lek.

Magdalena Tyc-Tyka

verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny estetycznej

77 opinii +dodaj

Umów wizytę
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Lek. Med. Magdalena Tyc Tyka – lekarz medycyny estetycznej , ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, jest absolwentką Podyplomowej Szkoły… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
77 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Jestem pacjentką Pani Doktor ponad dwa lata i polecam z całego serca.
  Pani Magda jest przemiłą osobą, ale przede wszystkim doskonałym fachowcem, stawiającym przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz naturalność.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Zmęczoną skórę próbowałam ratować na wiele sposobów, ale wszystkie okazywały się średnio skuteczne. A zależało mi na efekcie w miarę natychmiastowym. Taki właśnie był zabieg nawilżający, który zrobiła dla mnie doktor Magda Tyc Tyki. Dodatkowo efektem zabiegu było także wygładzenie zmarszczek, także opłacało się pod każdym względem.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Wykonywałam zabieg nawilżania twarzy u doktor Magdy Tyc Tyki i gorąco wszystkim polecam. Skóra głęboko nawilżona, bardzo uelastyczniona, odżywiona, promienna jak w czasach najlepszej młodości. Normalnie druga młodość zawitała na dorosłe lata. Polecam wszystkim zapracowanym i zabieganym kobietom.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Zabieg nawilżania skóry w wykonaniu dr Tyc to hit. Efekty naprawdę jest genialny , skóra mam teraz bardzo nawilżoną i odświeżoną ! Bardzo polecam po zimie.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: modelowanie ust

  Wybrałam się na modelowanie ust do dr Magdalena Tyc Tyka, która jest najlepsza . Chodzę do niej regularnie od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolona. Usta są zrobione bardzo naturalnie, i wszystko wykonane jest w komfortowych warunkach . Polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Miałam problem z naczynkami i próbowałam różnych sposobów aby się go pozbyć. Najlepiej zadziałał laser Alma zabieg wykonała pani doktor TYC. Dzięki zabiegowi naczynka są zamknięte a jednocześnie cera nie jest podrażniona . Nie miałam żadnych efektów ubocznych więc mogę polecić. Zdecydowanie warto. Ja nie znalazłam lepszego sposobu na naczynka.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Zdecydowałam się na Plasma IQ – lifting bez konieczności używania skalpela ! Jestem zachwycona efektami, no i wszystko odbyło się bezpiecznie! Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: powiększanie ust

  Powiększyłam sobie ostatnio usta za pomocą kwasu hialuronowego, bo wiadomo, że z wiekiem usta marnieją. Nieznacznie powiększyłam, bo nie chodziło mi o efekt gigantycznych warg tylko o nadanie im pełniejszego kształtu. Ludzie z bliskiego otoczenia wiedzą o tym zabiegu, ale raczej chwalą niż krytykują. Efekt jest naprawdę delikatny, ale w pełni satysfakcjonujący.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Ja usunęłam worki pod oczami dzięki zabiegom mezoterapii. Teraz już mnie nikt nie pyta czy nie mam przypadkiem chorych nerek na przemian z tygodniowym imprezowaniem... Naprawdę szczerze polecam osobom, które nie cierpią ani na bezsenność, ani na inne poważniejsze schorzenia tylko po prostu "tak mają".

 • T
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: powiększanie ust

  Gorąco polecam:) Pani doktor była niezwykle delikatna i cierpliwie wszystko tłumaczyła:) Efekt zadowalający. Z pewnością to nie jest moja ostatnia wizyta:)

Pytania pacjentów (33)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. Med. Magdalena Tyc Tyka – lekarz medycyny estetycznej , ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, obecnie w trakcie specjalizacji lekarskiej Zdrowie Publiczne w Collegium Medicum UJ. Jest konsultantem programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz dotyczących profilaktyki zdrowia. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i konferencjach medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Autorka artykułów prasowych dotyczących medycyny estetycznej, właścicielka kliniki specjalizującej się w medycynie estetycznej i kosmetologii nowoczesnej MTTEstetica Kliniki Promocji Zdrowia w Krakowie Kilkakrotnie brała udział w szkoleniach przeprowadzanych w Mediolanie w klinice Prof. Alessio Redaelli , który jest lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z zakresu chirurgii naczyniowej i dermatologii. Oprócz praktyki we własnej klinice medycyny estetycznej Prof. Alessio Redaelli prowadzi szeroką działalność naukową: jest wykładowcą i członkiem komitetu naukowego Kliniki Chirurgii na Uniwersytecie w Padwie, ASPEM School of Milan, członkiem międzynarodowych towarzystw naukowych w dziedzinie Medycyny Estetycznej i AntiAging. Jest autorem wielu artykułów, publikacji i książek w dziedzinie medycyny estetycznej. Regularnie wykłada podczas światowych kongresów: AMWC (AntiAging Medicine World Congress) i ICAD(International Congress in Aesthetic Dermatology).

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński Wydział Lekarski
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
 • Szkolenia w klinice Prof. Alessio Redaelli w Mediolanie

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl