Adres

Włościańska 23, Żoliborz , Warszawa
Fizjo Instytut (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyłam studia magisterskie na Oddziale Fizjoterapii II Wydziału Lekarskiego. Aktualnie j...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA

Dzięki systematycznym spotkaniom Pani Magda pomogła mi dojść do siebie po zerwaniu więzadeł w kolanie. Jest profesjonalna, wymagająca i konkretna, a przy tym przesympatyczna:) Potrafi zmotywować do odrobienia "pracy domowej";) Cierpliwie odpowiadała na każde moje pytanie, dzięki czemu czułam, że jestem w końcu w dobrych rękach, tak prawdziwie zaopiekowana. Pani Magda ma bardzo indywidualne podejście, dostosowuje treningi do trybu życia, ulubionych aktywności pacjenta (podczas gdy inni lekarze i fizjo usilnie wysyłają na basen, którego nie każdy lubi). Każdy trening jest urozmaicony, inny, ciekawy, po prostu aż się chce podążać za wskazówkami takiej profesjonalistki:)
Polecam z całego serca!


Użytkownik zweryfikowany

Pani Magda pomogła mi dojść do siebie po artroskopii kolana. Dzięki Pa.ni Magdzie wróciłam do zdrowia szybciej niż zakładali lekarze. Jedyne czego żałuję, to tego że mój mąż po podobnym zabiegu nie miał takiego szczęścia jak ja i nie trafił na profesjonalistkę.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po rekonstrukcji ACL - p. Magda bardzo profesjonalnie przystąpiła do rehabilitacji mojego kolana. Rozmaitość ćwiczeń i indywidualne podejście - za to wielki plus!


Użytkownik zweryfikowany

Pani Magdalena to profesjonalsta jakiego szukałam. Ćwiczenia które mi pokazała okazały się być w 100% skuteczne. Dzięki jej ogromnej wiedzy i zaangażowaniu, bóle kręgosłupa, które dokuczały mi od wielu miesięcy, stały się wspomnieniem.


Użytkownik zweryfikowany

Kompetentna,kontaktowa, profesjonalna. Jedna z najlepszych fizjoterapeutek, z którą miałam rehabilitację


D
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Magdy trafiłam po operacji ACL kolana. Jestem badzo zadowolona z rehabilitacji pod okiem pani Magdy. Byłam w róznych miejscach na rehabilitacji ale zdecydowanie pani Magda jest najlepsza - cierpliwa, ale wymagajaca, sympatyczna ale jak trzeba to poznęca się - oczywiście tylko dla dobra pacjenta. Zdecydowanie ocean bardzo dobra. :)


Użytkownik zweryfikowany

Do Magdy trafiłam w 2014 r. z dość typowymi przypadłościami związanymi ze stresującą pracą za biurkiem (przykurcze mięśni, okresowe "blokady" kręgosłupa itp.). Nigdy nie byłam typem "sportowym" i na początku byłam pełna obaw. Dzięki Magdzie polubiłam regularne ćwiczenia. Jest bardzo profesjonalna, życzliwa i ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam przy problemach mniejszych i większych :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani Magdy w czerwcu 2014 po artroskopii kolana.
Po pierwszej wizycie wiedziałam, że łatwo nie będzie ale dziś są tego efekty! Pani Magda nie rozczula się i nie daje taryfy ulgowej. Potrafi doskonale zmotywować do wcale niełatwych i często bolesnych ćwiczeń. Bez Jej motywacji, zlecanej "pracy domowej", fachowym zabiegom manualnym – z moimi kolanami byłoby znacznie gorzej. Mam pełne zaufanie do umiejętności Pani Magdy, cenię zaangażowanie w pacjenta oraz to, że ma pomysł, jak poprowadzić najefektywniej rehabilitację. Zawdzięczam Jej szybki powrót do sprawności.


J
Użytkownik zweryfikowany

Panią Magdę polecił mi znajomy, który rehabilitował u niej kolana. Ja trafiłam do pani Magdy z okropnym, paraliżującym bólem szyi i już po pierwszej wizycie wiedziałam, że trafiłam w profesjonalne ręce! Pani Magda najpierw opowiedziała mi, co należy robić pokazała i zrobiła ze mną ćwiczenia, które mam robić w domu, a następnie przystąpiła do działania. Chyba wszyscy "rehabilitowani" wiedzą, że same spotkania z dobrym fizjoterapeutą są bolesne, ale im bardziej nieustępliwy i wymagający fizjoterapeuta, tym lepiej dla pacjenta i tak jest też w tym przypadku. dodatkowo pani Magda stale podnosi swoje kwalifikacje i skończyła chyba wszystkie możliwe kursy - dzięki czemu jej "znęcanie się" nad moją szyją jest bardzo skuteczne! Oby więcej takich osób z pasją!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończyłam studia magisterskie na Oddziale Fizjoterapii II Wydziału Lekarskiego. Aktualnie j...

Zobacz pełen opis


Publikacje i artykuły