Umów wizytę 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lek. Med. Magdalena Tyc Tyka – lekarz medycyny estetycznej , ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, jest absolwentką Podyplomowej Szkoły… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Pani Magda zrobiła mi piękne, naturalne, lekko powiększone usta. To była moja pierwsza wizyta u lekarza medycyny estetycznej. W trakcie wizyty dowiedziałam się wszystkiego co mnie nurtowało. Zaufałam, bo wiem, że jestem w dobrych rękach.

 • Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Dzięki doktor Magdzie znowu na świat patrze przez różowe okulary, moim kompleksem były cienie pod oczami i zmarszczki. Moja twarz wyglądała na zmęczoną, a ja codziennie starałam się ukryć swój kompleks pod makijażem. dziś wystarczy delikatny makijaż a moja twarz promienieje :)

 • Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Pani Magda to lekarz, którzy wzbudza zaufanie. Jestem jej stała pacjentką od lat i naprawdę bardzo szczerze polecam! Co najważniejsze efekty zabiegów wyglądała naturalnie, twarz nie jest przerysowana. Pozdrawiam Panią doktor.

 • M
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Dr Tyc Tyka to wspaniały lekarz o dużej wiedzy i doświadczeniu. Pani doktor w trakcie wizyty zaproponowała mi kilka rozwiązań dotyczących mojego problemu. Cierpliwie odpowiadała na pytania. Jestem już po pierwszym zabiegu i zapisałam się na kolejne.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tyle pozytywnych opinii krąży w internecie o dr Magdzie Tyc, że postanowiłam wybrać się na jakiś zabieg odświeżający, nawilżający moją skórę. Pani doktor zrobiła mi zabieg Liftbooster. Już od razu po zabiegu widziałam różnicę!!! A ponoć efekt będzie jeszcze lepszy za kilka tygodni :)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Dziękuję za profesjonalizm i precyzję Pani Magdy.Pierwszy zabieg usuwania włókniaka miałam przy znieczuleniu, więc nic nie czułam. Kolejne zabiegi przy mniejszym włókniaku już bez znieczulenia, ale to tylko lekkie szczypanie. Cały zabieg trwał kilka minut, miejsce na skórze wygląda bardzo dobrze. Polecam

 • I
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: odmłodzenie twarzy

  Polecam panią dr z czystym sumieniem. Jest dokładna,umie dobrze doradzić, nie przesadza w podawaniu kwasów, słucha uważnie pacjenta. Moją buzie odmłodziła w naturalny sposób.

 • Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: niwelowania zmarszczek

  Bardzo miła i prof3sjonalna obsługa. Sympatyczna Pani Doktor. Zabieg przebiegal sprawdzić. Informacja profesjonalna i rzeczową.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i konkretna pani doktor. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, jest cierpliwa. Podaje różne możliwe zabiegi – daje możliwość wyboru. Ja na razie zrobiłam sobie princess rich, ale wrócę na botoks. Szczerze polecam wizytę w mtt estetica

 • Lokalizacja: MTT Estetica

  Jestem pod wrażeniem jak po dwóch zabiegach plasma zniknęły moje zmarszczki pod oczami. Niestety skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i ciężko się o nią dba. Do tego Pani doktor poleciła mi pielęgnacje domową. Super wizyta.

  Magdalena Tyc-Tyka2018-02-01

  Pani Ewo , dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami co do efektów zabiegu Plasma IQ. Przyznaję, że bardzo lubię wykonywać ten zabieg w przypadku cienkiej, pergaminowej skóry pod oczami. Efekty są takie jak pani opisuje. Skóra pod oczami staje się mocniejsza, jędrniejsza a zmarszczki się wygładzają.

Pytania pacjentów (33)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. Med. Magdalena Tyc Tyka – lekarz medycyny estetycznej , ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, obecnie w trakcie specjalizacji lekarskiej Zdrowie Publiczne w Collegium Medicum UJ. Jest konsultantem programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz dotyczących profilaktyki zdrowia. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i konferencjach medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Autorka artykułów prasowych dotyczących medycyny estetycznej, właścicielka kliniki specjalizującej się w medycynie estetycznej i kosmetologii nowoczesnej MTTEstetica Kliniki Promocji Zdrowia w Krakowie Kilkakrotnie brała udział w szkoleniach przeprowadzanych w Mediolanie w klinice Prof. Alessio Redaelli , który jest lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z zakresu chirurgii naczyniowej i dermatologii. Oprócz praktyki we własnej klinice medycyny estetycznej Prof. Alessio Redaelli prowadzi szeroką działalność naukową: jest wykładowcą i członkiem komitetu naukowego Kliniki Chirurgii na Uniwersytecie w Padwie, ASPEM School of Milan, członkiem międzynarodowych towarzystw naukowych w dziedzinie Medycyny Estetycznej i AntiAging. Jest autorem wielu artykułów, publikacji i książek w dziedzinie medycyny estetycznej. Regularnie wykłada podczas światowych kongresów: AMWC (AntiAging Medicine World Congress) i ICAD(International Congress in Aesthetic Dermatology).

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński Wydział Lekarski
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
 • Szkolenia w klinice Prof. Alessio Redaelli w Mediolanie

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl