Dr n. med.

Magdalena Boczarska-Jedynak verifiedCreated with Sketch.

Neurolog, Lekarz medycyny estetycznej

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R

  Świetny lekarz- przyjaciel. Kiedy jestem w gabinecie, mam wrażenie, że jestem u dobrej znajomej. Pamieta wszystko, czego sie o mnie wcześniej dowiedziala. Kazda wizyta jest przyjemnością
  Pacjentaka Radość

 • Szukasz neurologa? Pacjenci polecają:

  Daria Błaszkiewicz
  Daria Błaszkiewicz
  Neurolog
  ul.Drzymały 55, Imielin
  Bardzo dobra lekarka, posiada ogromną wiedzę neurologiczną. Wszelkie wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Precyzyjne… więcej

  Anna Borratyńska
  Anna Borratyńska
  Neurolog, Geriatra
  Oświęcimska 3, Chrzanów
  ___Pani doktor godna polecenia.Mila, sympatyczna, cierpliwie słucha.Na pewno będę leczyć się u pani doktor. __ więcej

  Mikołaj Syska
  Mikołaj Syska
  Neurolog
  Jana III Sobieskiego 19, Kęty
  Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Trafnie postawiona diagnoza .Dobre wytłumaczenie dalszego leczenia i postępowania. więcej

  Dariusz Tomasz Kozub
  Dariusz Tomasz Kozub
  Neurolog
  ul. Lipowiecka 1, Płaza
  Tego się spodziewałam i tak było.Pan dr wydaje mi się ze jest osobą kompetentna,znajaca sie na tym co robi i przy… więcej

  Katarzyna Student
  Katarzyna Student
  Neurolog
  ul. Damrota 47a, Tychy
  Wszystko zgodnie z opisem. Profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta. Szybka diagnoza oraz działające leczenie. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Dr n. med. Magdalena Boczarska - Jedynak jest specjalistą neurologiem, wieloletnim asystentem Kliniki Neurologii Wieku Podeszłego a następnie Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala Klinicznego im. Prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (2002-2013).
  Szczególny obszar zainteresowań i działalności klinicznej to kompleksowe i nowoczesne leczenie choroby Parkinsona, w tym kwalifikacja i prowadzenie chorych po zabiegu Głębokiej Stymulacji Mózgu (DBS) i Stymulacji Rdzenia Kręgowego (SCS), a także diagnostyka i leczenie chorych z drżeniem o innej etiologii, zaburzeniami chodu, ruchami mimowolnymi (pląsawice, tiki) oraz zaburzeniami pamięci (ch.Alzheimera i inne zespoły otępienne).
  Dr n.med. Magdalena Boczarska-Jedynak ukończyła studia podyplomowe "Medycyna bólu" MCKP Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Zajmuje się leczeniem przewlekłych zespołów bólowych o różnej etiologii. Specjalizuje się w terapii toksyną botulinową u chorych z zaburzeniami ruchowymi, spastyką, migreną przewlekłą oraz neuralgią.
  Dr n.med. Magdalena Boczarska-Jedynak jest współautorką wielu prac naukowych publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych, kilku rozdziałów książkowych oraz licznych doniesień zjazdowych. Jest cenionym wykładowcą na konferencjach i warsztatach naukowo-szkoleniowych.
  Jest członkiem zarządu Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz Polskiego Towarzystwa Neuromodulacji, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Movement Disorders Society oraz European Restless Legs Syndrome Study Group.
  Dr n.med. Magdalena Boczarska-Jedynak aktywnie wspiera kampanie społeczne i edukacyjne dotyczące choroby Parkinsona.
  Więcej informacji na stronie www.boczarska-jedynak.pl

  Specjalizacje

  • Neurologia

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem? Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R

   Świetny lekarz- przyjaciel. Kiedy jestem w gabinecie, mam wrażenie, że jestem u dobrej znajomej. Pamieta wszystko, czego sie o mnie wcześniej dowiedziala. Kazda wizyta jest przyjemnością
   Pacjentaka Radość

  • P
   Lokalizacja: Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak

   Znakomity lekarz i specjalista ,duże doświadczenie i wiedza w leczeniu ciężkich stanów neurologicznych .Leczę u Pani Doktor moją córkę ,która jest w śpiączce . Dzięki Pani Doktor stan się poprawia ,pomogła nam zejść z leków które już nie pomagały i wprowadzić nowe lepsze . Empatyczna i troskliwa , w pacjentach widzi człowieka a nie przypadek medyczny .Zawsze gotowa pomóc i odpowiedzieć na trudne pytania , nawet tam gdzie inni lekarze rozkładają ręce i stawiają przysłowiowy krzyżyk tam Pani Doktor szuka rozwiązań i pomocy .Nie poddaje się . Polecam Panią Doktor jako lekarza neurologa ale również jako wspaniałego specjalistę od toksyny botulinowej . To najlepszy Neurolog jakiego udało nam się znaleźć . Dziękujemy Pani Doktor.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   "Pani Doktor to osoba o wysokim poziomie kompetencji zawodowych, wiedzy i dokładności w diagnozowaniu pacjenta. Uwaga i skupienie nad problemem pacjenta, właściwe ukierunkowanie pacjenta na dalsze diagnozowanie i leczenia, to najważniejsze z jej zawodowych zalet. Poza tym jest ciepła,serdeczna i cierpliwa. Widać, że z sercem podchodzi do swojej pracy i pacjenta. Zawsze odpowiada na nurtujące mnie problemy wyczerpująco i rzeczowo. Leczę się już u Pani Doktor od ponad 4 lat i polecam ją wszystkim, którzy szukają takiego lekarza!"

  • jedyna pani doktor która potraktowała mnie poważnie zarazem jedyna dzięki której moje dolegliwości minęły. Męczyła mnie okropna migrena. lekarze z racji młodego wieku za każdym razem ignorowali moje dolegliwości każąc odpoczywać to przejdzie. Jedna wizyta u pani doktor, dlugi szczegółowy wywiad, odpowiednio dobrane leki i badania a ja po pierwszej tabletce jestem inna osoba. Uświadomiłam sobie że cały ten czas funkcjonowałam z bólem głowy od kilku lat który natychmiast zniknął już po pierwszej tabletce lekarstw przepisanych przez panią doktor aż musiałam się przyzwyczaić od nowa że nie boli mnie głowa. polecam z całego serca!

  • A
   Lokalizacja: Usługa: Migrena przewlekla

   Jestem zachwycona profesjonalizmem i niespotykanym ciepłem Pani Doktor. Razem z Mamą cierpiąca na przewlekłą migrene spotkaliśmy na swojej drodze wielu lekarzy,ale żaden z nich nie słuchał,nie rozmawiał,nie chciał pomoc tak jak Pani doktor. Niezwykła życzliwość, wiedza i empatia.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Doktor jest niezwykle ciepłym i empatycznym człowiekiem o mądrym sercu. Potrafi rozmwiać z pacjentem wzbudzając zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i wiarę w pokonanie choroby. Jest ogromnym autorytetem dla chorego, który chętnie i z zaangażowaniem stawia czoła wyzwaniom. Otacza profesjonalną opieką nie tylko pacjenta, ale i rodzinę zmagającą się z trudami postęoującej choroby. Zawsze mogę liczyć na wsparcie ze strony Pani Doktor i ogromne zrozumienie problemów związanych z opieką nad choirym na parkinsona ojcem.
   Dziękuję za uśmiech i cierpliwe serce.

  • Lokalizacja: Usługa: Inny

   Od lat cierpię na silne migreny. Spotkałam na swej drodze wielu specjalistów ale każdy rozkładał ręce przy mojej migrenie przewlekłej. Szczęśliwie trafiłam na Panią Doktor. Już pierwszy kontakt robi wrażenie, Jak żyję, nigdy nie spotkałam tak troskliwego i zaangażowanego lekarza. Abstrahując od ogromnej wiedzy i doświadczenia, podejście do pacjenta jest niesamowite! Ciężko znaleźć słowa by opisać Panią Doktor. Jeszcze się nie spotkałam (niestety) z tak indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie bagatelizuje, słucha pacjenta, utrzymuje regularny kontakt (telefoniczny, sms), sprawia, że pacjent czuje się wyjątkowo ważny, bez względu na powagę schorzenia. W przypadku Pani Doktor, wiedza idzie w parze z niezwykłym podejściem do drugiego człowieka. Anioł a nie człowiek!!!

  • Z

   Z całą odpowiedzialnością polecam Panią Doktor. Leczę się u Pani Doktor na chorobę Parkinsona od kilku lat i będąć na kolejnych wizytach za każdym razem jestem pod wrażeniem zasobu wiedzy Pani Doktor jak również niesamowitego podejścia do pacjenta. Potrafi dobrać leki w taki sposób aby dolegliwości tej choroby były jak najmiej uciążliwe( trafia w 100%). Po każdej wizycie u Pani Doktor czuję się mocniejszy. Jest również wspaniałym psychologiem.

  • O
   Lokalizacja: Oświęcimskie Centrum Medyczne - Medicome Sp z o.o.

   Serdecznie polecam Panią Doktor! przez rok poszukiwań lekarza w okolicach Poznania i braku progresu w leczeniu natrafiłam na Panią Doktor, która profesjonalnie i zaangażowaniem objęła mnie opieką medyczną. Przemiła i pełna empatii, ale przede wszystkim z wielkim zasobem wiedzy i doświadczenia.
   Odległość przeszło 400km do gabinetu Pani Doktor w Oświęcimiu nie stanowiła problemu, ponieważ otrzymałam pomoc w leczeniu skutków uszkodzeń nerwów po wypadku samochodowym i za to bardzo dziękuję Pani Doktor i polecam każdej osobie z problemami neurologicznymi. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, któremu zależy na drugim człowieku, na jego zdrowiu, ale i dobrym samopoczuciu podczas wizyty.

  • U

   Pani Doktor przywróciła mi sens życia. Nie poddała sie. Zrobiła i nadal robi wszystko bym wyszła z Tej choroby. Wszyscy inni lekarze (Poznań, Katowice) stwierdzili że tak juz musi być.....A ona powiedziała że "tak nie może być". Nie liczą sie dla Niej wogule pieniądze tylko CZŁOWIEK. To ANIOŁ nie lekarz
   PANI DOKTOR, DZIĘKUJĘ

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional