prof. dr hab. n. med.

Marcin Kozakiewicz

Stomatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: CENTRUM IMPLANTOLOGICZNE "STOMED"

  Pan profesor Kozakiewicz jest mistrzem nad mistrzami, nieoceniony fachowiec, operował mojego syna z dużą wadą zgryzu, perfekcyjnie wykonana operacja, super podejście gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak on .....lekarz ideał

 • Jestem po zabiegu u tego wspaniałego profesora. Usunął mi dzisiaj 2 ósemki. czas minął przemilo podczas zAbiegu.. nie ma lepszego specjalisty w Polsce. Ma podejście do każdego pacjenta i w dodatku wykonuje swoją pracę profesjonalnie i rzetelnie . Polecam profesora każdemu kto się boi . Przy nim nic się nie stanie !!! Zaufanie 200%!!!

 • Profesor Kozakiewicz- dusza człowiek , a dziś takich lekarzy mało, rzetelny, profesjonalnie przedstawił mi sprawę, PRZEMIŁY!!!!!OBYM TYLKO TAKICH SPOTYKAŁA NA SWOJEJ DRODZE! Z CAŁEGO SERCA POLECAM.

 • E

  Pan Profesor Kozakiewicz to najlepszy specijalista jakiego znam.Usuwał mi ósemkę ,zatrzymaną w dziąśle.Zabieg przebieg błyskawicznie i bezbólowo.Po zabiegu również nie było żadnych komplikacji.Atmosfera podczas zabiegu przemiła.Będę wdzieczna Panu Profesorowi za to do końca życia,(miałam z poprzednią usuwaną ósemką przez innego chirurga bardzo złe doświadczenie )Bardzo wszystkim polecam tego fachowca ,rewelacja!!! Bardzo dziękuję Panie Profesorze!!!

 • Pan Profesor jest świetnym specjalistą i do tego przesympatycznym człowiekiem! :)
  Taki lekarz to skarb naszej służby zdrowia!

 • Pan profesor Kozakiewicz jest świetnym specjalistą. W czwartek miałam usuwaną ósemkę która była zatrzymana i leżała poziomo w dziąśle - koniecznie było dłutowanie. Sam zabieg był bezbolesny i trwał 15min + 10 min podawania znieczulenia. Profesjonalizm i poczucie humoru powodują że wrócę jeszcze do pana profesora. Rewelacja!!!

 • Cudowny człowiek! Widać , że to co robi jest jego wielką pasją . Ja miałam chirurgicznie usuwane ósemki i jestem zachwycona. Zero bólu ani w trakcie ani po zabiegu! Bez zastanowienia warto oddać się w ręce Pana profesora. Jest doskonałym fachowcem.

 • Najlepszy stomatolog jakiego poznałam. Absolutny profesjonalista, mimo że mój przypadek nie był jakoś szczególnie pasjonujący (zwykłe krzywe ósemki siedzące w dziąśle) to pan doktor podszedł do sprawy fachowo i solidnie. Bardzo się bałam mojego pierwszego wyrywania zębów ale atmosfera była tak przyjemna i wesoła, że dałabym mu wyrwać wszystkie zęby naraz:) Polecam! Wizyta prywatna warta każdej ceny.

 • Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Miałam usuwane dwie ósemki na górze plus trzeciego zęba pomiędzy górnymi jedynkami-tzw Mesjodens.Dzięki Panu Doktorowi mam w tej chwili piękny wymarzony aparacik na górnych ząbkach, Cieszę się że trafiłam w tak dobre ręce,DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE:):)

 • Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam mimo tytułów i oczywiście ogromnej wiedzy jest bardzo miły sympatyczny każdy pacjent jest u niego traktowany wyjątkowo. Gdyby w Polsce było więcej takich lekarzy to byśmy mieli najlepszą służbę zdrowia na świecie . Jeśli ktoś szuka chirurga szczękowego to tylko prof. Kozakiewicz na pewno w Polsce nie ma lepszego specjalisty w tej dziedzinie.Polecam w 100% satysfakcja , brak bólu i najlepiej jak to możliwe wykonany zabieg to u Pana Profesora gwarantowane.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online