lek.

Magdalena Grochecka

Ginekolog, Położna

170 opinii +dodaj

Umów wizytę 189 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W zakresie ginekologii i położnictwa swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego oraz w Szpitalu „INFLANCKA”. Obecnie pracuję w… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
170 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Wspaniała Pani Doktor, bardzo kompetentna, pomocna, dokładnie wszystko tłumaczy, a przy tym jest niezmiernie życzliwa i pogodna, co w niektórych sytuacjach jest nieocenione. Szczerze polecam!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalnie, przesympatycznie, empatycznie, spokojnie, z troską, nawet z humorem. Ale przede wszystkim... po ludzku. Dwóm przyjaciółkom już kazałam się przepisać. Takich lekarzy powinno być więcej. Jestem zachwycona, kobieta jest genialna. :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, super kontakt z pacjentem, przeprowadzony profesjonalny, wyczerpujący wywiad w świetnej, bezstresowej atmosferze, poświęcony czas na tyle na ile wymaga sytuacja. Serdecznie polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGO

  Fantastyczna Pani Doktor. Pani Magdalena jest bardzo sympatycznym, miły i otwartym w stosunku do pacjenta lekarzem. Dodatkowo ma ogromną wiedzę i wszystko dokładnie wyjaśnia. Gorąco polecam!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GABINETY KRASIŃSKIEGOUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Świetny kontakt z pacjentem! Po długich poszukiwaniach znalazlam swojego ginekologa.
  Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu Pani Doktor nie tylko wyczerpująco odpowiadała na moje pytania, ale też wiele tłumaczyła od siebie, co było bardzo pomocne.

 • A
  Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia PańskiegoUsługa: ciąża

  Wspaniała kobieta z podejściem do kobiet w ciąży.
  Potrafi doradzić, wysłuchać, nigdy nie zostawia pacjentki samej sobie.
  Gdyby nie siła wyższa to nadal bym do tej kobietki latała na wizyty, z całą pewnością jeszcze wrócę :) Ważne jest także to że doktor dopytuje, zleca potrzebne badania, bada bezboleśnie. Na żadnej wizycie nie pozwala kobiecie się wstydzić. Ma kobieta podejście do pacjentek :) Polecam w 10000 %

 • K
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Polecam z czystym sumieniem! To była moja pierwsza wizyta u Pani Magdaleny. W końcu trafiłam na ludzkiego, przemilego i bardzo kompetentnego lekarza, który mi wszystko wyjaśnił, uspokoił i dodatkowo wyedukowal :) Nie zamienię już na innego ginekologa, w końcu znalazlam osobę,która jest pełna pasji do swojego zawodu co da się odczuć.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Dr Grochecka jest chyba aniołem, jakkolwiek dziwnie to brzmi. To cudowny człowiek i lekarz. Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak życzliwego lekarza, zaczęłam nawet podejrzewać, że to jakiś gatunek wymarły. Polecam każdej kobiecie które szuka dobrego specjalisty.
  Panią doktor pozdrawiam i dziękuję.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  To była moja dopiero pierwsza wizyta. Weszłam do gabinetu od razu. Pani Doktor była bardzo konkretna i uprzejma, wszystko wyjaśniła. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Do Pani Doktor trafiłam z polecenia koleżanki z powodu okrutnie bolesnych i nieregularnych miesiączek. Dostałam szczegółowe zalecenia i recepty na leki. Pierwszy raz byłam u kogoś, kto by się tak przejął moim stanem i tak zaangażował. Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na pytania i upewnia się, że wszystko jest zrozumiałe, a to wszystko w mega przyjaznej atmosferze. Cóż mogę powiedzieć, znalazłam swojego lekarza i gorąco polecam :)

Pytania pacjentów (323)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Witam ! Mam 42 Chcę zdecydować się na tabletki antykoncepcyjne .Zaznaczam ze nigdy do tej pory nie stosowałam tego typu antykoncepcji Moja ginekolog przepisała mi Orlifique ale niestety miałam problem z realizacją recepty (preparat w aptekach nie dostępny) dlatego zamieniła mi na Leverette W przeszłości miałam kilkakrotne zakrzepowe zapalenie zył od 9 lat bez nawrotu aktualnie czuję się dobrze ale na stałe przyjmuję Xarelto 20mg .Mówiłam o tym Pani ginekolog .Czy Leverette to odpowiednie tabletki dla mnie ?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe sa przeciwwskazane przy Pani schorzeniu. Radzę zmienić, nie tylko tabletki.
  Pozdrawiam

 • Witam co oznaczają wyniki cytologii:
  Komórki metaplastyczne, leukocyty i zmiany odczynowe?
  Czy należy zgłosić się ponownie do ginekologa?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tak. za rok na kolejna cytologię.
  Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W zakresie ginekologii i położnictwa swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego oraz w Szpitalu „INFLANCKA”. Obecnie pracuję w Szpitalu Praskim w Warszawie i tam zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa.
  Wykonuję zabiegi i operacje ginekologiczne. Stosuje techniki małoinwazyjne, jak histeroskopia, laparoskopia. Prowadzę wykłady w Szkole Rodzenia Izabeli Dembińskiej przy Szpitalu Praskim. Jako wykładowca, prowadziłam zajęcia ze studentami z zakresu ginekologii i położnictwa na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego WNoZ.
  Jako priorytet uznaję zdrowie swoich pacjentek, przyjazną atmosferę podczas wizyty i dobry kontakt. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych, zarówno krajowych, jak międzynarodowych.

  Hobby: medycyna, kultura Włoch, motoryzacja, książki (Agatha Christie), kino.

  Świadczę pełen zakres usług ginekologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem:
  - prowadzenia ciąży fizjologicznej,
  - prowadzenia ciąży wysokiego ryzyka,
  - patologii sromu i szyjki macicy (kolposkopia i vulvoskopia, pobieranie wycinków, krioterapia, LEEP LOOP)
  - antykoncepcji - dobór i kontynuacja metody,
  - ginekologii dziewczęcej, jak i wieku dziecięcego.
  - badania kontrolne oraz wizyty profilaktyczne,

  https://www.facebook.com/doktorgrochecka/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Znajomość języków

 • angielski
 • polski