Małgorzata Radkowska, alergolog Szczecin

lek. Małgorzata Radkowska

Alergolog, Pediatra, Pulmonolog więcej

8 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Brązowa 73/ 2, Szczecin
Gabinet Specjalistyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej. W 1995r uzyskała specjalizację I st. z pediatrii - egzamin zdany z wyróżnieniem, w 200...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zmiany skórne
 • Zapalenie spojówek
 • Duszności
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria
 • Choroby płuc

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

Przemiła, wyrozumiała i cierpliwa. Wszystko tłumaczy dokładnie, bez pośpiechu i nerwowej atmosfery. Polecam serdecznie!


Użytkownik zweryfikowany

Tak dobrego lekarza z tak dobrym podejsciem do małego pacjenta dawno nie widzialem, O pani Doktor Radkowskiej można się wypowiadać w samych superlatywach. Mieszkam daleko od gabinetu bo ponad 100 km i tam jeżdżę a dlaczego no to już odpowiedź nasuwa się sama. Jeździłęm najpierw z synem teraz z małą córeczką i mam znow zaleconą wizytę od mojegpo rodzinnego lekarza. I pojadę, porady pani doktor Radkowskiej są trafione, rzeczowe i w zupełności wystaczające. Jestem mega zadowolony i moje dzieci tez bo po wizycie jest im po prostu lżej . Pozdrawiam panią z dalekiego Bierzwnika.
Artur Wysocki


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Do tej pory byłam u Pani Doktor dopiero na jednej wizycie z moim synkiem, ale jestem pozytywnie zaskoczona jej dokładnością w zbieraniu informacji na temat pacjenta. Myślę, że jeszcze nie raz się do niej wybiorę, bo to jedna z lepszych specjalistek w tej dziedzinie, na które udało mi się trafić. Specjalistka jest nie tylko bardzo dobrym alergologiem, ale również miłą i sympatyczną kobietą, która ma odpowiednie podejście do pacjentów. Ponadto uwielbia dzieci i ma do nich niesamowite podejście. Nie traktuje pacjentów z góry i do każdego podchodzi z uśmiechem i życzliwością. Polecam :))))


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pani doktor. W sposób bardzo szczegółowy i wyczerpujący został nam przedstawiony problem zdrowotny naszego dziecka. Jako rodzice małego dziecka byliśmy przestraszeni problemami skórnymi jednak Pani Doktor po wysłuchani naszych obaw uspokoiła nas oraz zaproponowała takie leczenie, które nie będzie zbytnim obciążeniem dla dziecka. Rozpoczynamy leczenie i mamy nadzieję na szybie uzyskanie pozytywnych efektów - dziękujemy i serdecznie polecamy!


P
Użytkownik zweryfikowany

Do pani doktor przyszłam z niespełna 3-letnim synkiem, który ma egzemę na jednej dłoni. Chciałam razem z panią dr poszukać alergenu, by znaleźć przyczynę, a nie tylko leczyć objaw. Pani dr stwierdziła, że ciężko znaleźć alergen, bo może to być jakiś konserwant np. i zaleciła maść sterydową. Na moje pytanie, co robić, gdy zaleczona sterydem zmiana znów powróci (już raz stosowaliśmy sterydy i egzema wróciła), dowiedziałam się, że mam powrócić do maści... Pani dr nie zaproponowała żadnej alternatywy, co oznacza, że przyzwala na faszerowanie dziecka sterydami. Rozumiem, że zmiana na rączce wymaga zaleczenia mocniejszym środkiem, ale co dalej? Dlatego - słaby.

lek. Małgorzata Radkowska

Zmiany skórne o charakterze egzemy czyli wyprysku zarówno u dzieci jak i dorosłych mają charakter nawrotowy i powracają wielokrotnie mimo leczenia i pielęgnacji skóry. Wywoływane są przez różne czynniki alergiczne i niealergiczne a ich ustalenie jest bardzo trudne.Zmiany skórne na dłoniach zwłaszcza u dzieci mogą być zaostrzane przez kontakt ze śliną, wodą, przedmiotami codziennego użytku i często nie mają związku z uczuleniem na pokarm. Konserwanty nie są alergenami i nie dysponujemy żadnymi testami u dzieci do wykrycia nadwrażliwości na te powszechnie występujące substancje - możemy tylko starać się ograniczać je w diecie.
Każdy rodzaj wyprysku jest zapaleniem skóry i musi być leczony lekami przeciwzapalnymi - są to leki steroidowe stosowane na skórę. Dysponujemy wieloma lekami o różnej sile działanie, które należy dostosować do wieku pacjenta i stopnia nasilenia zmian skórnych. W przypadku bardzo nasilonych zmian trzeba użyć silniejszych maści czy kremów ( taka sytuacja miała miejsce u opisanego dziecka )U
części pacjentów z łagodnymi zmianami nie jest konieczne użycie steroidów. Właściwe leczenie daje poprawę i jest bezpieczne. Niestety zmiany nawracają i wymagają ponownego zastosowania leków - to wynika z charakteru tego schorzenia. Wymaga to cierpliwości ze strony rodziców i lekarza. W dużej liczbie przypadków z biegiem czasu wyprysk, zwłaszcza o charakterze atopowym, ustępuje bez pozostawienia trwałych śladów.
lek.med. Małgorzata Radkowska
alergolog, pediatra, pulmonolog


L
Użytkownik zweryfikowany

PAni doktoe jest bardzo dobrym rzetelnym lekarzem, Chodze z córeczką do przychodni alergologicznej przy szpitalu w Zdrojach i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Dziecko zostało wyleczone w bardzo dużego uczulenia i dzięki mądremu prowadzeniu Pani doktor obenie po ponad roku wizyt moja córeczka je praktycznie wszystko i ma czysta skórę. Pani doktor tłumaczy bardzo spokjnie i zrozumiale, poświęca czas na pacjenta. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany

To najlepsza lekarka jaką miałam przyjemność poznać.Kompetentna,uprzejma i przede wszystkim fachowa.Dzięki niej moja 3-letnia córka ominęła ciężką kuracje sterydami.Nie zlicze chorób które udało sie wyleczyc bez antybiotyku. Naprawde polecam i ciesze sie ze spotkałyśmy ją na swojej drodze,ze spokojem oddaje jej pod opieke za kazdym razem moje dziecko i wiem ze niezawiedzie. Juz sam fakt ze corka nawet z gorączką cudownie sie usmiecha na wizyte u Pani Małgosi dużo mówi..


A
Użytkownik zweryfikowany

Bylam u tej pani doktor w szpitalu na Mącznej. Bardzo sympatyczna, rzetelna, dokladna.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej. W 1995r uzyskała specjalizację I st. z pediatrii - egzamin zdany z wyróżnieniem, w 200...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zmiany skórne
 • Zapalenie spojówek
 • Duszności
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria
 • Choroby płuc

Powiązane wyszukiwania