dr n. med.

Malgorzata Trofimiuk-Muldner

Endokrynolog

39 opinii +dodaj

Umów wizytę
23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pełen profesjonalizm i doświadczenie kliniczne, szybka trafna diagnoza oraz duże zaangażowanie i uprzejmość w podejściu do problemów pacjenta. Na podstawie moich konsultacji medycznych, wysoko oceniam Panią doktor i szczerze polecam każdemu potencjalnemu pacjentowi. Ryszard K.

 • Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja w ciąży

  Do Pani Doktor trafiam po raz kolejny przy okazji drugiej ciąży z polecenia mojej doktor ginekolog. Pomoc bardzo fachowa. Doktor co prawda trochę małomówna, ale bardzo cierpliwie i dokładnie bada, z uwagą przeprowadza wywiad. Na podstawie wywiadu, wyników badań oraz swoich własnych stawia diagnozę. W razie potrzeby można skonsultować się z nią telefonicznie. Bardzo serdecznie polecam, lekarz z powołania!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: USG tarczycy

  Jestem pacjentka Pani Dr Trofimiuk od ponad dziesięciu lat. Cenie pania doktor za profesjonalizm i fachową wiedzę. Zawsze miła i uprzejma. Zdecydowanie polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Polecam wszystkim, podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie , Pani Doktor jest szczegółowa i kulturalna. Miejsce badań zadbane i czyste , dodatkowo posiada zabawki dla dzieci i mały kącik. Polecam serdecznie

 • A
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: niedoczynność tarczycy

  Szczerze polecam !
  Zdecydowanie najlepszy edokrynolog u jakiego dotychczas miałam przyjemność mieć kosultacje.Wyjątkowo profesjonalny, rzeczowy lekarz, którego oprócz stawiania trafnych daignoz i stosowania właściwych metod leczenia cechuje wielka empatia i ludzkie podejście do pacjenta. Ta praca to prawdziwa pasja Pani doktor, co obecnie niestety coraz rzadziej się zdarza.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo skrupulatnie rejestruje wszystkie informacje dotyczące przebiegu choroby. Nic nie dzieje się pospiesznie, dlatego cały czas miałam poczucie, że Pani doktor jest całkowicie skoncentrowana i oddana mojemu przypadkowi. Otrzymałam bardzo szczegółowe informacje na temat mojego stanu, wszystkich ewentualności i dalszego trybu postępowania. Ogromnie cenię sobie wszechstronność spojrzenia, dokładność w eliminowaniu możliwości innych chorób. Przez całą wizytę czułam się naprawdę zaopiekowana.

 • I
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Od dłuższego czasu zmagam się z otyłością i problemami endokrynologicznym. Szukam również dobrego endokrynologa, ale to bardzo trudne. Do Pani Trofimiuk trafiłam kierując się dobrymi opiniami na tym portalu. Choruję na insulinooporność i hiperprolaktynemię czynnościową. Niestety moja wizyta ograniczyła się do wpisania moich wyników do komputera oraz na zaleceniach, które po późniejszych konsultacjach np. lekarza bariatry okazały się zupełnie bezpodstawne. Odbyłam kolejną konsultację u innego lekarza i mamy leczenie, czuję się coraz lepiej. Przede wszystkim lekarz, do którego trafiłam później zlecił konieczne badania i ustalił przyczynę mojego stanu. Uważam, że w mojej sytuacji Pani ta nie do końca przyłożyła się by mnie zdiagnozować, w ogóle tego nie uczyniła. Być może moja sytuacja zdrowotna była zbyt skomplikowana.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie, cierpliwie słucha i odpowiada na wszystkie pytania. To była moja pierwsza wizyta u niej, ale czuję, ze mogę jej zaufac i wie jak mi pomóc. Polecam wszystkim wizytę u pani doktor!

 • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w KrakowieUsługa: wtórny brak miesiączki

  Pani Doktor to przede wszystkim bardzo dobry człowiek i świetny fachowiec co w połączeniu znaczy:lekarz z powołania. Bardzo się cieszę, że udało mi się do niej trafić gdyż jako jeden z pierwszych lekarzy wystawiła konkretną diagnozę, i monitoruje leczenie. Stara się rozwiązać problem w sposób najbardziej korzystny dla pacjenta,słucha i jest bardzo uważam i elastyczna. Czuję się bardzo zaopiekowana i wiem, że Pani Doktor pomoże mi w rozwiązaniu mojego problemu.Polecam każdemu.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo sympatyczna a przede wszystkim uważnie i wnikliwie analizuje dotychczas wykonane badania które z sobą przyniosłam.Oprócz konsultacji endokrynologicznej i usg tarczycy wykonała także badanie internistyczne. Starała się całościowo spojrzeć i pomoc w mim problemie

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Medycyna nuklearna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie