lek.

Maja Świetlicka

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Psycholog

41 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
788 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez trzy pierwsze lata pracy największe doświadczenie zwłaszcza z zakresu położnictwa zdobywała w Specjalistycznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wybrałam panią doktor na swoją pierwszą wizytę ginekologiczną i nie zawiodłam się :-) Fantastyczna atmosfera, profesjonalne podejście i żywe zainteresowanie pacjentem - połączenie absolutnie idealne! Z pewnością powrócę do gabinetu dr Świetlickiej i będę polecać wizytę u niej wszystkim koleżankom!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor jest profesjonalna i pełna pozytywnej energii. Robi dokładny wywiad, udziela wyczerpujących odpowiedzi, tłumaczy każdą czynność, jest taktowna i delikatna. Nie czułam się przez żadnego lekarza tak zaopiekowana.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Lekarz jakich mało. Pani Świetlicka ma cudowną aurę, jest uśmiechnięta, troskliwa, dociekliwa i wyrozumiała, ledwo weszłam do gabinetu i od razu poczułam, że jest to ktoś godny zaufania. Podczas wizyty nie czułam się ani przez chwilę zestresowana bądź skrępowana. Wyszłam rozluźniona i dobrze poinformowana, jak mam postępować w swoim przypadku. Jest to lekarz z powołaniem, który świetnie zna się na swoim fachu i któremu naprawdę zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu swoich pacjentów. Bardzo polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiet

  Profesjonalna i bardzo miła pani doktor. Przeprowadziła badanie bardzo delikatnie. Polecam wizytę szczególnie paniom które miały przykre doświadczenia z innymi ginekologami.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani doktor mile zaskoczyła mnie swoim profesjonalnym, ale jednocześnie bardzo ciepłym podejściem do mnie jako pacjentki. Moja wizyta-z pewnością nieostatnia, była przeciwieństwem stereotypowej wizyty ginekologicznej. Cieszę się, że wybrałam tego specjalistę.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Terapii Lew-StarowiczUsługa: badanie ginekologiczne

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalna ,dokładna ,bardzo miła i troszczy się o pacjenta :) najlepsza pani doktor jaką znam :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo szczegółowo odpowiadała na pytania, przeprowadziła wywiad dot. zdrowia, zanim zaczęła udzielać informacji. Rozwiała wszystkie moje wątpliwości, krok po kroku mówiła jakie sa plusy i minusy konkretnych działań. Zaleciła badania, powiedziała, jak mam je rozmieścić w czasie. Samo badanie również w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie lęki związane z dotychczasowymi wizytami u poprzednich lekarzy poszły w niepamięć. Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują fachowej, a zarazem empatycznej lekarki.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Szczerze polecam dr Maję Świetlicka.
  Pani doktor daje z siebie 100%.
  Prowadziła moją ciąże. Wszystkie badania omawiane szczegółowo, wyjaśnione obawy. Pilnowała i dopieszczala każdy etap w ciąży. Za co bardzo dziękuję. Wizyty dr Świetlickiej bestresowe i naprawdę profesjonalne.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Doktor Maja Świetlicka to profesja w 100%. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, odpowiedziała na dręczące pytania, poświęcając czas pacjentowi według jego potrzeb, a nie patrząc na wskazówki zegara. Pani doktor ma otwartą głowę, nie ocenia, jest świetna.

 • A

  Dr. Maja Świetlicka - jak dla mnie najlepsza w swoim fachu. Wiem, że wrócę do tego gabinetu z uśmiechem na ustach. Z wizyty wyszłam spokojna i przede wszystkim doinformowana. Pani doktor wysłuchała tego co mam do powiedzenia, wypytała o wszystko po kolei i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez trzy pierwsze lata pracy największe doświadczenie zwłaszcza z zakresu położnictwa zdobywała w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym „Inflancka", kolejne trzy w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa.

  Swoje kompetencje rozszerzała również w trakcie staży za granicą (Leicester Royal Infirmary). Wiedzę i umiejętności z zakresu ginekologii i położnictwa uzupełnia rozwojem z zakresu psychologii - ukończyła studia na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Warszawskiem,ze specjalizacją z zakresu psychoterapii. Jako naturalne połączenie tych dwóch zainteresowań: psychologii i ginekologii narodziła się seksuologia, którą rozwijała w trakcie szkolenia w Szkole Terapii Seksualnej prowadzonej przez Centrum Terapii Lew-Starowicz. Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne.
  Jest wykładowcą Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
  Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

  Ciepło zapraszam do gabinetu szczególnie te pacjentki, które mają złe doświadczenia z wizytami u ginekologów, mające trudności z akceptacją badania ginekologicznego. Razem spróbujemy pokonać trudności po to, aby wspólnie dbać o to co najważniejsze dla Pań- o Wasze zdrowie.

Znajomość języków

 • angielski