lek.

Magdalena Grochecka

Ginekolog, Położna

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 107 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W zakresie ginekologii i położnictwa swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego oraz w Szpitalu „INFLANCKA”. Obecnie pracuję w… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Przewlekły ból sromu

  Szanowna Pani Doktor! Czy zajmuje się Pani leczeniem vulvodynii?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Grochecka

  witam,
  oczywiście.

 • Witam,
  Mam 26 lat i z partnerem staramy się o dziecko od stycznia. Na początku roku w lutym mój cykl trwał 66 dni, po udaniu się do lekarza dostałam tabletki antykoncepcyjne na wyrównanie cyklu. Po zrobieniu USG okazało się, że mojego endometrium jest bardzo cienkie. W maju zakończyłam brać tabletki,… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Grochecka

  Witam,
  Zdecydowanie proszę zgłosić się do lekarza. (Nic dziwnego, że endonetrium było waskie, skoro przyjmowała Pani antykoncepcję........)

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W zakresie ginekologii i położnictwa swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego oraz w Szpitalu „INFLANCKA”. Obecnie pracuję w Szpitalu Praskim w Warszawie i tam zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa.
  Wykonuję zabiegi i operacje ginekologiczne. Stosuje techniki małoinwazyjne, jak histeroskopia, laparoskopia. Prowadzę wykłady w Szkole Rodzenia Izabeli Dembińskiej przy Szpitalu Praskim. Jako wykładowca, prowadziłam zajęcia ze studentami z zakresu ginekologii i położnictwa na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego WNoZ.
  Jako priorytet uznaję zdrowie swoich pacjentek, przyjazną atmosferę podczas wizyty i dobry kontakt. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych, zarówno krajowych, jak międzynarodowych.

  Hobby: medycyna, kultura Włoch, motoryzacja, książki (Agatha Christie), kino.

  Świadczę pełen zakres usług ginekologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem:
  - prowadzenia ciąży fizjologicznej,
  - prowadzenia ciąży wysokiego ryzyka,
  - patologii sromu i szyjki macicy (kolposkopia i vulvoskopia, pobieranie wycinków, krioterapia, LEEP LOOP)
  - antykoncepcji - dobór i kontynuacja metody,
  - ginekologii dziewczęcej, jak i wieku dziecięcego.
  - badania kontrolne oraz wizyty profilaktyczne,

  https://www.facebook.com/doktorgrochecka/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
119 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego

  Super Babeczka, polecam każdemu takiego świetnego lekarza, a przede wszystkim człowieka. Nietuzinkowa osobowość. Zrozpaczona i przerażona trafiłam na izbę przyjęć po wizycie u wcześniejszego ginekologa, który nastraszyl mnie torbielami i sprawił że miałam plamienie na początku ciąży.. i dzięki Bogu trafiłam na tą wyrozumiałą z poczuciem humoru kobietę, która rozładował mój stres. Wszystko wytlumaczyla krok po kroku. Potem trafiłam znowu tym razem na ktg do tej Pani, kiedy przyszla pora na porod przychodziła do mnie mimo ze miala dyzur na dole. Za co bardzo dziękuję, nie miałam okazji podziękować osobiście ale myślę, że to nie ucieknie mi, że jeszcze się spotkamy. Bardzo polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Moją pierwszą wizytę u Pani Doktor oceniam pozytywnie. PAni Doktor ma duże doświadczenie i profesjonalnie podchodzi do swoich pacjentek.
  Przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad z zainteresowaniem i troską.
  NA pewno będziemy się jeszcze spotykać.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare RembielińskaUsługa: kontrola

  Jak najbardziej polecam. Szczególnie osobom młodym , które dodatkowo generalnie stresują się wizytami u lekarzy. Pani doktor szybko przełamuje lody, jest bezpośrednia a przy tym traktuje pacjentkę jak równą sobie. Wszystko tłumaczy, dla rozładowania napięcia prowadzi luźną rozmowę z żartem i dystansem do siebie samej. Jeszcze raz polecam.

 • K

  wspaniała Pani Doktor cieszę się że trafiłam na takiego lekarza, dokładne badanie, wyjaśnienie wszystkiego, kontakt z pacjentem super

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor świetnie zorientowana w nowoczesnych metodach antykoncepcji. Profesjonalna obsługa w bardzo miłej atomosferze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Magdaleny Grocheckiej. Robi wszystko, aby pacjentka czuła się komfortowo. Z moich obserwacji wynika, że badania zostały przeprowadzone dokładnie, a pani doktor wszystko tłumaczyła, z zaangażowaniem odpowiadała na pytania. Ogromnie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor niezemsko miła, dzięki niej wizyta/badanie przebiegało bez stresu! Najlepsza jak dotąd! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położniczaUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pani ginekolog niezwykle kontaktowa, odpowiedziała na moje wątpliwości spokojnie i rzeczowo. Podpowiedziała, że pewne badania lepiej zrobić w innym terminie, żeby nie trzeba było ich powtarzać.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Pani Doktor jest niezwykle ciepłą, pozytywną osobą. Jest bardzo wyrozumiała i profesjonalna. Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna i bezstresowa :)
  Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Dr Grochecka jest najlepszym ginekologiem! Energia, podejście do pacjentki, uśmiech, bez oceniania. Jeśli ktoś myśli o sobie, że jest beznadziejnym przypadkiem, wstydzi się z różnych powodów pójść do ginekologa, to ta ginekolożka jest najlepszym co może taką osobę spotkać! Po wizycie czujesz, że wiesz więcej, masz w sobie optymizm, nadzieję i już wiesz, że następnym razem pójdziesz właśnie do dr Grocheckiej. Jeśli ktoś oglądał film o Wisłockiej to to dr Grochecka coś z niej ma. :)