lek.

Maja Świetlicka

Ginekolog, Psycholog

36 opinii +dodaj

Umów wizytę 312 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest na ostatnim roku specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Przez trzy pierwsze lata pracy największe… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Terapii Lew-StarowiczUsługa: badanie ginekologiczne

  Pani Doktor jest bardzo profesjonalna ,dokładna ,bardzo miła i troszczy się o pacjenta :) najlepsza pani doktor jaką znam :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo szczegółowo odpowiadała na pytania, przeprowadziła wywiad dot. zdrowia, zanim zaczęła udzielać informacji. Rozwiała wszystkie moje wątpliwości, krok po kroku mówiła jakie sa plusy i minusy konkretnych działań. Zaleciła badania, powiedziała, jak mam je rozmieścić w czasie. Samo badanie również w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie lęki związane z dotychczasowymi wizytami u poprzednich lekarzy poszły w niepamięć. Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują fachowej, a zarazem empatycznej lekarki.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Szczerze polecam dr Maję Świetlicka.
  Pani doktor daje z siebie 100%.
  Prowadziła moją ciąże. Wszystkie badania omawiane szczegółowo, wyjaśnione obawy. Pilnowała i dopieszczala każdy etap w ciąży. Za co bardzo dziękuję. Wizyty dr Świetlickiej bestresowe i naprawdę profesjonalne.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor Maja Świetlicka to profesja w 100%. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, odpowiedziała na dręczące pytania, poświęcając czas pacjentowi według jego potrzeb, a nie patrząc na wskazówki zegara. Pani doktor ma otwartą głowę, nie ocenia, jest świetna.

 • A

  Dr. Maja Świetlicka - jak dla mnie najlepsza w swoim fachu. Wiem, że wrócę do tego gabinetu z uśmiechem na ustach. Z wizyty wyszłam spokojna i przede wszystkim doinformowana. Pani doktor wysłuchała tego co mam do powiedzenia, wypytała o wszystko po kolei i odpowiedziała na nurtujące mnie pytania.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Nigdy żaden lekarz nie podszedł tak profesjonalnie i z taką empatią do mojego lęku przed badaniem ginekologicznym i obawy przed bólem, jakie mi ono sprawia. Zostałam wysłuchana z uwagą i szacunkiem, wszystkie moje obiekcje były wzięte pod uwagę, badanie zostało przeprowadzone w takim zakresie, żeby nie sprawić mi bólu. Z gabinetu wyszłam z uczuciem ogromnej ulgi i konkretnymi zaleceniami jak pracować nad moimi problemami. W przypadku doktor Świetlickiej ogromne znaczenie ma jej wiedza psychologiczna, ale nade wszystko czuje się pełne ciepła i empatii podejście do pacjentek, zwłaszcza tych "trudnych". Szczerze polecam dziewczynom, które potrzebują przerobić traumę związaną z badaniem.

 • K

  Pani Doktor podeszła bardzo profesjonalnie do moich nietypowych próśb, poinstruowała co robić, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i sprawiła, że po wizycie miałam lepszy nastrój niż przed. Nie lubię odwiedzać gabinetów lekarskich ale rozmowa z Panią Doktor była przyjemnością.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia Kobiet

  Pani Doktor to przyjazna i ciepła osoba. Badania przeprowadzone były bardzo delikatnie. Polecam wszystkim :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo sympatyczna kompetentna Pani Doktor, wszystko dokładnie wyjaśnia, tłumaczy a przy tym jest przemiłą osobą. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia KobietUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Ciepła, serdeczna Kobieta i Lekarka. Bardzo miła i niekrępująca wizyta. Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i sama oczywiście też będę Panią polecać :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest na ostatnim roku specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Przez trzy pierwsze lata pracy największe doświadczenie zwłaszcza z zakresu położnictwa zdobywała w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym „Inflancka". Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.

  Swoje kompetencje rozszerzała również w trakcie staży za granicą (Leicester Royal Infirmary). Wiedzę i umiejętności z zakresu ginekologii i położnictwa uzupełnia rozwojem z zakresu psychologii - ukończyła studia na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Warszawskiem,ze specjalizacją z zakresu psychoterapii. Jako naturalne połączenie tych dwóch zainteresowań: psychologii i ginekologii narodziła się seksuologia, którą rozwija w trakcie szkolenia w Szkole Terapii Seksualnej prowadzonej przez Centrum Terapii Lew-Starowicz. Przyjmuje także pacjentki anglojęzyczne.

  Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Fetal Medicine Foundation.

  Ciepło zapraszam do gabinetu szczególnie te pacjentki, które mają złe doświadczenia z wizytami u ginekologów, mające trudności z akceptacją badania ginekologicznego. Razem spróbujemy pokonać trudności po to, aby wspólnie dbać o to co najważniejsze dla Pań- o Wasze zdrowie.

Znajomość języków

 • angielski