mgr

Małgorzata Kozłowska

Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta

7 opinii +dodaj

Umów wizytę 114 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalistka w dziedzinie ortopedii, szczególnie bólu kręgosłupa i stawów, rehabilitacji pourazowej i sportowej. Od kilku… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

  Specjalistka w dziedzinie ortopedii, szczególnie bólu kręgosłupa i stawów, rehabilitacji pourazowej i sportowej. Od kilku lat jest fizjoterapeutką drużyny lacrosse Grom Warszawa. Współpracuje również z kobietami w ciąży i po porodzie: szczególnie w zakresie aktywności fizycznej oraz problemach z rozejściem mięśni prostych brzucha i nietrzymaniem moczu.

  Ukończone kursy:

  Aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie
  Masaż tkanek głębokich w bolesnym miesiączkowaniu
  Rozstęp mięśnia prostego brzucha
  Lokalne i globalne zaburzenia kompleksu miednicznego
  Medycyna Ortopedyczna według Cyriaxa
  Fibroliza mięśniowo-powięziowa
  Warsztaty Kinetic Control odc. lędźwiowy kręgosłupa
  Masaż klasyczny
  Masaż bańką chińską
  Kinesiotaping
  Hobby: pływanie, rękodzieło, joga, jazda na rowerze, dobra książka i muzyka

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Publikacje

 • Jak to jest z tą aktywnością fizyczną podczas ciąży?

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: masaż klasyczny

  Pani doktor bardzo mila.zebrała wywiad i opowiedziala o przyczynach występujących u mnie boli. Po masażu mimo, ze uorzrdzona została ze mogę się poczuć gorzej na razie jest navzna poprawa. Następny masaż to środę. Polecam.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontuzja

  Pani Małgorzata to najlepszy sportowy specjalista w Warszawie! Dzięki Pani Małgorzacie wróciłem do pełnej sprawności fizycznej po Mistrzostwach Europy Lacrosse, po których zmagałem się z dwoma kontuzjami na raz. Z powodzeniem bez bólu i leków przeciwbólowych przygotowuję się do Mistrzostw Świata. Gorąco polecam!

 • P

  Trafiłem po pani Małgorzaty z bólem barku po ćwiczeniach na siłowni. Po dokładnym zbadaniu, zaleciła mi masaże na spotkaniach w gabinecie oraz ćwiczenia do domu. Jesteśmy jeszcze w trakcie leczenia, ale już czuję wyraźną ulgę.

 • 1
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacja po porodzie

  Po porodzie przyszlam do pani Malgorzaty na konsultacje. Na szczescie okazalo sie, ze nie mam rozstepu miesni brzucha. Pani Malgorzata pokazala mi domowy zestaw cwiczen na miesnie dna miednicy w ramach profilaktyki po porodzie silami natury. Polecam!

 • M

  Przyszedłem z bólem barku, którego nabawiłem się w wyniku zderzenia na boisku. Na pierwszej wizycie problem został szybko zidentyfikowany przez panią Gosię. Ruszyliśmy z programem rehabilitacji od razu, przy kolejnych wizytach otrzymywałem nowe zestawy ćwiczeń które wykonywałem pod nadzorem pani Gosi oraz samodzielnie. Z tygodnia na tydzień czuć było poprawę! Po zakończeniu rehabilitacji otrzymałem wskazówki jak ćwiczyć na siłowni, aby uniknąć kolejnych kontuzji i mogłem wrócić do uprawiania sportu. Polecam serdecznie!

 • K
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: ból barku

  Profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Terapia poparta wnikliwym badaniem, dodatkowo po raz pierwszy udzielono mi zrozumiałej informacji na temat mojego schorzenia a także samej terapii tzn co i po co jest robione. Tych kilka wizyt, wskazówki na przyszłość oraz ćwiczenia domowe sprawiły, że zapomniałem co to ból! Polecam!

 • J
  Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: ból karku

  Do Pani Małgosi przyszłam z bólem karku z powodu siedzącego trybu pracy. Mimo niby błahego problemu, Pani Małgosi bardzo profesjonalnie podeszła do mojego problemu. Szczegółowo wyjaśniła mi co powoduje ból i opisała jakie ćwiczenia powinnam wykonywać. Po wprowadzeniu kilku wskazówek od Pani Małgosi od razu czuje różnice! Na pewno wpadnę jeszcze na jakiś masaż ale już relaksacyjny :)