Adresy (2)

Kupiecka 21, Zielona Góra
Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
68 419..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (kolejna) (opis) • 100 zł

Konsultacja online (pierwsza) (opis) • 120 zł

Konsultacja telefoniczna (opis) • 80 zł +1 więcej

Pakiet 5-ciu konsultacji psychologicznych • 400 zł


1) Przed konsultacją zrób przelew na moje konto: 86 **** **** **** **** **** ****.
2) Tytuł przelewu: imię i termin spotkania.
3) Potwierdzenie prześlij na ***************************. Dziękuję!

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia (specjalność: psychologia kliniczna) na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jestem również magistrem ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kryzys zawodowy
  • Kryzys życiowy
  • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Kupiecka 21, Zielona Góra

100 zł

Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak

Konsultacja trwa 60 minut. Jest to usługa do wyboru dla pacjentów, którzy byli już u mnie przynajmniej raz. W trakcie kolejnych spotkań pracujemy zgodnie z ustaleniami z pierwszej wizyty, tj. wspólnie poszukujemy psychologicznych wyjaśnień niepożądanych stanów i zachowań oraz pracujemy nad ich zmianą.Kupiecka 21, Zielona Góra

120 zł

Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak

Pierwsza konsultacja trwa do 75 minut. W tym czasie opowiadasz mi o sobie i o trudnościach, z którymi się zgłaszasz, a ja zadaję pytania pomocnicze. Może się zdarzyć, że poproszę Cię o wypełnienie kilku prostych testów - Ty decydujesz, czy się im poddasz. Na koniec spotkania stawiam wstępne rozpoznanie problemu i przedstawiam dostępne rozwiązania. Ty decydujesz, czy na tym nasza współpraca się zakończy, czy zechcesz skorzystać z zaproponowanej przeze mnie formy wsparcia.

Pozostałe usługi


100 zł

Konsultacje online

Konsultacja trwa 60 minut. Jest to usługa do wyboru dla pacjentów, którzy byli już u mnie przynajmniej raz. W trakcie kolejnych spotkań pracujemy zgodnie z ustaleniami z pierwszej wizyty, tj. wspólnie poszukujemy psychologicznych wyjaśnień niepożądanych stanów i zachowań oraz pracujemy nad ich zmianą.120 zł

Konsultacje online

Pierwsza konsultacja trwa do 75 minut. W tym czasie opowiadasz mi o sobie i o trudnościach, z którymi się zgłaszasz, a ja zadaję pytania pomocnicze. Może się zdarzyć, że poproszę Cię o wypełnienie kilku prostych testów - Ty decydujesz, czy się im poddasz. Na koniec spotkania stawiam wstępne rozpoznanie problemu i przedstawiam dostępne rozwiązania. Ty decydujesz, czy na tym nasza współpraca się zakończy, czy zechcesz skorzystać z zaproponowanej przeze mnie formy wsparcia.Kupiecka 21, Zielona Góra

80 zł

Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak

Konsultacja telefoniczna trwa 60 minut i dostępna jest jedynie jako ekwiwalent kolejnej wizyty. Nie ma możliwości odbycia jej bez wcześniejszej konsultacji w gabinecie lub online (wideorozmowa).80 zł

Konsultacje online

Konsultacja telefoniczna trwa 60 minut i dostępna jest wyłącznie dla pacjentów, którzy wcześniej skorzystali z wizyty w gabinecie lub konsultacji online (wideorozmowy). Nie ma możliwości odbycia pierwszej konsultacji przez telefon.Kupiecka 21, Zielona Góra

400 zł

Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak

Opcja promocyjna dla pacjentów chcących intensywnie popracować nad sobą. Pakiet obejmuje 5 cotygodniowych, 60-minutowych spotkań. Na realizację pakietu umawiamy się po konsultacji wstępnej. Oszczędzasz 100 zł!400 zł

Konsultacje online

Opcja promocyjna dla pacjentów chcących intensywnie popracować nad sobą. Pakiet obejmuje 5 cotygodniowych, 60-minutowych spotkań. Na realizację pakietu umawiamy się po konsultacji wstępnej. Oszczędzasz 100 zł!Kupiecka 21, Zielona Góra

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychologiczny Magdalena BartczakKupiecka 21, Zielona Góra

Dowiedz się więcej

Gabinet Psychologiczny Magdalena BartczakKupiecka 21, Zielona Góra

od 250 zł

Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak

Testy psychologiczne wykonuję jedynie na potrzeby dalszego leczenia. Nie zajmuję się diagnozą psychologiczną do celów zawodowych ani sądowych.
Na podstawie przeprowadzonych badań wystawiam opinię. Całkowity koszt usługi to 50 zł za każdą godzinę badań + 200 zł za wystawienie opinii.

Opinie

5

Ogólna ocena
21 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Bardzo się cieszę, że w trakcie swojego życiowego zakrętu trafiłam do Pani Magdaleny. Jestem Jej wdzięczna, za nauczenie mnie pokory do życia, nabrania dystansu do co niektórych tematów oraz wytłumaczenia mi, że czas i cierpliwość są naszym sprzymierzeńcem. Wszystkim, których ogarnęły problemy natury psychicznej, psychologicznej bardzo polecam terapię z Panią Magdaleną. Pani Magdalena jest bardzo ciepłą i rzeczową terapeutką. Polecam z całego serca.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Wybór na Panią Magdę padł poprzez pozytywne uwagi na portalu ZnanyLekarz i się nie zawiodłam. Pierwsza wizyta jest bardzo szczegółowa. Pani psycholog uważnie słucha i przedstawia trafne wnioski. Duży plusem jest wykorzystywanie do diagnozy krótkich testów psychologicznych, które na pewno nakierują na dobry tor terapii. Przede mną długa droga do poprawy mojego stanu psychicznego, ale cieszę się, że zaczynam tutaj :) Gorąco polecam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Uczęszczam na terapię od trzech miesięcy, od początku bardzo spodobało mi się podejście pani psycholog, uważnie słucha pacjenta, wyciąga bardzo trafne wnioski, co pomaga skutecznie skupić się na rozwiązaniu problemu. Atmosfera w gabinecie jest przyjazna i serdeczna, a wystrój jest przyjemny dla oka. Szczerze polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak

Bardzo empatyczna i profesjonalna Pani Psycholog.
Doskonałe wyczucie czasu.
Cieszę się, że trafiłem tutaj! Kontakt z lekarzem dobry - przełożenie wizyty nie było problemem.

Miałem okazję być w gabinecie w zakresie realizacji testów psychologicznych i były one realizowane w ciągu kilku spotkań, nie na szybko, podejrzewam, że aby lepiej przeanalizować dane z wywiadu (ponieważ były dodatkowo sprawdzane poprzez rozmowę, wykluczającą lub potwierdzającą określone rzeczy).

Opinia bardzo trafnie opisała moją osobowość, dowiedziałem się nowych informacji oraz dostałem wskazówki w zakresie dalszego postępowania.
Sporządzona opinia została również przejrzyście objaśniona. Odniosłem wrażenie, że Pani Magda bardzo przykłada się do swojej pracy.

Myślę, że tak właśnie powinno wyglądać takie badanie, cieszę się z wyboru i dlatego polecam wizytę u p. Magdaleny, szczególnie jeśli chodzi o testy psychologiczne!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo cenię panią Magdę za wnikliwość, trafne pytania i życzliwą atmosferę. Chodzę na terapię od kilku tygodni. Czuję się bezpiecznie. Bardzo polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online Pakiet 5-ciu konsultacji psychologicznych

Magda jest bardzo dobrym specjalista. Jestem w trakcie już 3 miesięcznej online sesji ze względu na to ze mieszkam poza Polska i jestem bardzo zadowolona. Jest empatyczna, ma wiedzę i podchodzi do każdej sesji bardzo profesjonalnie. Co tydzień czekam na piątek żeby podzielić się moimi emocjami, różnymi sytuacjami z którymi nie mogę sobie jeszcze poradzić i zawsze wychodzę z sesji silniejsza i gotowa na następny tydzień.

Bardzo dziękuję za tak niesamowita prace razem, dzięki której jestem coraz bardziej gotowa aby przeżyć moje życie tak jak ja bym chciała.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Gorąco polecam, jest fajna atmosfera na spotkaniu. Już po pierwszej wizycie sporo się dowiedziałem o przyczynach moich frustracji i od razu skupiam się na poprawie tego co mogę poprawić. Wrócę choć obym nie potrzebował! ;)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Depresja oraz niskie poczucie własnej wartości nie pozwalały mi normalnie żyć. Proste czynności dnia codziennego wydawały mi się wyzwaniem ponad moje siły. Moje życie wydawało mi się szare i smutne, czułem się jak w pułapce albo w labiryncie bez wyjścia. Wybawieniem z tej sytuacji okazała się terapia psychologiczna u Pani Magdy. Testy psychologiczne oraz długie rozmowy pomogły wydać trafną diagnozę, która uzmysłowiła mi, że moje życie nie jest tak czarno-białe jakim się wydawało. Dalsza terapia pomogła mi uporządkować moje problem, nadać im właściwą skale i niejednokrotnie rozwiązać je. Dzisiaj moje życie widzę we wszystkich kolorach i nawet kiedy coś wydaje mi się szare i smutne wiem jak nadać temu jaskrawe, radosne barwy.


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że Pani psycholog rozumie pacjenta i trafnie dokonuje wstepnego rozapoznania problemu.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Magdalena Bartczak konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Profesjonalna, szczegółowa i trafnie napisana opinia psychologiczna. Obszernie wyjaśnia stan mojej psychiki.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia (specjalność: psychologia kliniczna) na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jestem również magistrem ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Kryzys zawodowy
  • Kryzys życiowy
  • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania