Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Orla 4, Szczecin

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Orla 4, Szczecin

Indywidualna Praktyka Lekarska

Moje doświadczenie

O mnie

O MNIE
Magdalena Janeczek urodziła się 04.06.1978r. Uczęszczała do II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie. W roku 2004 ukończy...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Chirurgia ogólna

Znajomość języków

  • Angielski

15 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłam do Doktor Janeczek z nowotworem tarczycy. Na pierwszej wizycie już wiedziałam że trafiłam w dobre ręce. Nie patrząc, że Pani Doktor ma w ciągu dnia co najmniej około 40 pacjentów i trzeba przeczekać długą kolejkę, czułam się u niej na wizycie wyjątkowo. Na wszystkie pytania dostawałam odpowiedź i rzetelne wyjaśnienie każdego etapu leczenia. Operacja przeszła bez powikłań. Serdecznie polecam.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Od lutego jestem onkologiczną pacjentką dr. Magdaleny Janeczek. Lekarz? Pani doktor? To za słabe określenie. Jest to anioł w białym fartuchu. Dr. Janeczek to specjalista jakich nam brakuje. Indywidualne podejście do pacjenta ze zrozumieniem i oddaniem wynikające z dużego doświadczenia pani Magdaleny. Idealne zaopiekowanie się pacjentem to jedna z wielu zalet Pani Janeczek. Jako pacjentka czułam się poinformowana i zadbana w każdej kwestii. Mimo, że ktoś mi powiedział ,,jest pani w pełni zdrowa" Pani Janeczek nie odpuściła i zaleciła kolejne badania. Jej intuicja nie zawiodła-kolejne badania były niezbędne. Polecam Panią Magdalenę z całego serca! Pacjenci onkologiczni potrzebują czuć się zaopiekowani, dobrze zdiagnozowani i leczeni, a tak właśnie jest pod skrzydłami dr. Magdaleny Janeczek.

B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Konsultacja chirurgiczna

Do Pani doktor zgłosiłam się z dwoma kaszakami we włosach, które się powiększały i sporym tłuszczkiem pod obojczykiem. Pani Magda podczas zabiegu cały czas mówiła co w danym momencie będzie robiła, to sprawiło że czułam się komfortowo. Szwy we włosach były na tyle dyskretne, że następnego dnia mogłam spokojnie iść do pracy. Blizna pod obojczykiem jest prawie niewidoczna. Nawet po zabiegu lekarka kilkukrotnie interesowała się moim stanem zdrowia. Pani doktor jest niesamowicie otwartą, sympatyczną i niespotykanie empatyczną osobą. Szczerze polecam wszelkie zabiegi chirurgiczne i estetyczne u Pani doktor.


U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia Inny

Rewelacyjna Pani Lekarz. Podeszła kompleksowo do moich spraw, w pełni zaangażowała się, bardzo pomocna i konkrerna. Bardzo bardzo polecam


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia Lifting twarzy

Zabieg powiększania ust,po wnikliwym wywiadzie i omówieniu moich oczekiwań.Pani doktor dobrała mi "nowe" usta idealnie. Jestem zachwycona efektem.Polecam panią doktor.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor wielokrotnie usuwała mi przeróżne pieprzyki i znamiona. Zawsze bezboleśnie, zawsze bez śladu i to dosłownie! Nawet nie jestem w stanie po latach powiedzieć gdzie te znamiona były. Gdy miała jakiekolwiek wątpliwości od ręki organizowała dodatkowe konsultacje lub badania - bardzo cenię takie podejście. Zawsze empatyczna, zawsze wyjaśniająca co robi i jakie są następne kroki. Po prostu profesjonalizm na najwyższym poziomie. Życzyłbym sobie wyłącznie takich lekarzy.


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia DERMAPEN mezoterapia mikroigłowa - twarz + szyja + dekolt

Specjalista w swojej dziedzinie. Zabiegi warte swojej ceny. Pani doktor bardzo miła i empatyczna. Będę korzystać jeszcze wielokrotnie. Delikatna, ale zdecydowana w działaniu.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia Inny

Wizyta przebiegła bardzo fajnie.Pani doktor wyjaśniła sposoby zniwelowania celulitu na moim ciele. Zapisałam się na zabiegi i po kilku spotkaniach jest efekt . Po zakończeniu czekam na instrukcję jak dbać o swoje ciało. Obecnie dzięki pomocy pani doktor jest lepiej ,a medycyna estetyczna to nie tylko duże usta , piersi .... To także pomóc dla pacjenta ze wstydliwymi problemami.
Polecam i dziękuję Pani Magdaleno


Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia konsultacja onkologiczna

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, po konsultacji poczułem się pewniej i bezpieczniej. Dziękuję za profesjonalizm i chęć pomocy. To bardzo ważny moment w takim okresie życia kiedy człowiek choruje.


Ż
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia usuwanie blizn

Od wielu lat miałam nieestetyczną bliznę w okolicy szyi z powodu zabiegu na tarczycy. Gdy zgłosiłam się na konsultację do p. dr Magdaleny uśmiechnęła się delikatnie i powiedziała, że kilka zabiegów i będzie po wszystkim. Dziś mogę jasno stwierdzić, że miała rację. Dziękuję z całego serca. Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania