Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Narutowicza 3A/46, Stalowa Wola
ARTDENT

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ARTDENT

Szczerze polecam Pana Doktora - miły człowiek, a przede wszystkim świetny fachowiec, który zna się na rzeczy. Ząbki zrobione elegancko, z dbałością o każdy szczegół, sprzęt wysokiej jakości oraz miła atmosfera.


S
Użytkownik zweryfikowany

Do pana doktora trafiłem z bolącą, zaklinowaną w kości ósemką. I tam już zostałem :) Teraz walczymy o inny, bardzo nietypowy ząb. Pan Marcin spowodował, że nie tylko nie boję się, ale wręcz... lubię chodzić do stomatologa. Jest niesamowicie uprzejmy, a zarazem ludzki, widać, że to nie jest sztuczne i wymuszone. Odpowie na każde pytanie, nie stawia siebie w roli człowieka, który pozjadał wszystkie rozumy, a z chęcią wytłumaczy pacjentowi o co w tym wszystkich chodzi. Do tego delikatny - uprzedza o każdej czynności, że coś może zakłuć czy zaboleć (a zazwyczaj i tak jest dużo lżej niż wynikało by z ostrzeżenia). Natomiast jeśli chodzi o fach - pełen profesjonalizm. Wypełnienie korony zęba uformował tak, że ząb wygląda jak naturalny. Po wspomnianej ósemce też się wszystko ładnie wygoiło.

Równie wspaniałym dentystą jest małżonka pana doktora. Ceny usług, jak na tak wysoki poziom i dobrze wyposażony gabinet, jest moim zdaniem bardzo dobry. No i do tego śliczne i uprzejme asystentki. Podobnie, jak pani Justyna z komentarza obok, znalazłem swojego dentystę!


F
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny stomatolog. Leczyłem u niego zęby przez kilka lat, bardzo żałuję że przeniósł się z Lublina do Stalowej Woli. Pan doktor jest świetnym fachowcem, jeden z zębów leczony był kanałowo, prawie nic nie bolało, a jeśli już to tylko ociupinkę. Ząb od kilku lat ma się dobrze, tabletka przeciwbólowa którą dostałem "do domu" po wizycie w ogóle nie była potrzebna. Dr Kiciński jest bardzo delikatny, uważny i zawsze ma na uwadze samopoczucie pacjenta. W dodatku zawsze można uciąć bardzo miłą pogawędkę. Polecam jak nikogo innego!


J
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sercem mogę polecić Pana Doktora. Kilka lat temu leczyłam zęby u Niego (wtedy jeszcze dojeżdżał z Lublina), później niestety było kilka lat przerwy (przyjeżdżał do Stalowej Woli tylko jako chirurg)- wtedy też wyrywałam ósemkę- Pan Doktor była bardzo delikatny, na drugi dzień prawie nie czułam, że miałam wyrwanego zęba. Niedawno dowiedziałam się o Artdencie- bardzo się cieszę, że Pan Kiciński wrócił do Stalowej Woli. Jest serdeczny, życzliwy, zawsze pomoże, ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, potrafi cierpliwie i jasno wszystko wytłumaczyć, nigdzie się nie spieszy. Ząb przez niego wyleczony wygląda jak nowy- prawie nie widać wypełnienia, wszystko jest idealnie dopasowane. W końcu znalazłam "swojego" dentystę :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia stomatologiczna

Powiązane wyszukiwania