Marcin Kucharski

Gastrolog, Internista

Adresy i kontakt

 • Zespół Poradni Specjalistycznych Termedica - Prywatne Konsultacje Gastroenterologiczne (Piątek)

  oś. Bolesława Chrobrego 101, (Budynek B), Stare Miasto, 60-681 Poznań, wielkopolskie


 • Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Katedra i Klinika Gastroenterologii, Chorób Metabolicznych, Wewnętrznych i Dietetyki

  Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań, wielkopolskie

  Sposoby płatności: NFZ


Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe są związane głównie z Katedrą i Kliniką Gastroenterologii, Chorób Metabolicznych, Wewnętrznych i Dietetyki, Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie obecnie pracuję na stanowisku Starszego Asystenta i Wykładowcy. Do swoich głównych zalet, mogę zaliczyć posiadanie ponad 10-letniego stażu pracy, wiedzy i doświadczenia w dziedzinie chorób wewnętrznych i gastroenterologii. Na co dzień zajmuję sie diagnostyką i leczeniem pacjentów ze schorzeniami przewodu pokarmowego takimi jak: choroba refluksowa przełyku, zaburzenia czynnościowe przełyku i żołądka, zmiany zapalne przełyku i żołądka, w tym leczenie eradykacyjne zakażeń Helicobacter pylori, nieswoiste choroby zapalne jelit (wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna), choroba trzewna (celiakia), marskość wątroby, kamica żółciowa, choroby trzustki, zaburzenia czynnościowe jelit, choroby jelita grubego, choroby odbytnicy i odbytu, choroby metaboliczne, niedożywienie i otyłość. Moim dodatkowym atutem jest biegła znajomość języka angielskiego – jest to mój drugi język ojczysty.
  Jestem rzetelnym, godnym zaufania, miłym i pracowitym lekarzem, który stara się pomóc każdemu pacjentowi. W mojej pracy kieruję się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do pacjenta, empatią i życzliwością.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Usługi

Zespół Poradni Specjalistycznych Termedica - Prywatne Konsultacje Gastroenterologiczne (Piątek)

oś. Bolesława Chrobrego 101, (Budynek B), Stare Miasto, 60-681 Poznań, wielkopolskie


Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Katedra i Klinika Gastroenterologii, Chorób Metabolicznych, Wewnętrznych i Dietetyki

Przybyszewskiego 49, 60-355 Poznań, wielkopolskie

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Marcin Kucharski
Marcin Kucharski
Gastrolog, Internista
Poznań
Uważam że w pana sytuacji warto spróbować zmniejszenia dawki (co pan zrobił) i po kilku tygodzniach próba odstawienia IPP całkowicie. Pozdrawiam.

Brak opinii

Marcin Kucharski nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną