Lek.

Małgorzata Kurtys

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D

  Bardzo dobra i kompetentna Pani Doktor.Jes miła i cierpliwa co przekłada się na dobry kontakt z malutkim dzieckiem.Posiada dużą wiedzę medyczną i nie ładuje od razu maści ze sterydami i innymi mocnymi środkami.Poświeca na pacjenta tyle czasu ile sam on potrzebuje i odpowie na każde pytanie.

 • Szukasz dermatologa? Pacjenci polecają:

  Robert Kurzawiński
  Robert Kurzawiński
  Dermatolog
  Zielony Rynek 7a, Wschowa
  Pan Doktor bardzo profesjonalny, wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Diagnoza i dobór leków dokonane na podstawie… więcej

  Edward Pietrzak
  Edward Pietrzak
  Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Cicha, Wschowa
  Szybka i trafna diagnoza. Bardzo wygodnie można zapisać się przez portal. Terminy są dostępne w bieżącym tygodniu.… więcej

  Aleksandra Siwicka
  Aleksandra Siwicka
  Dermatolog
  Kościuszki 1d, Nowa Sól
  Witam Pani doktor bardzo poważnie podchodzi do leczenie pacjenta zależy jej aby wyleczyć a nie zarobić bardzo polecam więcej

  Grażyna Mąkosa
  Grażyna Mąkosa
  Dermatolog
  Skłodowskiej - Curie 66, Lubin
  Polecam Panią lekarz pełna wiedza i pomoc Zdiagnozowała mój przypadek bardzo dobrze i przepisała prawidłowe lekarstwa… więcej

  Agnieszka Kurzawińska
  Agnieszka Kurzawińska
  Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej
  Piastów 44, Góra
  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor i z pewnością nie ostatnia. Pani doktor sprawnie rozpoznała problem,… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D

   Bardzo dobra i kompetentna Pani Doktor.Jes miła i cierpliwa co przekłada się na dobry kontakt z malutkim dzieckiem.Posiada dużą wiedzę medyczną i nie ładuje od razu maści ze sterydami i innymi mocnymi środkami.Poświeca na pacjenta tyle czasu ile sam on potrzebuje i odpowie na każde pytanie.

  • N

   Bardzo dobry lekarz i kobieta wielkiego serca! Jako jedyny specjalista dermatolog zleciła mi na początek konkretne badania (inni bez żadnych badań przepisują antybiotyki i do widzenia za miesiąc,człowieczku, testuj, psuj to co jeszcze masz zdrowe, a czy to Ci pomoże.....nie wiadomo), nie wzięła za 1 wizytę ani grosza, zadzwoniła po jakimś czasie, bo dokładnie obmyślała moją sprawę, zleciła jeszcze wizytę u lekarza endokrynologa, pytała jak się czuję. Jestem zdziwiona,że w naszych czasach pełnej znieczulicy i ery pieniądza, jest jeszcze na tym świecie człowiek, który chce pomóc, dla którego cierpienie innych nie jest obojętne. Dziękuję serdecznie Pani za pomoc !!!!!!!

  • P

   Nie chcę przechwalać, ale Pani doktor jest bardzo dobrym dermatologiem, jak nie najlepszym w mieście. Solidna diagnoza i indywidualne podejście to jej bardzo duże plusy. Polecam.

  • A

   Moim zdaniem to najlepszy dermatolog w Głogowie.
   Posiada ogromne doświadczenie i wiedzę.Trafnie diagnozuje problemy.
   Sympatyczna,uśmiechnięta,dokładnie i cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie.
   Potwierdzam opinie innych pacjentów,że zawsze dostosowuje leczenie do możliwości finansowych
   Jestem bardzo wdzięczna za dotychczasową pomoc.
   Same superlatywy,wspaniały lekarz.
   Bardzo polecam!

   .

   .

  • A

   Ja szczerze polecam!!Nie dość,że pani doktor to wspaniały fachowiec to naprawdę ma w sobie wrażliwość na cudze kłopoty!!!Można na nią liczyć jako na naprawdę dobrego dermatologa ale i na wspaniałego czlowieka ,który rozumie pacjenta!!!!Szczerze polecam!!!!!

  • G

   Potierdzam opinie że jest to najlepszy lekarz takich już się nie spotyka
   bardzo miła i uprzejma i do tego pełen profesjonalizm.

  • A

   Niestety, ale w moim przypadku pomoc pani dr Kurtys nie sprawdziła się na długo. Po stosowaniu kolejnych maści na trądzik, zmiany skórne powracały. Skończyło się na przepisaniu mi Izoteku, który okazał się bardzo skuteczny, ale po kilku latach trądzik wraca. Teraz będę szukała pomocy na pewno u innego dermatologa, ponieważ sądzę, że możliwości pani dr się wyczerpały.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • W

   Myślę, że Pani doktor Kurtys jest najlepszym dermatologiem w Głogowie. Kilka juz razy wyleczyła mnie i to nawet niekoniecznie ze schorzeń dermatologicznych. Jest poprostu aniołem. Polecam ja wszystkim :) I potwierdzam, że leki dobiera mając na uwadze zasobność portfela pacjenta. POLECAM :)

  • A

   sympatyczna, uprzejma pani doktor. daje dobre rady i przepisuje leki które pomagaja ( przynajmniej w moim wypadku)

  • M

   Cały czas się dokształca.Jest fachowa i miła - czego nie można powiedzieć o mężu Pani doktor-interniście Rafałowi Kurtysowi.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG