Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Ogrodowa 17, Kiełczów
Vita-Dent Stomatologia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo dobry specjalista, a przy tym otwarty i miły człowiek. Zawsze wszystko wyjaśnia. Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem o stomatologu, ale wizyta u dr Gduli to prawdziwa przyjemność.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pozytywnie nastawiony, profesjonalny, przyjazny, kulturalny, utalentowany. Od samego początku czułam się przy nim bardzo bezpiecznie, było widać, że doskonale wie co robi i z wizyty na wizytę leczenie przynosiło coraz lepsze efekty. Bardzo uczciwy, dostosowuje się do potrzeb pacjenta. Dokładnie odpowiada na pytania, jest przyjaźnie nastawiony, widać że stomatologia to jego pasja. Szanuje pacjentów, ma dobrą pamięć i zawsze miło z nim porozmawiać. Lekarz na wagę złota. :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Dent Stomatologia Inny

Od wielu wielu lat korzystam z usług Pana Doktora ! Suuuuper lekarz !
wszelkie prace protetyczne na najwyższym poziomie.
Lekarz oddany pacjentom. Polecam wszystkim.
Dziękuję Panu Doktorowi za dotychczasową pomoc !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo mile zaskoczona po wizycie u pana Marcina. Niezwykle empatyczny i konkretny lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pomimo iż nie jest to moje pierwsze doświadczenie z ortodontą to zdecydowanie najlepsze. Cały personel bardzo uprzejmy. Serdecznie polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Dent Stomatologia Inny

Zdecydowanie polecam :) Aparat założyłam późno, bo dopiero w wieku 29 lat. Każdy ortodonta u którego byłam chciał mi wyrywać w sumie osiem zębów – 4 ósemki i 4 czwórki przed rozpoczęciem leczenia. Taka wizja skutecznie mnie odstraszała. Dr Marcin natomiast założył mi zamki przed wyrwaniem jakiegokolwiek zęba i wyjaśnił, że jest szansa na uratowanie czwórek. Doktor zaplanował leczenie z mini-implantami, które początkowo nie napawały optymizmem, jednak wizja uratowania czterech zębów i naprawienia wady skłoniła mnie do podjęcia leczenia - tym bardziej, że trafiłam do Vitadent z polecenia. Kolega, który również miał te implanty już wkręcone dalej żył, mówił i jadł - nie wyglądał na cierpiącego katusze. Teraz jestem już mniej więcej na półmetku. Z zaplanowanych czterech implantów mam wkręcone już dwa. Okazało się, że strach ma wielkie oczy. „Wwiercenie implanta” brzmi co najmniej przerażająco, a tak naprawdę to samo wkręcenie trwa może ze dwie minuty, a wszystko dzieje się pod znieczuleniem, więc zupełnie nic nie czuć. Wyobraźnia mi podsuwała myśli, że zacznie się dopiero jak puści znieczulenie, ale… nic się nie zaczęło. Sama szczęka nie doznała urazu i nie wpływa to jakoś specjalnie na komfort życia. Jem trochę ostrożniej, ale to bardziej psychika żeby nic nie zepsuć, bo jednak lubię moje czwórki ;) Byłam przygotowana na dolegliwości ze strony tkanki, implant to w końcu ciało obce które może obcierać, ale szczerze mówiąc otarcia o zamki zaraz po założeniu aparatu, zanim tkanka się przyzwyczaiła, były bardziej dokuczliwe niż to. Przez pierwszy tydzień od wkręcenia implantów czułam dyskomfort, ale właściwie tylko podczas jedzenia – to jedyny aspekt życia, na który rzeczywiście wpłynęły i to zaledwie na kilka dni. W momencie, gdy to piszę minęły już dwa tygodnie odkąd je mam i już się na tyle przyzwyczaiłam, że praktycznie ich nie zauważam. Przeżyłam usunięcie jednej ósemki od siebie mogę poradzić, że zdecydowanie lepiej postawić na mini-implanty, nawet jeśli strasznie brzmią, niż na wyrywanie zębów (o wiele mniej cierpienia) :) Tym bardziej, że dr Marcin ma ogromną wiedzę, tłumaczy i wyjaśnia, ma poczucie humoru i pozytywne nastawienie do pacjenta. Lekarz z powołania. Zdecydowanie polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wykonuje doktor. Od dwóch lat jestem jego pacjentką. Miałam poważną wadę zgryzu której wielu lekarzy nie chciało się podjąć dopiero Pan Marcin Gdula powiedział że naprawi mój zgryz. Serdecznie polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Dent Stomatologia Inny

Moim zdaniem jeden z najlepszych fachowców we Wrocławiu. Ciągle się rozwija w swojej dziedzinie. Miałem przyjemność przejść leczenie ortodontyczne u Doktora. Z Całego serca polecam !!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Dent Stomatologia

Dr Marcin Gdula jest świetnym ortodontą. Podczas zakładania aparatu doktor powiedział, że przewidywany czas noszenia to dwa lata, ale aparat ściągnęłam już po roku. Jestem zadowolona szybkością oraz skutecznością leczenia, które przebiegło praktycznie bezboleśnie. Bardzo polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Vita-Dent Stomatologia

Dr Marcin Gdula to wspaniały stomatolog, jestem Jego, bardzo zadowoloną z leczenia, pacjentką. Duża wiedza doktora oraz świetne wyposażenie gabinetów dają razem niesamowite efekty leczenia. Ponadto to bardzo miły i przyjazny dla pacjenta stomatolog, a leczenie jest bezbolesne. Jestem także zachwycona leczeniem ortodontycznym mojej córki. Aparat był założony na dwa lata , a okazało się że wystarczył rok i efekt równego uśmiechu już jest, z czego bardzo się cieszymy szczególnie córka. Gorąco polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie ortodontyczne

Z całego serca polecam Pana dr Marcina Gdulę. Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego u Pana doktora. To sympatyczny specjalista, który ma świetne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania, który doskonale potrafi wszystko wyjaśnić i doradzić. Na wizyty do Pana doktora chodzę z wielką przyjemnością.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania