Umów wizytę Zapytaj lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie ukończyłam w 1984roku. Medycyna estetyczna to moja pasja. Od 18 lat zajmuję się wyłącznie medycyną estetyczną,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Bona Dea

  Wodociągowa 47, Zwierzyniec
  30-205 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna

  Usługi

  Zwykła wizyta
  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej
  Przeszczep autologicznej tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste- adivive
  Toksyna botulinowa: botox lub azzalure
  Sculptra- kwas polimlekowy
  Peeling chemiczny
  Kwas hialuronowy (wypełniacz)
  Lifting twarzy
  Nici mesocogs
  Nici pdo
  Nici pdo first lift barb 4d
  W celu zapoznania się z nasza ofertą cenową
  Www.bonadea.com.pl lub kontaktu telefonicznego
  Usuwanie zmarszczek
  Modelowanie twarzy
  Lifting
  Podniesienie brwi
  Powiększanie ust
  Nici silhouette soft
  Nici happy lift-nici double needle
  Nici pdo first lift barb
  Mezoterapia

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
115 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bona DeaUsługa: medycyna estetyczna

  Dr Ornatowska to lekarz z ogromnym doświadczeniem , wiedzą i dużym talentem artystycznym w dłoniach. Jak kłuje to nie boli, nie puchnie , nie ma siniaków. Robię u niej mezoterapie, botoks i CGF. Bardzo naturalne efekty a ja czuje się młodo.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bona DeaUsługa: przeszczep autologicznej tkanki tłuszczowej bogatej w komórki macierzyste- Adivive

  Pani dr to specjalistka od przeszczepu tłuszczu. Razem z panią mgr pielęgniarką Eweliną zabieg przeprowadziły profesjonalnie, bez bólu, bez siniaków i z fenomenalnym efektem. Polecam każdemu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bona DeaUsługa: kwas hialuronowy (wypełniacz)

  Gabinet poleciła mi koleżanka. Wszystko odbyło się mega profesjonalnie. Pełna informacja, bez cukrzenia, zostały mi przedstawione opcje do wyboru , widać ze dr Ornatowska szanuje pacjenta i jego finanse. Zabieg wykonany perfekcyjnie, bez śladów. Rano , po zastosowanym wypełniaczu, twarz jakby świeższa. Wyglądam znakomicie. Polecam to miejsce.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bona DeaUsługa: usuwanie zmarszczek

  Jestem po zabiegu CGF . Poprawa kondycji skory po zabiegu jest imponująca a ma być jeszcze lepiej. Bardzo polecam ten zabieg i panią doktór . Jest świetną specjalistką.

 • Lokalizacja: Bona DeaUsługa: usuwanie zmarszczek

  Świetna lekarka, konkretna , komunikatywna, uprzejma. Szanuje pacjentów i ich czas. Robiłam Azzalure na czole i przy oczach. Mogę ruszać czołem a nie marszczę się. Bardzo jestem zadowolona z efektu.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bona DeaUsługa: lifting

  Jestem pod ciągłym wrażeniem kunsztu artystycznego i wiedzy pani Małgosi. Do doktór chodzę od wielu lat. Robię botoks, wypełniacze, nici, miałam robiony przeszczep tłuszczu. Wyglądam bardzo naturalnie i estetycznie. Dużo młodziej niż pesel. Czuje się z tym świetnie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bona DeaUsługa: nici pdo

  Wykonałam u doktor lifting nićmi. Mój mąż jak zobaczył efekty. Był bardzo zachwycony efektem zabiegu. Polecam doktor

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bona DeaUsługa: medycyna estetyczna

  Bałem się zaproponowanego zabiegu z przeszczepem tłuszczu. Doktor przedstawiła mi kilka wariantów gdzie analizowała długość terapii i jej koszt oraz utrzymywanie się efektów . Tłuszcz przedstawiał się globalnie najtaniej i obiecywał najlepsze efekty. Nie potrzebny był strach. To świetny lekarz. Ekipa zresztą tez. Współpracują z pielęgniarką bez słów. Po zabiegu rekonwalescencja , to za mocne słowo, przebiegała błyskawicznie. Teraz powtórka tłuszczu. Jestem bardzo zadowolony i wyglądam naturalnie.

 • L
  Lokalizacja: Bona DeaUsługa: peeling chemiczny

  Doktor Małgosia leczy całą moją rodzine. Przy okazji wizyty z twarzą wykryła u mnie niedoczynność tarczycy, wyleczyła ścieranie zębów. Cokolwiek dzieje się chorobowego w domu zawsze pierwsze z nią kontaktuje się co mam robić. Zawsze dobrze doradzi lub sama pomoże. Nigdy nie wzięła złotówki za wypisywanie stert recept czy tez porady. Bardzo dziękuje.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Bona DeaUsługa: nici pdo

  Ja panią doktor polecam za szacunek do pacjentów, uprzejmość , bardzo dużą wiedzę i doświadczenie i zdolności manualne. Robię azzalure, nici, kwasy hialuronowe, przymierzam się do przeszczepu tłuszczu. Wyglądam świeżo, naturalnie. Oddaje się całkowicie jej poczuciu estetyki. Efekty są wspaniałe. Polecam!!!!!

Pytania pacjentów (37)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie ukończyłam w 1984roku.
  Medycyna estetyczna to moja pasja. Od 18 lat zajmuję się wyłącznie medycyną estetyczną, wykonując zabiegi z zakresu modelowania twarzy, przeszczepu tłuszczu autologicznego, implantacji nici, podawania toksyny botulinowej, itp. Jestem również międzynarodowym szkoleniowcem i wykładowcą dla lekarzy technik zaawansowanych podawania kwasu hialuronowego z rodziny Restylane, toksyny botulinowej- Azzalure, kwasu polimlekowego- Sculptra, hydroksyapatytu wapnia Crystalys oraz implantacji nici Happy lift, Mesocogs, PDO oraz z ADIVIVE i TULIP - nowatorskich przeszczepów tłuszczu, bogatego w komórki macierzyste.
  Wykonałam ponad 70.000 tys. zabiegów estetycznych.
  Duża wiedza i doświadczenie pomagają mi w codziennej pracy. Potrafię wybrać najlepszą dla Pacjenta terapię, unikam powikłań, a jeśli takie niestety występują- wiem jak je leczyć.
  Cały czas uzupełniam i kontynuuje naukę o medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej.
  Ukończyłam dwie elitarne szkoły podyplomowe: jedna to Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i AA Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, która uprawnia mnie do używania tytułu ” lekarz medycyny estetycznej”, a druga to Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny AA Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.
  Po odbyciu serii szkoleń w Polskim i Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologów Estetycznych uzyskałam tytuł „ Master in AA and Aesthetic Medicine”.
  Polskie Towarzystwo Lekarskie za całokształt pracy, ciągłą edukacje i pracę szkoleniową nadało mi tytuł „ Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”- nr 22 w Polsce.
  Jestem jedynym lekarzem posiadającym taki tytuł w Małopolsce.
  Marka Restylane, dla której wykonuje działalność szkoleniową, nadała mi tytuł- Ambasadora Marki Restylane od 2008 roku. Uczestniczyłam w ponad 200 i regularnie uczestniczę w kursach szkoleniowych z zakresu medycyny estetycznej, prowadzonych przez najlepszych lekarzy z całego świata. Odbyłam praktyki z zakresu wykonywania zabiegów estetycznych u takich międzynarodowych sław jak:
  Mauricio de Maio, Alessio Redaelli, Ivano Iozzo, Luca Piovano, Magda Belmondesi,George Oskarbski,
  Sandrine Sebban, Juan Sopena, Pasquale Motolese, I. Otte, Rzany.
  Na bieżąco śledzę nowości w medycynie estetycznej, jednak to co wprowadzam cechuje absolutne bezpieczeństwo. W swojej pracy wykorzystuje tylko preparaty posiadające wszystkie certyfikaty i dystrybuowane przez renomowane firmy farmaceutyczne.
  Serdecznie zapraszam na konsultacje do Kliniki Medycyny i Ginekologii Estetycznej BONA DEA,
  przy ul. Wodociągowej 47 w Krakowie.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Krakowie ( 1984r. )
 • University of Connecticut Medical Center and Medical School, Farmington, Ct. - studia doktoranckie, rezydentura ( 1987 - 1992)
 • National Institute of Health and National Institute of Drug Abuse, Project: Drug Abuse - Chemical studies on opiate Receptors nr 5R01DA005372-03. Project Start 1988-09-01, Project End 1992-08-31
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i AA PTME i AA ( Warszawa)
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej i AA Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologii Estetycznej SLDE ( Warszawa)
 • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
 • Master of Aesthetic and Anti-Aging Medicine
 • Międzynarodowy wykładowca i trener z zakresu medycyny estetycznej
więcej

Publikacje

 • Stereo-specifity of opiate receptors in a synchronized culture of NG 108-15 cells probed with fluorescent anti-idiotypic antibodies Mol. Pharmacology 1991 Sept; 40(3): 354-9
 • Direct production of Fv-fragments from a family of monoclonal IgGs papain digestion. Mol. immunol. 1991 April-May; 28(4-5): 3838-91
 • Two-and three- dimensional distributions of opioid receptors on NG 108-15 cells visualized with the aid of fluorescence confocal microscopy and anti-idiotypic antibodies. I.Chem. Neuronat. 1992 March-April, 5(2): 95-106
 • Prawdy i mity o toksynie botulinowej typu A (Botox, Azzalure) - 2007
 • Efekty działania kwasu polimlekowego ( Sculptra) i osocza bogatopłytkowego PRP - prace porównujące efekty 100 zabiegów ( po 50 dla Sculptra i 50 dla PRP), w podobnej grupie wiekowej i podobnych ubytkach tkankowych i kondycji skóry, u kobiet, gdzie wykonano trzy zabiegi Sculptra co 6 tygodni każdy i 6 zabiegów PRP co 3 tygodnie każdy. - 2009
 • Rola vit.D w procesie starzenia i w medycynie przeciwstarzeniowej - 2010
 • Działanie hialuronidazy w leczeniu powikłań po zastosowaniu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego - 2011
 • Leczenie starzenia objętościowego twarzy wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego z Rodziny Restyalne - 2015
 • Leczenie starzenia objętościowego twarzy przy zastosowaniu tłuszczu autologicznego - 2016
 • Offset Magazin – 2015
 • Wysokie obcasy – styczeń 2017
 • Medserwis.pl, Medycyna.interia.pl – luty 2017
 • Zawsze piękne z Restylane – Gala, czerwiec 2017
 • Zawsze piękne z Restylane – Claudia, czerwiec 2017
 • Metamorfozy Claudii – Claudia, claudia.pl, lipiec 2017
 • BonaDea – w poszukiwaniu piękna – styl.pl, lipiec 2017
 • Bezinwazyjny lifting UTIMS A3 – witrualnaklinika.pl, lipiec 2017
 • Odzyskany kształt - Gala, październik 2017
 • Sposób na młodość - Zwierciadło, Anti-Aging - wydanie specjalne, Październik 2017
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Ambasador Marki Restylane 2008, 2015, 2016 i 2017
 • Tytuł " Master in Anti- Aging and Aesthetic Medicine" nadany przez Polskie i Europejskie Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych
 • Ponad 300 certyfikatów uprawniających do wykonywania zabiegów estetycznych i 17 letnia praktyka wyłącznie w dziedzinie medycyny estetycznej
 • Lekarz medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej PTL nr certyfikatu 022
 • Międzynarodowy Trener i wykładowca zaawansowanych technik zabiegowych dla lekarzy ze stosowania następujących preparatów:przeszcep autolgicznego tłuszczu metodami Adivive i Tulip, implantacja nici PDO, Happy Lift, Mesocogs, kwasu polimlekowego "Sculptra", hydroksyapatytu wapnia "Crystalys", wypełniaczy z rodziny Restylane, Restylane Skinbooster, toksyny botulinowej Azzalure.
 • Nagroda z National Institute of Health and National Institute of Drug Abuse, Project: Drug Abuse - Chemical studies on opiate Receptors nr 5R01DA005372-03. Project Start 1988-09-01, Project End 1992-08-31
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • 1984- 1987 Akademia Medyczna w Krakowie , Klinika Chorób Wewnętrzych i Medycyny Wsi- asystent, Pogotowie Ratunkowe - lekarz karetki R (1985-1987)
 • 1988- 1992 University of Connecticut Medical School and Health Center, Farmington, Ct. USA, studia doktoranckie, rezydentura
 • 2000- teraz BONA DEA Indywidualna Praktyka Lekarska wyłącznie w dziedzinie medycyny estetycznej.

Certyfikaty

Choroby

 • leczenie zmian zachodzących w procesie starzenia twarzy i ciała
 • nadpotliwość
 • zmarszczki
 • blizny
 • depresja
 • bruksizm
 • migrena
 • zabiegi medycyny estetycznej
 • przeszczep tłuszczu
 • lipifiling
 • Adivive, Tulip komórki macierzyste
 • nici pdo
 • odmładzanie skóry
 • mezoterapia
 • peelingi medyczne
 • lifting hifu
 • ultradzwieki
 • powiększanie ust
 • modelowanie policzkow
 • lifting bez skalpela
więcej