Malwina Grygiel

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

24 opinie +dodaj

Absolwentka 2013 Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Cały czas poszerza zakres swoich kwalifikacji przez różnorakie kursy i szkolenia. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczne

  Gorąco polecam, Pani doktor zna się na rzeczy. Bardzo profesjonalnie i rzeczowo wykonywane zabiegi. Pani doktor omawia kolejne kroki, zaleca i proponuje. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Przyzwoite ceny.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Najlepszy stomatolog którego znam. Wzbudza duże zaufanie bardzo uczciwym i dokładnym wyjaśnieniem stanu zębów, wielką starannością i zaangażowaniem w robocie. Tutaj możesz być pewien że każdy złoty nie będzie zapłacony na próżno. Uważnie słucha, prawidłowo rozumie problem, daje rzeczowe i przydatne porady. Ma świetne podejście do pacjenta. To jest człowiek ze właściwą pasją. Jestem bardzo zadowolony z wizyt. Nadal będę przychodzić tylko tu. Serdecznie dziękuję Pani stomatolog za jej robotę. Polecam tego lekarza jak najbardziej.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie Panią Doktor Malwinę Grygiel. Szybko usunęła przyczynę bólu zęba u wnuczki (wcześniej ząb był plombowany 4 razy i za każdym razem plomba wypadała, co wiązała się z dodatkowymi sporymi wydatkami). Wizyta u Pani Doktor trwała nie dłużej niż 15 minut. Ból ustąpił, a koszty właściwie nieduże.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe

  Przez długi czas unikałem stomatologów jak ognia, ból zęba przywiódł mnie do Pani Malwiny i nie żałuję. Po raz pierwszy w życiu zabieg odbył się bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze. Z chęcią i już bez stresu będę kontynuował leczenie u Pani Malwiny.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor bardzo miła i dokładnie wyjaśniła, co mi dolega, które zęby są do leczenia i co należy zrobić, aby je wyleczyć. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i polecam panią doktor, bo wie co robi i kompetentnie zajmuje się pacjentem, a co najważniejsze słucha. Złota zaleta u lekarzy.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Korzystałam z usługi Pani Doktor po raz pierwszy i jestem bardzo wdzięczna za wspaniałą opiekę. Nie czułam zdenerwowania jakie towarzyszy tego typu leczeniu. Pani Doktor w sposób delikatny a zarazem bardzo profesjonalny zajęła się moimi problemami z uzębieniem. Była bardzo zaangażowana i interesowała się stanem mojego samopoczucia. Ze szczerego serca polecam i na pewno wrócę :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: badanie stomatologiczne

  Jestem bardzo zadowolona, bez stresów i profesjonalnie. Sympatyczna i troskliwa Pani doktor. Dokładnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Gorąco polecam

 • A
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczne

  Wizyty u Pani Malwiny przebiegają w miłej atmosferze, podczas zabiegów pyta czy wszystko jest w porządku, informuje jeśli coś miałoby zaboleć, dzięki czemu można się przygotować do ewentualnego poczucia dyskomfortu. Jestem zadowolona z wizyt u Pani Malwiny, która jest dobrą specjalistką, konkretną oraz dbającą o komfort i dobro pacjenta, do tego jest miłą i sympatyczną osobą. Z czystym sumieniem polecam.

 • N
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: leczenie zęba

  Pani była bardzo miła, konsultacje rzeczowe, z radami odnośnie tego co powinnam zrobić dalej. Sama wizyta przebiegla w przyjaznej atmosferze. Zapewne będę kontynuować leczenie właśnie u Pani jeśli tylko będzie taka potrzeba.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem,koronka

  Pani doktor jest mila,konkretna i bardzo profesjonalna.
  Wykonywany zabieg dokladnie tlumaczy.
  Goraco polecam.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka 2013 Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
  Cały czas poszerza zakres swoich kwalifikacji przez różnorakie kursy i szkolenia.

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu