mgr

Małgorzata Mazurek

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
565 odwiedzin w ciągu 30 dni

Małgorzata Mazurek jest psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym; absolwentką studiów magisterskich i doktoranckich Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz terapeutą pracującym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: konsultacje psychologiczne

  To była pierwsza wizyta u Pani Małgosi jestem bardzo zadowolana Super osoba rozmawia się spokojnie i stres mija.Polecam

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Małgorzata profesjonalnie podeszła do moich potrzeb co przyniosło wymierne korzyści które jak sadze dalej pomogą mi cieszyć się z tego co posiadam .

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: konsultacja psychologiczna

  Pełen profesjonalizm wizyta odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze stwarzajacej warunki do podzielenia się swoimi problemami

  Małgorzata Mazurek2018-09-06

  Dziękuję Pani Agnieszko za opinię, ale przede wszystkim za zaufanie. Pozdrawiam, Małgorzata Mazurek

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczneUsługa: konsultacje psychologiczne

  Chciałbym serdecznie polecić wszystkim osobom którzy potrzebuje wsparcia i zrozumienia jakie dają wizyty u Pani Małgosi. To wspaniala kobieta która pomogła mi i mojej rodzinnie. Jestem młodym mężczyzną, ojcem i mężem który miał ostatnio na swojej drodze dużo na barkach i nie umiał sobie poradzić z problemami które mnie spotkały. Myślałem jak każdy facet że jestem twardziel i dam radę ale to było mylne. Do Pani Małgosi trafiłem dzięki mojej kochanej żonie. Pani Małgosia jest lekarzem dusz tak uważam , dlatego ze z pelnym profesjonalizmem angażuje się w to co robi. Chciałbym zachęcić wszystkich A w szczególności mężczyzn, by tak jak ja poszli po fachową pomoc do Pani Małgosi. Gwarantuję że każdego z was potraktuje z sercem i podejściem w Taki sposób aby wam pomóc. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Małgosiu.

  Małgorzata Mazurek2018-08-09

  Dziękuję za tak ciepłą i pełną emocji opinię.
  Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Państwu w tej szczególnej "podróży" a Panu gratuluję otwartości na zmiany oraz umiejętności wykorzystania ich do obrania nowego, wartościowego kierunku. Skorzystał Pan z tych spotkań tylko dzięki sobie, przełamywaniu własnych barier a czasem i stereotypów, choć wsparcie żony oczywiście bezcenne :) Pozdrawiam Państwa serdecznie, Małgorzata Mazurek

 • T
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Chciałbym bardzo polecić panią mgr Małgorzatę Mazurek, świetne indywidualne podejście do klienta, wizyty wpasowane w mój bardzo napięty grafik, czuję się o wiele lepiej niż przed wizytami. Szczerzę polecam.

  Małgorzata Mazurek2018-06-22

  Panie Tomaszu, dziękuję za polecenie. Faktycznie dostosowanie naszych grafików to było wyzwanie :) tylko dzięki Własnej konsekwencji i determinacji mógł Pan obrać dobry kierunek zmian. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Mazurek

 • P
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Polecam Panią psycholog jako osobę ciepłą, zaangażowaną w kontakt, rozmowa prowadzona w miłej atmosferze, profesjonalne podejście do problemu - pytania i uwagi dające do myślenia.

  Małgorzata Mazurek2018-06-22

  Dziękuję Panie Pawle za opinię i życzę wszystkiego co Dobre :) Pozdrawiam, Małgorzata Mazurek

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam bardzo gorąco. Pani Małgorzata to niezwykła osoba bardzo ciepła, wyrozumiała, potrafi słychać i stara się zrozumieć potrzeby jak i problemy osoby, którą rozmawiam. Jest taką osobą, która dalej nadzieje na lepsze jutro i wiarę w samego siebie. To była moja pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia.

  Małgorzata Mazurek2018-06-22

  Witam serdecznie, dziękuję za opinię już po pierwszej wizycie. Cieszę się, że w ciągu kilku następnych spotkań mogła Pani poczuć się lepiej. Pozdrawiam, Małgorzata Mazurek

 • A
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Pani Małgorzata jest bardzo bardzo kompetentna miła i pomocna osoba. Po kilku spotkaniach moje życie w końcu poszło do przodu ma świetne podejscie do pacjenta/klienta. Bardzo serdecznie polecam myśle ze wielu osoba jeszcze Pani pomoże. ;)

  Małgorzata Mazurek2018-03-30

  Dziękuję Panie Adrianie za komentarz. Cieszę się, że i Pan zauważa swoje "kroki do przodu", wszystko to jest możliwe tylko dzięki Pana otwartości i chęci rozwoju. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Mazurek

 • A
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Serdecznie polecam Panią Małgosię, profesjonalizm połączony z ciepłem i empatią. Niesamowicie trafne pytania i wnioski, które dają do myślenia i pozwalają poznać siebie. Wychodziłam ze spotkań z głową pełną refleksji, determinacją i chęcią zmiany. Bardzo pomogło mi spojrzenie na mój problem z innej perspektywy niż widziałam go do tej pory. Dzięki tym spotkaniom powoli buduję swoje niezależne „ja”, bez poczucia, że ciągle robię za mało. Co ważne-Pani Małgosia buduje atmosferę zaufania i zrozumienia, sprawia że można otworzyć się bez zażenowania czy skrępowania; nie ocenia lecz motywuje. Wystarczyło mi kilka spotkań żeby zauważyć zmiany w codziennym życiu. Z całego serca polecam!

  Małgorzata Mazurek2018-02-13

  Pani Aniu dziękuję serdecznie za opinię. Cieszę się, że skorzystała Pani z naszych spotkań, co było możliwe dzięki Pani otwartości, zdolnościom do wnikliwych obserwacji otoczenia oraz własnej bezcennej autorefleksji. Życzę wszystkiego dobrego na drodze budowania satysfakcjonującej drogi życiowej ! Pozdrawiam, Małgorzata Mazurek

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SYNOVIAL Laboratorium PsychoTechniczne

  Bardzo się cieszę że trafiłem do Pani Małgorzaty gdyż Jej profesjonalizm, zaangażowanie oraz stworzona atmosfeta podczas spotkania sprawiły że po kilku tygodniach współpracy moja samoświadomość wzrosła, zrozumiałem że duszenie w sobie emocji jest złe również zacząłem bardziej otwierać się na ludzi. Wiem że dzięki wskazówkom od Pani Małgorzaty i pracy nad sobą osiągne swoje cele. Szczerze polecam i pozdrawiam! Kamil

  Małgorzata Mazurek2017-11-28

  Panie Kamilu, bardzo dziękuję Panu za taką opinię.

  Przede wszystkim gratuluję Panu efektów - to dzięki Pana motywacji do zmiany oraz wytrwałej pracy, jest Pan na dobrej drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Mazurek

Pytania pacjentów (23)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Małgorzata Mazurek jest psychologiem z przygotowaniem pedagogicznym; absolwentką studiów magisterskich i doktoranckich Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
  Pracuje z młodzieżą szkolną oraz dorosłymi w gabinecie w siedzibie firmy, on - line oraz w razie konieczności z dojazdem do klienta.

  W pracy zawodowej kieruje się głównie podejściem integracyjnym, ujmując wszystkie sfery funkcjonowania człowieka oraz łącząc różne techniki pracy dostosowane do potrzeb klienta.
  Pracę z ludźmi i dla ludzi, traktuje nie tylko jako zawód, ale przede wszystkim jako ogromną pasję.

  Zainspirowana psychologią pozytywną pracuje nad poprawą jakości życia każdego człowieka bez względu na jego wiek, stan zdrowia czy trudności, zbliżając go w ten sposób do upragnionego celu. Poprzez rozwój osobisty pacjent/klient otrzymuje możliwość stania się ekspertem w sprawie pokonywania własnych kryzysów osobistych; małżeńskich, rodzinnych oraz zawodowych.

  Jako psycholog zamiłowanie naukowe jednoczy z doświadczeniem w praktyce psychologicznej oraz terapeutycznej. Jej praca z pacjentem/ klientem opiera na wykorzystaniu współczesnej wiedzy i możliwości płynących z praktyki pochodzącej z różnych nurtów terapeutycznych, które to nieustannie rozwija dzięki uczestnictwu w konferencjach naukowych, szkoleniach oraz kursach o tematyce psychologicznej i psychoterapeutycznej.

  W ramach pomocy psychologicznej i terapeutycznej udziela wsparcia w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi oraz emocjami, które im towarzyszą m.in.: w sytuacji rozwodu, podczas żałoby; doświadczania choroby, w tym z radzeniu sobie z niepłodnością, w trudnych doświadczeniach z obszarów psychologii pracy jak: mobbing, wypalenie zawodowe, zmiana pracy oraz podczas przeżywania innych bolesnych doświadczeń aktualnych i przeszłych.

  Pomaga również osobom, które szukają sposobu aby:
  - skutecznie radzić sobie ze stresem; z własnymi emocjami
  - podwyższyć poczucie własnej wartości; samoocenę
  - zwiększyć samoświadomość; wykorzystać własny potencjał
  - zwiększyć motywację do zmian w swoim życiu; sposobu ich dokonania
  -poprawić efekty nauki, co związane jest ze znajomością technik efektywnego uczenia się, skutecznej koncentracji czy poprawy funkcji pamięci
  - rozwinąć w sobie kompetencje miękkie np.: asertywność, komunikatywność, kreatywność czy umiejętność pracy w zespole
  -osiągnąć satysfakcjonujące relacje z innymi ludźmi

  i w końcu, którzy mają potrzebę rozwoju czy też zmiany dotychczasowego życia.

  W pracy psychologicznej kieruje się przede wszystkim dobrem drugiego człowieka oraz etyką zawodową, do której należy m.in. zachowanie tajemnicy zawodowej, a w gabinecie staram się stworzyć przyjazną atmosferę sprzyjającą przełamywaniu własnych oporów oraz umożliwiającą podjęcie efektywnej pracy nad zgłaszanymi trudnościami.

  W trakcie sesji oprócz standardowych technik pracy wykorzystuje również metody warsztatowe, zadania domowe oraz korzysta z diagnostycznych testów psychologicznych.

  Uwaga:
  W przypadku braku wolnego terminu bądź możliwości rejestracji na dogodny dla Państwa termin lub usługę, proszę o kontakt przez rejestrację na nr firmowy podany na stronie: www.synovial.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski im. Jana Pawła II w Lublinie ( studia magisterskie i doktoranckie)
 • Polski Instytut Eriksonowski - Psychoterapia par i małżeństw
 • Laboratorium Terapii i Edukacji Skoncentrowanej na Rozwiązaniu - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu
 • Institute of Biofeedback and Noo-Psychosomatic: Kurs EEGBiofeedback
więcej

Publikacje

 • Rozdział pt. „Wsparcie psychologiczne osób borykających się z problemem niepłodności” W: Przerwać milczenie: rozważania o utracie dziecka: praca zbiorowa
 • Religijność a atrybucje przypisywane Bogu w sytuacjach trudnych (Humanum, 2016)
 • Niepłodność to nie tylko problem ciała (MedExpress)
 • Emaptia nie wymaga czasu (MedExpress)
 • Relacje lekarze-pacjent: podstawą jest zaufanie (MedExpress)
 • https://lekarz.znanylekarz.pl/blog/relacja-lekarz-...
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • polski