Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 1999 r. Od 2000 roku asystent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, zatrudniony w Katedrze i Klinice Chi...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Primadent wszczepienie implantu

Do doktora Marka Adwenta trafiłam z polecenia koleżanki. Bardzo się tego zabiegu bałam bo naczytałam się na internecie relacji innych pacjentów i spodziewałam się cierpienia w trakcie i po zabiegu. Mimo zapewnień koleżanki co do fachowości dr Marka byłam pełna obaw. Jakie było moje zdziwienie jak cały zabieg trwał 20 min , wszystko odbyło się bezbolesnie i zanim się zorientowałam już było po wszystkim. Gojenie przebiegało bez jakichkolwiek komplikacji- nie byłam spuchnięta i mogłam następnego dnia iść do pracy. Nie mogłam w to uwierzyć ! Dlatego też polecam dr Marka bo to bardzo doświadczony specjalista i jako pacjentka czułam , ze jestem w najlepszych rękach.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Primadent

Do Pana Doktora trafiłam zachęcona pozytywnymi komentarzami. Miałam ósemkę do usunięcia i intuicyjnie obawiałam się zabiegu. Byłam wcześniej w kilku gabinetach we Włoszech na konsultacji i nikt oglądając zdjęcie nie widział problemu . W klinice po zrobieniu zdjęcia okazało się ,ze ósemka jest bardzo blisko nerwu ,który unerwia połowę twarzy- uszkodzenie tego nerwu mogłoby doprowadzić do paraliżu połowy twarzy. W klinice wykonano dodatkowo tomografię , która potwierdziła wcześniejsze obawy.
Na szczęście trafiłam w ręce świetnego chirurga Marka Adwenta, który wykonał zabieg perfekcyjnie - nie uszkadzając nerwu , który przechodził między korzeniami zęba.
Dziękuję jeszcze raz za tak rozważne podejście do mojego problemu : wykonanie niezbędnej diagnostyki i wytypowanie do tej operacji tak świetnego specjalisty.
Bardzo serdecznie polecam Doktora Adwenta


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Sinus lift

Mistrz Świata - lekarz godny polecenia , podpisuje sie obiema rękami. Najwyższy poziom obsługi, świadomość , wiedza i inteligencja. Przyjemnością jest zaufać takiemu lekarzowi. Przy ogromnych osiągnięciach i szacunku w świecie stomatologii , naturalny z poczuciem humoru co pomaga pacjentowi przy stresie związanym z zabiegiem.
Polecam !:)


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Primadent

Pan dr Adwent wszczepiał u mnie, z sukcesem, kilka implantów. Część z nich były to nietrywialne, powikłane sytuacje. W każdym przypadku diagnoza oraz sposób leczenia oparte były na szczegółowej analizie, z której wnioski doktor przekazywał w przystępny sposób. Czuć pewność w tym co robi Pan dr a przy tym jest sympatyczny oraz dyskretny. Szczerze mogę polecić.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Primadent wszczepienie implantów

Wspanialy w pelni profesionalista. Przy mojej parodontozie mialem wszczepione 12 implantow na jednej wizycie. Wszystko odbylo sie bardzo sprawnie I bezbolesnie . Po zabiegu samopoczucie dobre bez tabletek przeciwbòlowych. Wszystko przebieglo super.
Jeszcze raz dziekuje. J.Kot


N
Użytkownik zweryfikowany

Leczenie u pana doktora trwało prawie rok. Zabieg ''augmentacja kości'' i'' wszczepienie implantów '' (6 szt) ''miedzy czasie ''leczenie'' i efekt końcowy ''most na implantach''. Wszystko przebiegało według planu rozłożonego w czasie. Pierwsze wrażenie po konsultacji u pana doktora nadzieja ze mogę odzyskać uśmiech i tak się stało trafiłam do wybitnego specjalisty a przede wszystkim cudownego człowieka dzięki któremu po latach męki z protezami klejami itp jestem szczęśliwa i szeroko się uśmiecham. Serdecznie polecam cały zespół świetnie współpracuje z pacjentem.


R
Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam Pana Dr Marka Adwenta, który usunął mojemu mężowi kostniaka- zębniaka na miejscu zęba nr 8. Mąż bardzo długo zwlekał z tą decyzją, to Pan Doktor sprawił, że odważył się poddać temu zabiegowi. Zabieg został wykonany w pierwszorzędnie przygotowanym gabinecie w Rzeszowie PRIMA-DENT. Pan Doktor jest super specjalistą w swojej dziedzinie - po prostu mistrz Polecam z całego serca. /Mąż spokojny i zadowolony :)/


Użytkownik zweryfikowany

Gorąco polecam Pana Doktora... Trafiłam w Rzeszowie na osobę do której mogłabym chodzić codziennie . Pogodny, zawsze uśmiechnięty. Pan Doktor pomimo iż nie trafił na łatwą pacjentkę, zawsze ,wysłucha...pomoże, rozluźni atmosferę przed zabiegiem. Lepszego lekarza nie spotkałam do tej pory. Nie raz wrócę do jego gabinetu ;))


A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem lekarzem stomatologiem oraz pracownikiem Uniwersytetu Medycznego . Wybór prefesjonalisty do wykonania zabiegu podniesienia dna mojej zatoki szczękowej stanowił dla mnie od kilku lat spore wyzwanie. Po wielu konsultacjach okazało się,że paru znanych chirurgów odmówiło wykonania tego zabiegu ze względu na trudne warunki kliniczne . Szanując taką postawę moich kolegów, tym bardziej podziwiam umiejętności i doświadczenie dr Adwenta. Pan doktor Adwent przeprowadził u mnie ten zabieg w sierpniu. Bez niespodzianek oraz do tej pory bez powikłań. Jestem pod wrażeniem jego przygotowania merytorycznego, sposobu kierowania zespołem stomatologicznym oraz kontaktu z pacjentem - trudnym bo dentystą. Polecam więc szczerze wszystkim pacjentom tego lekarza, bo rzeczywiście pod jego opieką można czuć się bezpiecznie- nawet będąc dentystą....


B
Użytkownik zweryfikowany

jeżdżę do Doktora kilkaset km , Doktor to nie tylko profesjonalista , to także człowiek nad wyra miły , sympatyczny , podejście do pacjenta tak profesjonalne , że największy strach znika w sekundach , rzadko gdzie idzie wszystko w parze tak jak u Doktora Pana Marka , profesjonalna opieka , podejście do pacjenta i pełna profesja w swoim zawodzie , 3 w 1 , czego chcieć więcej , na 10 punktów dla Doktora , daję 100 pkt , nie wspomniałam , że wszczepione implanty przez Doktora , zabieg był wykonany profesjonalnie , pozdrawiam Pana Doktora


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 1999 r. Od 2000 roku asystent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, zatrudniony w Katedrze i Klinice Chi...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna