Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)


Konsultacja online (opis) • od 130 zł

Konsultacja psychologiczna (opis) • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych
58 765.....

Sposób płatności: Przelew na konto

Numer konta do opłacenia wizyty dostaniesz podczas konsultacji. Pamiętaj aby dokonać opłaty nie później niż w dniu spotkania. Pozwoli to na bezproblemowe rozliczenie Twojej płatności. Bezkosztowe odwołanie wizyty jest możliwe do 24ech godzin przed umówionym terminem. Obowiązują zasady jak przy spotkaniu w gabinecie, zapoznaj się z informacjami na moim profilu.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Spotkania online odbywają się za pomocą komunikatora Skype, Hangouts lub Face Time. Przed wizytą dostaniesz SMSem przypomnienie wraz z danymi do kontaktu ze specjalistą. Zainstaluj program i zadzwoń na komunikatorze o umówionej godzinie.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Matejki 6 pok.24, Gdańsk


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
58 765.....


Moje doświadczenie

O mnie

MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA SESJI ON-LINE. Proszę dzwonić w celu umówienia wizyty. www.magdalenalabedz.pl | www.facebook.com/seks.i.psyche psycholożka |...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys osobisty
 • rozwód i rozstanie

Edukacja

 • Uniwersytet Gdański, Instytut Psychologii
 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień)
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, Zakład Seksuologii

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja online


od 130 zł

konsultacje online

Spotkanie za pośrednictwem Skype lub FaceTime. Dane do kontaktu zostaną przekazane dzień przed wizytą.


Konsultacja psychologiczna


130 zł

konsultacje online

Spotkanie za pośrednictwem Skype lub FaceTime. Dane do kontaktu zostaną przekazane dzień przed umówioną wizytą.Matejki 6 pok.24, Gdańsk

Dowiedz się więcej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
43 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacje online konsultacja online

Rozpoczęłam już jakiś czas temu terapię z pomocą p. Magdaleny, od samego początku widywałyśmy się jedynie on-line, ale to ani trochę nie przeszkodziło w nawiązaniu kontaktu. P. Łabędź od początku bardzo jasno wyjaśnia w jaki sposób będą przebiegały spotkania, udostępnia notatki, które pomagają podsumować postępy. Poza tym co mnie bardzo ucieszyło p. Łabędź nie sugeruje, ani nie naprowadza na żadne konkretne tematy, a zamiast tego z uwagą słucha co dla pacjenta jest ważne. Polecam serdecznie!

mgr Magdalena Łabędź

Dziękuję Pani za polecenie. Cieszę się, że spotkania on-line okazują się być pomocne.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: konsultacja psychologiczna

Serdecznie polecam. W gabinecie panuje miła, spokojna i życzliwa atmosfera. Czułam się naturalnie, swobodnie i wysłuchana przez Magdę. Miałam poczucie zrozumienia i akceptowana, bez oceniania.

mgr Magdalena Łabędź

Pięknie dziękuję za polecenie. Życzę powodzenia w przenoszeniu efektów naszej wspólnej pracy do życia na co dzień!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Magdalena Łabędź - gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego psychoterapia depresji

Dziś byłam pierwszy raz.poczułam od pani Magdzi taki spokòj i ciepło.Czuje że ona mi pomoże.Dziękuje ????

mgr Magdalena Łabędź

Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Magdalena Łabędź - gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego

Odbyła się pierwsza wizyta, więc jeszcze trudno ocenić, ale w bardzo przyjaznej i spokojnej atmosferze. Moje wnioski i spostrzeżenia pozytywne, więc z chęcią pójdę na kolejne spotkanie.

mgr Magdalena Łabędź

Cieszę się, że pierwsze spotkanie pozwoliło na zebranie pozytywnych wniosków. Do zobaczenia!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Magdalena Łabędź - gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego konsultacja psychologiczna

Serdecznie polecam. Przemiła atmosfera, poczucie zrozumienia i bycia wysłuchanym oraz nadzieja na rozwiązanie swoich problemów i niepewności. Zdecydowanie wrócę

mgr Magdalena Łabędź

Dziękuję za polecenie i do zobaczenia na kolejnym, mam nadzieję, że równie owocnym, spotkaniu.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Magdalena Łabędź - gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego

Bardzo doceniam pomoc Magdy w odnalezieniu sposobów na trudne sytuacje, a zarazem większego spokoju i poczucia pewności siebie. To osoba, która bardzo uważnie słucha i potrafi rzucić na pewne kwestie nowe światło, w którym przestają one być już takie przerażające. Z tych spotkań - w przyjaznej atmosferze, która pozwoliła mi otworzyć się już przy pierwszej wizycie - zawsze wychodziłam pełna nadziei i wiary, że może być inaczej. Co ważne, nigdy nie czułam się oceniana. Cały czas wdrażam nowe sposoby radzenia sobie ze stresem i presją otoczenia i mam wrażenie, że moje życie naprawdę się zmienia. Nie mogę nie polecić. :)

mgr Magdalena Łabędź

Nie mogę nie podziękować za tak życzliwy komentarz :) Powodzenia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Magdalena Łabędź - gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego

Dziękujęmy za wysłuchanie i pomoc oraz dalszą współpracę, syn poczuł się lekko po wizycie u Pani. Pozdrawiamy

mgr Magdalena Łabędź

Praca rodzinna to zazwyczaj nie lada wyzwanie dla wszystkich jej członków, zatem jeszcze raz ogromnie doceniam Państwa wspólną pracę. Życzę powodzenia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Magdalena Łabędź - gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego psychoterapia depresji

Zdecydowanie będę kontynuować terapię. Jest to moja kolejna próba podjęcia leczenia i w końcu trafiłam na odpowiedniego psychoterapeute!

mgr Magdalena Łabędź

Cieszę się, że udało się dobrze trafić. Mam nadzieję, że kolejne spotkania będą owocne. Pozdrawiam i do zobaczenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Magdalena Łabędź - gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego psychoterapia depresji

Świetny specjalista unaocznia wiele faktów i pomaga wyjść z trudnych sytuacji, było to narazie pierwsze spotkanie ale jestem pod wrażeniem fachowości i sposobu podejścia do pacjenta polecam

mgr Magdalena Łabędź

Dziękuję za te słowa, liczę na to, że skoro pierwsze spotkanie było przydatne to i kolejne okażą się pomocne. Pozdrawiam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Magdalena Łabędź - gabinet wsparcia psychologicznego i psychoseksualnego

Chciałabym bardzo podziękować pani Magdalenie za te owocne pięć miesięcy. Niesamowite, ile udało się poukładać, docenić. Z całego serca polecam, jestem ogromnie wdzięczna. Tak naprawdę brak słów!

mgr Magdalena Łabędź

Pani Moniko,
cieszę się ogromnie, że mogłam być pomocna na tej 5o-miesięczniej drodze. Jestem pewna Pani dalszych sukcesów, trzymam kciuki!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

79 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problemy ze swoimi emocjami. Byle drobnostka powoduje we mnie wybuch niekontrolowanej agresji albo wręcz przeciwnie płacz. Chociaż ostatnio coraz trudniej mi płakać. Częściej wybucham. Nie umiem znaleźć pozytywów, wszystko co robię jest źle.Nie mam siły na nic mimo że chce coś zrobić to nie wychodzi. Ciągle jestem zmęczona. Chce coś zrobić ale nie wiem od czego zacząć nawet głupie sprzątanie to wyzwanie stulecia. Mam ochotę krzyczeć na wszystkich. Wydaje mi się że nikt mnie nie potrzebuje. Nawet moje 1.5 roczne dziecko. Mam tak od jakiegoś czasu ale mam wrażenie że z każdym dniem jest coraz gorzej, że podejmuje coraz bardziej ryzykowne decyzje byleby tylko poczuć się potrzebnym, poczuć że mam chociaż jednego przyjaciela. Czy to już problem do konsultacji czy tylko moje wymysły tak jak twierdzi moje najbliższe otoczenie?

