Adresy (3)

Władysława Łokietka 9A,
Przychodnia Stomatologiczna DoniCor w Brzegu (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach
Świętej Jadwigi 21b, Trzebnica
Stomatologia Rodzinna Kaczmarzyk w Trzebnicy (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach
Jarzębinowa 7-13 lok.3,
Gabinet Stomatologiczny Mój Dentysta (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Jestem po zakończeniu leczenia u Pani Lew. Przez 2.5 roku noszenia aparatu,nigdy nic złego nie miało miejsca. Profesjonalne leczenie. Z efektu jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera. Z całym sumieniem polecam Pania doktor...


H
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia znajomych i jestem pod ogromym wrażeniem. Miła, profesjonalna, cierpliwa to przymiotniki, które najlepiej opisują Panią Doktor. Jestem ok. pół roku po ściągnięciu aparatu i bardzo dobrze oceniam całe leczenie, zwłaszcza jego efekty. Mogę się wreszcie uśmiechać bez kompleksów .Pani Doktor od początku wszystko dokładnie mi wyjaśniała i nic nie działo się przypadkowo . Do tego jest niesamowicie pozytywną i energetyczną osobą!Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Zaufałam wcześniejszym bardzo dobrym opiniom o Pani doktor i założyłam u niej aparat ortodontyczny. Po 14 miesiącach leczenia muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektów. Już zaa 2 miesiące kończymy leczenie! Muszę powiedzieć, że od początku byłam zaskoczona dobrym wywiadem, analizą mojej wady (również za pomocą jakieś specjalistycznego oprogramowania) i przedstawionym, szczegółowym planem leczenia. Przy każdej wizycie byłam poinformowana o postępach i koniecznych zabiech w leczeniu. Po wcześniejszym uzgodnieniu miałam zkładane zaawansowane "mechanizmy", które nie były tanie, ale efekty i czas w jakich były uzyskane, były tego warte. Miła atmosfera i dobry kontakt to podstawa. Pozdrawiam Panią doktor.


G

Czy ktoś wie, gdzie teraz przyjmuje Pani doktor Lew? Niestety nie pracuje już na ołtaszynie. Po tym jak pięknie zajęła się moimi dziećmi, chcę tylko do niej. Kto mi podpowie gdzie można się umówić do Pani dr?

Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".


G

Witam,
Z przyjemnością pragnę polecić Panią doktor. Dzięki niej mogłam kompleksowo i przyjemnie "poprawić" stan moich zębów. Nawet leczenie kanałowe nie było niczym strasznym. No i jeszcze do tego komputerowe, bezbolesne znieczulenie za każdym razem! To jest to. Szczerze polecam.


A

Wspaniały lekarz,cały stres zwiazany z wizytą u dentysty od razu minął,Pani doktor wszytsko rzeczowo wyjasnia,jest delikatna i profesjonalna.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortodoncja