjenta. mam ochotę stawiać go za wzór wielu innym lekarzom.


Ż
Użytkownik zweryfikowany

SuPeR LeKaRz i PeDiAtRa. Bardzo sympatyczny, miły tzw. lekarz z powołania. Super podejście do dorosłych a jeszcze lepsze do dzieci mimo, że przyjmuje na NFZ. Więcej takich lekarzy proszę!


A

Wspaniały lekarz pediatra, zawsze trafione diagnozy i wspaniałe podejście do dzieci i dorosłych.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie