Małgorzata Tandyrak-Bunalska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

20 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
442 odwiedziny w ciągu 30 dni

Poradnia Psychologiczna istnieje od 2013 roku. Przyjmujemy jedynie osoby dorosłe. W środy i piątki po południu przyjmuje mgr. Karolina Kołodziej. W celu umówienia wizyty prosimy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejsce Przyjazne Zmianom Poradnia Psychologiczna Małgorzata Tandyrak-BunalskaUsługa: poradnictwo psychologiczne

  To była moja pierwsza wizyta u psychologa nie mam więc porównania, nie wiedziałam czego oczekiwać i na co mam się nastawić. Moje odczucia po spotkaniu z Panią Małgorzatą są bardzo pozytywne, od razu umówiłam się na kolejną wizytę.

 • D

  Pani Kołodziej jest bardzo serdeczną, przyjazną osobą. Rozmowa pozwoliła mi oczyścić głowę ze wszystkich myśli, które były zbędne. Sesja to taka 'godzina dla mnie i tylko dla mnie', za co jestem przeogromnie wdzięczna i polecam każdemu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejsce Przyjazne Zmianom Poradnia Psychologiczna Małgorzata Tandyrak-BunalskaUsługa: poradnictwo psychologiczne

  Pani Małgorzata jest świetnym specjalistą. Można dostać dużo wsparcia, ciepła, uśmiechu i motywacji. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc i polecam wszystkim!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejsce Przyjazne Zmianom Poradnia Psychologiczna Małgorzata Tandyrak-BunalskaUsługa: konsultacja

  Pani Karolina Kołodziej, bardzo sympatyczna i przemiła Pani która po pierwszej konsultacji podniosła mnie na duchu. Przyjazna atmosfera i wytłumaczenie już na pierwszej wizycie czym jest lęk, to dla mnie bardzo cenne doświadczenie. Liczę, że nasza współpraca będzie owocna, już nie mogę się doczekać pierwszych efektów :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejsce Przyjazne Zmianom Poradnia Psychologiczna Małgorzata Tandyrak-Bunalska

  Polecam wszystkim Panią Małgosię. Dostałam dużo wsparcia, ciepła i motywacji do dalszej pracy nad sobą. I wierzę, że nasza dalsza współpraca przyniesie sukces. Pozdrawiam

  Małgorzata Tandyrak-Bunalska2017-08-28

  Pani Magdo, dziękuję za miłe słowa. Wierzę, że dzięki Pani zaangażowaniu odniesie Pani swój sukces!

 • O
  Lokalizacja: Miejsce Przyjazne Zmianom Poradnia Psychologiczna Małgorzata Tandyrak-Bunalska

  Początkowo nie wierzyłam, że ktoś jest w stanie nie tylko zrozumieć moje lęki, ale również stopniowo wejść ze mną w świat, który wytworzyłam sobie, by czuć się bezpiecznie. Pani Małgosia okazała mi nie tylko wsparcie, ale dostrzegając sposoby, które pozwalają mi radzić sobie z problemami — weszła ze mną w to wszystko, pokazując mi, że rzeczywistość jest znacznie lepsza niż tkwienie w swoich lękach. Co również ważne; podczas rozmów wielokrotnie można się pośmiać, zboczyć z tematu problemów i poczuć, że naprzeciw siedzi ktoś z kim wiele nas łączy i z kim można spokojnie podzielić się swoimi problemami i sukcesami, niźli obca osoba, której powinniśmy się bać.

  Bardzo polecam wszystkim Panią Małgosię. Można dostać dużo wsparcia, ciepła, uśmiechu i motywacji by wstać rano z uśmiechem.

  Pozdrawiam, Karolina O.

  Małgorzata Tandyrak-Bunalska2017-08-25

  Pani Karolino, niezmiernie się cieszę, ze zdecydowała się Pani na dalszą drogę. Życzę Pani dużo pozytywnej energii i siły do walki o siebie. Mam nadzieję usłyszeć się z Panią i zobaczyć jak Pani rozkwitła :)
  Pozdrawiam

 • Lokalizacja: Miejsce Przyjazne Zmianom Poradnia Psychologiczna Małgorzata Tandyrak-Bunalska

  Pani Małgorzata jest dobrym psychologiem. Ma wyjątkowe podejście do pacjenta, jest bardzo sympatyczna ale konkretna. Dzięki wizytom udało mi się spojrzeć z innej perspektywy na mój problem. Spotkania spowodowały u mnie zwiększenie wiary we własne możliwości i sprawiły, że udało mi się przezwyciężyć "Potwora". Bardzo dziękuję i polecam pracę z panią Gosią.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miejsce Przyjazne Zmianom Poradnia Psychologiczna Małgorzata Tandyrak-BunalskaUsługa: Zwykła wizyta

  Pani Małgorzata - bardzo dobry psycholog a zarazem sympatyczna kobieta. Obawiałam się, że moje lęki są nie do przezwyciężenia. Dzięki trzem wizytom czuję się o wiele lepiej. Pani psycholog otworzyła mi oczy, uświadomiła w czym tkwi problem i podpowiedziała jak sobie z nim radzić. Polecam !

  Małgorzata Tandyrak-Bunalska2017-06-23

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Jestem pełna podziwu dla Pani zaangażowania i pracy włożonej w zmianę. Życzę powodzenia i odwagi.

 • S
  Lokalizacja: Miejsce Przyjazne Zmianom Poradnia Psychologiczna Małgorzata Tandyrak-BunalskaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Profesjonalne podejście do problemu. Pani Małgorzata ma dar leczenia duszy :) serdecznie polecam wizytę u Pani Małgorzaty każdemu, kto chce zmienić myślenie na lepsze :)

  Małgorzata Tandyrak-Bunalska2017-05-16

  Cieszę się z Pani sukcesu!

Pytania pacjentów (11)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Poradnia Psychologiczna istnieje od 2013 roku.

  Przyjmujemy jedynie osoby dorosłe.

  W środy i piątki po południu przyjmuje mgr. Karolina Kołodziej.

  W celu umówienia wizyty prosimy skorzystać z kalendarza dołączonego do profilu mgr Tandyrak-Bunalskiej.

  W przypadku wizyty dwóch osób konieczna jest rezerwacja telefoniczna.

  mgr Karolina Kołodziej:

  W swojej pracy koncentruję się na pomocy osobom doświadczającym kryzysów życiowych, lęku, obniżonego nastroju, a także wszystkim, którzy chcą lepiej poznać siebie, poprawić relacje oraz zadbać o swoje lepsze samopoczucie.
  W przyjaznej, pełnej akceptacji, zrozumienia i dyskrecji atmosferze postaram się udzielić Państwu wsparcia psychologicznego, pomóc spojrzeć na aktualne problemy z innej perspektywy, zrozumieć wewnętrzne potrzeby, co pomoże zyskać zasoby do przezwyciężenia trudności i wprowadzenia zmian w życiu.
  Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i nieustannie poszerzam swoje kompetencje.

  mgr Małgorzata Tandyrak-Bunalska

  Konsultuję i udzielam poradnictwa indywidualnego przy problemach z odżywianiem, stresem, w związkach.
  W swojej pracy koncentruję się na wspieraniu zmian i kształtowaniu nowych nawyków. Pomagam rozwijać swój potencjał i kształtować talenty.
  Oferuję pomoc w sferze emocjonalnej i relacyjnej, wsparcie psychologiczne, psychoedukację, konsultacje, poradnictwo i wsparcie.
  Od 2015 roku jestem również dyplomowanym coachem.
  http://malgorzatatandyrak.pl/

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Uniwersytet SWPS

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański

Staże

 • Centrum Szkoleniowo Doradcze MABOR, Warszawa

Zdjęcia