  Droga Pani,
  trudno mi, jako osobie z zewnątrz, która zna Pani sytuację z krótkiego opisu w internecie, ocenić czy to problem. Jednak w moim myśleniu o wsparciu psychologicznym kieruję się regułą, że problem jest czymś subiektywnym- to co dla Pani stanowi problem dla bliskich może być błahostką i odwrotnie. Krótko mówiąc- to Pani ocenia czy to co się z Panią dzieje martwi Panią na tyle, że chce Pani sięgnąć po wsparcie psychologa.
  W razie gdyby zdecydowała się Pani, zapraszam na wizytę.

  mgr Magdalena Łabędź

 • Mam 32 lata, jestem w trakcie rozstania z partnerem po 6 latach związku. Mam 12 letnią córkę nie jest ona naszym wspólnym dzieckiem, lecz przez 6 lat trwania związku traktowała go jak ojca, a on ją jak córkę. Dziecko przeżywa teraz bardzo silne emocje- kończy się coś co dawało jej poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Córka kocha mojego partnera, jednak decyzja o rozstaniu zapadła. Przeprowadzamy się do innej miejscowości (w Polsce nie mamy już praktycznie rodziny). Nie chcę aby córka cierpiała i przeżywała tą sytuację. Chcę jej pomóc, dlatego potrzebuję porady psychologa (rodzinnego?). Oczekuję iż wskaże on dziecku właściwe spostrzeżenie na nasze rozstanie. sama chyba nie umiem dobrze przeprowadzić rozmowy. Co robić?

  Droga Pani,
  rozumiem, że chce Pani dla córki jak najlepiej. Skoro jest ona przywiązana do swojego przybranego taty, to cierpienie i przeżywanie tej sytuacji jest i będzie jak najbardziej na miejscu. Zachęcam więc aby jednak pozwoliła jej Pani cierpieć i cierpliwie, z troską w tym towarzyszyła. Aby córka mogła sobie poradzić z rozstaniem warto aby istniało wśród Was przyzwolenie na przeżywanie absolutnie wszystkich emocji- rozstanie to czas na smutek, złość, gorycz, żal, tęsknotę, strach...
  Pisze też Pani, że obawia się, że nie potrafi dobrze przeprowadzić rozmowy o rozstaniu. Zachęcam tu do rozważenia kilku możliwości, z uwzględnieniem faktu, że najlepszymi osobami do rozmów (bo będzie ich wiele na przestrzeni lat) jest Pani i Pani partner. Jeśli nie czujecie się Państwo na siłach warto najpierw samemu sięgnąć po wsparcie i np. wraz z psychologiem przygotować się na rozmowy z dzieckiem. Druga możliwość to pójście razem z córką na spotkanie ze specjalistą tak by mógł on na bieżąco wspierać Panią w rozmowie z córką (wówczas zachęcam do uprzedzenia wcześniej o celu wizyty). Trzecia opcja to książka- bardzo gorąco polecam Pani poradnik "Pomóż dziecku przetrwać rozwód" L.R. Reynolds.
  Gdybym mogła być pomocna- zapraszam na spotkanie.

  mgr Magdalena Łabędź

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA SESJI ON-LINE. Proszę dzwonić w celu umówienia wizyty. www.magdalenalabedz.pl | www.facebook.com/seks.i.psyche psycholożka |...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • kryzys osobisty
 • rozwód i rozstanie

Edukacja

 • Uniwersytet Gdański, Instytut Psychologii
 • Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień)
 • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, Zakład Seksuologii

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia

Staże

 • Sopocki Ośrodek Specjalistyczny Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach


Znajomość języków

Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • od 2017 roku jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)

Artykuły (1)