Prof. dr hab. n. med.

Marcin Kozakiewicz

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan Profesor usunął mi guza stawu skroniowo-żuchwowego. To była bardzo trudna operacja, której lekarz z Wrocławia nie chciał się podjąć. Pan Profesor jest najlepszym specjalistą u jakiego się leczyłam i w dodatku bardzo serdecznym człowiekiem. Ma wspaniałe podejście do pacjentów i inni lekarze powinni brać z niego przykład.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Profesor usunął mi guza stawu skroniowo-żuchwowego. To była bardzo trudna operacja, której lekarz z Wrocławia nie chciał się podjąć. Pan Profesor jest najlepszym specjalistą u jakiego się leczyłam i w dodatku bardzo serdecznym człowiekiem. Ma wspaniałe podejście do pacjentów i inni lekarze powinni brać z niego przykład.

  • Lokalizacja: CENTRUM IMPLANTOLOGICZNE "STOMED"

   Pan profesor Kozakiewicz jest mistrzem nad mistrzami, nieoceniony fachowiec, operował mojego syna z dużą wadą zgryzu, perfekcyjnie wykonana operacja, super podejście gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak on .....lekarz ideał

  • Jestem po zabiegu u tego wspaniałego profesora. Usunął mi dzisiaj 2 ósemki. czas minął przemilo podczas zAbiegu.. nie ma lepszego specjalisty w Polsce. Ma podejście do każdego pacjenta i w dodatku wykonuje swoją pracę profesjonalnie i rzetelnie . Polecam profesora każdemu kto się boi . Przy nim nic się nie stanie !!! Zaufanie 200%!!!

  • E

   Profesor Kozakiewicz- dusza człowiek , a dziś takich lekarzy mało, rzetelny, profesjonalnie przedstawił mi sprawę, PRZEMIŁY!!!!!OBYM TYLKO TAKICH SPOTYKAŁA NA SWOJEJ DRODZE! Z CAŁEGO SERCA POLECAM.

  • E

   Pan Profesor Kozakiewicz to najlepszy specijalista jakiego znam.Usuwał mi ósemkę ,zatrzymaną w dziąśle.Zabieg przebieg błyskawicznie i bezbólowo.Po zabiegu również nie było żadnych komplikacji.Atmosfera podczas zabiegu przemiła.Będę wdzieczna Panu Profesorowi za to do końca życia,(miałam z poprzednią usuwaną ósemką przez innego chirurga bardzo złe doświadczenie )Bardzo wszystkim polecam tego fachowca ,rewelacja!!! Bardzo dziękuję Panie Profesorze!!!

  • B

   Pan Profesor jest świetnym specjalistą i do tego przesympatycznym człowiekiem! :)
   Taki lekarz to skarb naszej służby zdrowia!

  • Pan profesor Kozakiewicz jest świetnym specjalistą. W czwartek miałam usuwaną ósemkę która była zatrzymana i leżała poziomo w dziąśle - koniecznie było dłutowanie. Sam zabieg był bezbolesny i trwał 15min + 10 min podawania znieczulenia. Profesjonalizm i poczucie humoru powodują że wrócę jeszcze do pana profesora. Rewelacja!!!

  • E

   Cudowny człowiek! Widać , że to co robi jest jego wielką pasją . Ja miałam chirurgicznie usuwane ósemki i jestem zachwycona. Zero bólu ani w trakcie ani po zabiegu! Bez zastanowienia warto oddać się w ręce Pana profesora. Jest doskonałym fachowcem.

  • G

   Najlepszy stomatolog jakiego poznałam. Absolutny profesjonalista, mimo że mój przypadek nie był jakoś szczególnie pasjonujący (zwykłe krzywe ósemki siedzące w dziąśle) to pan doktor podszedł do sprawy fachowo i solidnie. Bardzo się bałam mojego pierwszego wyrywania zębów ale atmosfera była tak przyjemna i wesoła, że dałabym mu wyrwać wszystkie zęby naraz:) Polecam! Wizyta prywatna warta każdej ceny.

  • A

   Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Miałam usuwane dwie ósemki na górze plus trzeciego zęba pomiędzy górnymi jedynkami-tzw Mesjodens.Dzięki Panu Doktorowi mam w tej chwili piękny wymarzony aparacik na górnych ząbkach, Cieszę się że trafiłam w tak dobre ręce,DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE:):)