Małgorzata Jarząbkowska

Pediatra, Endokrynolog

Poproś o kalendarz wizyt
 • Dostępność

  Lekarz Małgorzata Jarząbkowska przyjmuje w 2 gabinetach

 • Specjalizacja

  Lekarz Małgorzata Jarząbkowska to jeden z 58 lekarzy o specjalizacji pediatra w miejscowości Gorzów Wielkopolski na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Pediatra to 35. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Kontakt

  Ten pediatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Bylam pacjentka 2 lata. Nie zalozyla mi zadnej karty a kazda wizyta zaczynala sie pytaniem o to jakie byly poprzednie wyniki i na tej podstawie kazała kontynuowac leczenie.Zaczynala sie irytować kiedy nie moglam przypomniec sobie dokładnych wyników - co wynikało ze stresu. Gdy zmienilam lekarza okazalo sie, ze nawet diagnoze postawiła zła. Moim zdaniem szkoda czasu i przede wszystkim pieniedzy - bo 90 zł za taka byle jaką poradę i 5 minut w gabinecie to stanowczo za dużo.

 • bardzo dobry

  Stek bzdur w poprzednim komentarzu.
  Bardzo sympatyczna Pani wrecz przemila jako Lekarz, wywiad super i diagnoza rowniez.
  Polecam wszystkim na prawde.
  Jozef z Berlina

 • bardzo słaby

  Tragedia. Nie ma sensu do tej pani przychodzić. Patrzy na dziecko i stwierdza, że jest zdrowe. Zachowuje się poniżej krytyki. Nie interesują jej objawy, tylko wyniki, a wiadomo, że jak są już poza normą, to jest za późno!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Małgorzata Jarząbkowska ( 3 maja 2016)

  W trakcie wizyty lekarskiej zbieram wywiad chorobowy, badam pacjenta a nie patrzę na niego i jeśli są wskazania wykonuję za zgodą pacjenta usg tarczycy. Ponieważ podstawowym badaniem w chorobach tarczycy jest wynik TSH będący w kompetencjach lekarza rodzinnego - szczególnie pytam o ten wynik i ustosunkowuję się również do innych wyników badań jakie pacjent posiada. W przypadku wskazań do farmakoterapii proponuję leczenie i określam termin kontrolnej wizyty z aktualnymi wynikami - za zgodą pacjenta. Jeśli choroby nie rozpoznaję mówię o tym , nie wspominam o wykonaniu badań dodatkowych i nie określam terminu kontroli.