Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Lek. Med. Magdalena Tyc Tyka – lekarz medycyny estetycznej , ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, jest absolwentką Podyplomowej Szkoły… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (33)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. Med. Magdalena Tyc Tyka – lekarz medycyny estetycznej , ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński, jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, obecnie w trakcie specjalizacji lekarskiej Zdrowie Publiczne w Collegium Medicum UJ. Jest konsultantem programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz dotyczących profilaktyki zdrowia. Brała udział w wielu krajowych i międzynarodowych kongresach i konferencjach medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Autorka artykułów prasowych dotyczących medycyny estetycznej, właścicielka kliniki specjalizującej się w medycynie estetycznej i kosmetologii nowoczesnej MTTEstetica Kliniki Promocji Zdrowia w Krakowie Kilkakrotnie brała udział w szkoleniach przeprowadzanych w Mediolanie w klinice Prof. Alessio Redaelli , który jest lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z zakresu chirurgii naczyniowej i dermatologii. Oprócz praktyki we własnej klinice medycyny estetycznej Prof. Alessio Redaelli prowadzi szeroką działalność naukową: jest wykładowcą i członkiem komitetu naukowego Kliniki Chirurgii na Uniwersytecie w Padwie, ASPEM School of Milan, członkiem międzynarodowych towarzystw naukowych w dziedzinie Medycyny Estetycznej i AntiAging. Jest autorem wielu artykułów, publikacji i książek w dziedzinie medycyny estetycznej. Regularnie wykłada podczas światowych kongresów: AMWC (AntiAging Medicine World Congress) i ICAD(International Congress in Aesthetic Dermatology).

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwersytet Jagielloński Wydział Lekarski
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego
 • Szkolenia w klinice Prof. Alessio Redaelli w Mediolanie

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
59 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Tyle pozytywnych opinii krąży w internecie o dr Magdzie Tyc, że postanowiłam wybrać się na jakiś zabieg odświeżający, nawilżający moją skórę. Pani doktor zrobiła mi zabieg Liftbooster. Już od razu po zabiegu widziałam różnicę!!! A ponoć efekt będzie jeszcze lepszy za kilka tygodni :)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: medycyna estetyczna

  Dziękuję za profesjonalizm i precyzję Pani Magdy.Pierwszy zabieg usuwania włókniaka miałam przy znieczuleniu, więc nic nie czułam. Kolejne zabiegi przy mniejszym włókniaku już bez znieczulenia, ale to tylko lekkie szczypanie. Cały zabieg trwał kilka minut, miejsce na skórze wygląda bardzo dobrze. Polecam

 • I
  Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: odmłodzenie twarzy

  Polecam panią dr z czystym sumieniem. Jest dokładna,umie dobrze doradzić, nie przesadza w podawaniu kwasów, słucha uważnie pacjenta. Moją buzie odmłodziła w naturalny sposób.

 • Lokalizacja: MTT EsteticaUsługa: niwelowania zmarszczek

  Bardzo miła i prof3sjonalna obsługa. Sympatyczna Pani Doktor. Zabieg przebiegal sprawdzić. Informacja profesjonalna i rzeczową.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i konkretna pani doktor. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, jest cierpliwa. Podaje różne możliwe zabiegi – daje możliwość wyboru. Ja na razie zrobiłam sobie princess rich, ale wrócę na botoks. Szczerze polecam wizytę w mtt estetica

 • Lokalizacja: MTT Estetica

  Jestem pod wrażeniem jak po dwóch zabiegach plasma zniknęły moje zmarszczki pod oczami. Niestety skóra wokół oczu jest bardzo delikatna i ciężko się o nią dba. Do tego Pani doktor poleciła mi pielęgnacje domową. Super wizyta.

  lek. Magdalena Tyc-Tyka2018-02-01

  Pani Ewo , dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami co do efektów zabiegu Plasma IQ. Przyznaję, że bardzo lubię wykonywać ten zabieg w przypadku cienkiej, pergaminowej skóry pod oczami. Efekty są takie jak pani opisuje. Skóra pod oczami staje się mocniejsza, jędrniejsza a zmarszczki się wygładzają.

 • Lokalizacja: MTT Estetica

  Pani doktor jest doskonałym lekarzem, specjalistą, a do tego przemiła, sympatyczna, konkretna. Ma doskonałe "oko", świetnie widzi i ocenia czego potrzebuje dana osoba, a czego nie. Motto pani doktor to naturalność dlatego w pełni polecam oddanie się w Jej ręce. Pani doktor to najlepszy dowód, że medycyna estetyczna to doskonały środek, by zatrzymać czas, dokonać korekty tego, co naturze nie wyszło, a nie całkowita zmiana twarzy w sztuczny klon. Będę pod stałą opieką pani doktor i każdemu polecam.

  lek. Magdalena Tyc-Tyka2018-02-01

  Pani Aniu, dziękuje za przemiłe słowa. Powtarzam, że medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi ale styl życia. Dlatego długo rozmawiam z pacjentami aby w pełni mieć wiedzę czego potrzebują aby wyglądać pięknie i naturalnie. Pani Aniu, zapraszamy ponownie.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dużo pozytywnych opinii o tej pani doktor czytałam na forach, dlatego postanowiłam umówić się na wizytę. Pani Magda zrobiła mi botox na czoło i delikatnie powiększyła usta. Na kolejną wizytę zaprosiła za kilka miesięcy – wtedy planuje zrobić mi jakąś mezoterapie. Bardzo miła wizyta. Dołączam do grona zadowolonych pacjentek i polecam innym.

  lek. Magdalena Tyc-Tyka2018-02-01

  Pani Nataszo, dziękuje za podzielenie się swoimi odczuciami z wizyty. Cieszę się, że jest pani zadowolona. Ostatnio mam wiele pacjentek, którym delikatnie powiększałam lub nawilżałam usta kwasem hialuronowym. Przy tym zabiegu ważne jest aby zachować proporcje oczu, ust , nosa i policzków względem siebie , więc czasami usta tylko delikatnie nawilżamy a czasami trzeba je mocniej powiększyć aby uzyskać naturalny, proporcjonalny wygląd. Pozdrawiam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MTT Estetica

  Jestem po kolejnej wizycie i zabiegach. I kolejny raz jestem bardzo zadowolona. Umiejąca poradzić i słuchać profesjonalistka. Doskonale dobiera metodę do okolicy twarzy tłumacząc co można nią osiągnąć a czego się nie da. Mówi jakie są inne też opcje, ich korzyści i braki. Jest na bieżąco z nowościami i mam wrażenie, że ma w swojej ofercie ich większość. Zawsze coś wymyśli :)

  lek. Magdalena Tyc-Tyka2018-01-15

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że jest pani zadowolona. Zapraszam, bo zawsze coś odpowiedniego razem wymyślimy :)

 • W
  Lokalizacja: MTT Estetica

  Trafiłam do pani Dr Tyc Tyki z polecenia cioci. Jestem zadowolona z efektów zabiegów. Wyglądam dużo młodziej ale bardzo naturalnie. Bardzo mi to poprawiło nastrój :) dziękuję.

  lek. Magdalena Tyc-Tyka2018-01-15

  Pani Wiktorio, najbardziej cieszy mnie, że pani ma świetny nastrój. Zabiegi robię dobierając je do pacjenta a efektem ma być piękny, naturalny wygląd i oczywiście poprawa nastroju !