Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Małgorzata Kołodziejczak jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie w 1980 roku. Od początku pracy zawodowej była związana z Oddziałem Pr...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja proktologiczna

250 zł


Goszczyńskiego 1, Warszawa

250 zł

Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. operacja

Z całego serca polecam Panią profesor. Długo zastanawiałem się nad tym czy poddać się operacji swojej przypadłości. Dzisiaj wiem, że wybór Pani profesor był najlepszą decyzją jaką mogłem podjąć. Nie dość że Pani profesor jest światowej sławy specjalistą i absolutnym guru w Polsce, to tak sympatycznego, ciepłego i niezwykle empatycznego lekarza naprawde mamy rzadkość spotkać na swojej drodze.

Podsumowując: wspaniały specjalista, anioł kobieta.

Pozdrawiam serdecznie
pacjent z Zamościa :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska

Ja również z całego serca polecam docent M.Kołodziejczak. Ponad 1.5 roku leczylsm szczeliny odbytu u innego lekarza bez zadnego efektu . Pozostala mi jedynie operacja. Lekarz,do którego jezdzialam twierdził,że po operacji nie wiadomo czy szczeliny się da wyleczyć. Poszukalam w Internecie innego specjalistę i kierując się pozytywnymi opiniami wybrałam się do docent. Wykonala mi ona operacje w lipcu 2017r. ,dzięki której jestem zdrowa i nie cierpię z bólu tak jak wcześniej. Jest to niesamowity lekarz z ogromnym doświadczeniem. Jestem Pani docent ogromnie wdzięczna za powrót do zdrowia i będę do końca życia. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia ???? J.D.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

Serdecznie polecam szpital i Panią docent M. Kołodziejczak. Profesjonalna opieka i podejście do pacjenta. Nieoceniona pomoc w trudnych do wyleczenia chorobach proktologicznych. Jestem wdzięczna i pełna uznania !!!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. przetoka okołoodbytnicza

Zanim trafiłam do pani docent odbyłam kilka konsultacji u różnych proktologów. Każdy z nich mówił, że sprawa jest skomplikowana i jedyną osobą, która skutecznie może mi pomóc jest pani doktor. Mieli rację! Pani Kołodziejczak jest cudownym człowiekiem i świetnym lekarzem!


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zabieg

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani dr Małgorzacie Kołodziejczak za profesjonalnie przeprowadzoną operację zwieraczy odbytu w szpitalu w Ostrowi Maz. w dniu 05.07.2018 Do Pani dr trafiłam po 6 nieudanych operacjach przetoki wykonanych w innych placówkach służby zdrowia. Pani dr. to bardzo delikatna i czuła na ludzkie cierpienie osoba. Wysokiej klasy specjalista, z całego serca polecam wdzięczna pacjentka Regina K.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska przetoki okołoodbytnicze

Dzień dobry.
Pani doktor pragnę serdecznie podziękować za profesjonalną opiekę i leczenie .
Do Pani dr. Małgorzaty Kołodziejczak trafiłam szukając pomocy dla siebie po operacjach ropni okołoodbytniczych które miałam (31.12.2016 )i drugi (15.09.2017 ) operacje były robione w USK Białystok. Po zakończonym leczeniu okazało się, że mam przetoki okołoodbytnicze ,które trzeba operować i cóż strach , lęk , obawa co dalej . I tak znalazłam Panią doktor do , której trafiłam pierwszy raz w Warszawie wizyta w Falc na Marynarskiej 13 profesjonalne podejście do pacjęta , wytłumaczyła jakie badania zrobić przed operacją i czekałam na telefon . Pani dr. zadzwoniła i poinformowała, że operacja 21.06.2018 w Szpitalu Ostrów Mazowiecka w ramach NFZ Operacja się udała za co jestem wdzięczna z całego serca Pani doktor .Teraz jestem po pierwszej wizycie kontrolnej w Szpitalu Św.Elżbiety na Goszczyńskiego 1 w Warszawie Pani doktor obejrzała ranę pooperacyjną zmieniła opatrunek ,wyjaśniła profesjonalnie jak dalej postępować z raną wypisała w tym celu receptę oraz zaleciła ćwiczenia zwieraczy w celu ich wzmocnienia . Nadmienię iż do Pani dr. umawiam się na wizyty prywatnie ale czego się nie robi żeby stanąć na nogi i żyć normalnie bez obaw o to ,co dalej .Jeszcze raz z całego serca dziękuję Pani dr. i polecam wszystkim , kto potrzebuje profesjonalnej opieki w dziedzinie (proktologia ) to tylko Dr.Malgorzata Kołodziejczak najlepszy specjalista , życzliwy ,serdeczny i ciepły człowiek do każdego pacjenta podchodzi z profesjonalizmem .Pozdrawiam serdecznie Panią dr. Małgorzatę Kołodziejczak .
wdzięczna pacjentka .


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja

Super fachowiec, nie potrafię oddać słowami tego co Pani robi. To po prostu lekarz, który nie dość, że kocha to co robi to jeszcze ma odpowiednie podejście do pacjenta. Najwyższej klasy specjalista. Rezultaty po operacji są takie, jak obiecała przed operacją, wszystko jest ok. U Pani Małgorzaty powinni się uczyć najlepsi, jeżeli chcą coś osiągnąć w zawodzie lekarza.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. przetoka

Do p.dr trafiłam z przetoką odbytu.Na fundusz miałam wycinaną 2 razy przetokę i nic to nie pomogło.Lekarz stwierdził, że nie chce zrobic ze mnie kaleki/chodzi o nietrzymanie stolca/ Pani doktor po wyczerpującym wywiadzie i badaniu stwierdziła że prawdopodobnie czeka mnie 2-etapowy zabieg . I tak też sie stało.Jestem obecnie pod dalszą opieką pani doktor, która zasługuje na wszystko co najlepsze..Bardzo miła osoba zaangażowana w sprawy pacjentów.Tylko dlaczego Narodowy Fundusz nie chce nam pacjentom pomóc w refundacji takich przeprowadzonych zabiegów.Podczas pobytu otrzymałam fachową opiekę i z pracy jaką wykonała p.dr M.Kołodziejczak.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. wycięcie polipa

Zanim trafiłam do Doktor Kołodziejczak, polipa wycinałam w innej placówce, niestety z powikłaniami, poza tym pierwsze i następne wypróżnienia były ogromnym cierpieniem, dochodzenie do siebie po zabiegu było trudne i polip dorósł po kilku dniach taki sam. Dostałam się do Doktor Kołodziejczak w Szpitalu Św. Teresy na Goszczyńskiego. Doktor zbadała mnie delikatnie, bezboleśnie, wyjaśniła co i dlaczego. Wycięcie polipa przez Doktor Kołodziejczak to niemal poezja, byłam przeszczęsliwa - jeszcze w szpitalu (kameralne sale), gdzie byłam dobę, na kontroli dostałam maść, inne leki, info jak, co uzywać i inne szczegółowe zalecenia. Pierwsze wypróżnienie - zero bólu ! Gojenie szybko i bez komplikacji. Z całego serca polecam! Pozdrawiam Panią Doktor Kołodziejczak serdecznie i dziękuję !


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Hematolgia

Pani doktor mega fachowa, bardzo delikatna i niesamowicie pomocna. Mój tata męczył się od ponad roku bardzo mocno, a inni lekarze byli bezradni. Dziękuję Pani bardzo serdecznie za uratowanie mojego taty :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Małgorzata Kołodziejczak jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego AM w Warszawie w 1980 roku. Od początku pracy zawodowej była związana z Oddziałem Pr...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna