mgr

Maciej Żurek

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

8 opinii +dodaj

Certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, certyfikowany specjalista terapii uzależnień Pomagam osobom: doświadczającym trudności z kontrolowaniem zachowań… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny, czułam się komfortowo bez żadnego skrępowania. Słucha, a następnie dopytuje. Nie przerywa podczas wypowiedzi i wydaje się godny zaufania. To była pierwsza wizyta więc więcej konkretów będę mogła napisać po kolejnych Jeździmy razem z mężem na terapie i on również ma pozytywne odczucia.

 • A

  Profesjonalizm profesjonalizm profesjonalizm...
  Polecam serdecznie wszystkim którzy szukają osoby która nie ocenia

 • P

  U Pana Maćka w gabinecie są dobre fluidy z Jego osobą otwartą na zrozumienie i uczynienia z narzędzia jakim jest psychoterapia czegoś konstruktywnego.
  Paweł (48)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przyszłam do pana Maćka w ostrym kryzysie, mając już za sobą nieudane doświadczenie z psychoterapią i związane z tym obawy, a nawet uprzedzenia. Podczas serii spotkań, które były dla mnie trudne, pan Maciek bardzo fachowo dbał o zapewnienie mi bezpieczeństwa. Ujął mnie swoim zrozumieniem, trafną diagnozą "źródeł" i elastycznym podejściem do pracy. Otrzymałam doraźną pomoc, na której najbardziej mi zależało i dzięki której dość szybko uporałam się z trudną sytuacją. Ale dostałam też wiele inspiracji do samodzielnej pracy oraz lekturę, która pomogła mi uporządkować i zmienić "widzenie świata". Polecam i dziękuję.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Chlelibyśmy bardzo podziękować Panu Maciejowi za pomoc, cierpliwość i fachowe podejście. Kilku miesięczna terapia odmieniła nasze relacje i pomogła uratować nasze małżeństwo. Polecamy osobom mającym trudności w komunikacji w związku.

 • M

  Pan Maciek to niesamowity człowiek. Bardzo obawiałem się pierwszego spotkania. Jednak okazał się profesjonalnym terapeutą. Pomógł mi przezwyciężyć obawy oraz zmierzyć się z pewnymi problemami. Skutek: Obecnie jestem szczęśliwym mężem i pełnym energii człowiekiem. POLECAM i DZIĘKUJĘ.

 • A

  Pan Maciek to świetny fachowiec. Jako pacjent zawsze czulem się wyjątkowo- wysłuchany, zrozumiany. Pomógł mi zbudować motywację i strategię do zmiany, co w przypadku uzaleznienia naprawdę nie jest łatwe. Historia mojego leczenia jest dość dluga i, rzec by można - wyboista. Potrzebowalem kogoś, kto potrafi nie trzymac sie regułek psychologicznych, ktorych pełno jest w poradnikach. Mam szacunek za to, że potrafił byc blisko mnie nawet gdy upadałem i szanował mnie jako człowieka. A z czasem i ja sam zacząłem sie szanować. I udało sie. Dziś mogę tylko powiedzieć "Dziekuję" i polecam.

 • W

  Trafiłem do Pana Maćka w połowie ubiegłego roku w ostrym kryzysie. Wystarczyło kilka sesji, żebym zaczął inaczej widzieć swoją przyszłość. Jest bardzo ciepły i zaangażowany. Dał mi dużo akceptacji i wsparcia. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, certyfikowany specjalista terapii uzależnień

  Pomagam osobom:
  doświadczającym trudności z kontrolowaniem zachowań impulsywnych, zarówno związanych z używaniem substancji odurzających (narkotyki, alkohol), jak i hazardem,w sferze seksualnej, zaburzeniami odżywiania
  zauważającym u siebie niepokojące objawy np. obniżony nastrój, bezsenność, przewlekłe napięcie, stany lękowe, poczucie wypalenia
  mającym trudności w konstruktywnym przejściu kryzysu życiowego
  przeżywającym trudności w relacjach z otoczeniem (tak w środowisku rodzinnym, jak i zawodowym)

  W swojej pracy korzystam z różnych podejść i narzędzi terapeutycznych, dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta. Zwracam uwagę zarówno na ograniczanie zachowań problemowych, jak i całokształt funkcjonowania emocjonalnego i życiowego.

  Prowadzę terapię indywidualną, par i rodzinną.

  Wykształcenie: Certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, certyfikowany specjalista terapii uzależnień. Ukończył 4 – letnie podyplomowe szkolenie w zakresie psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz szkolenie "Podstawy systemowej terapii rodzin"( Instytut Psychiatrii i Neurologii). Łącznie ponad 2000 godzin szkolenia podyplomowego w zakresie terapii uzależnień, psychoterapii oraz dziedzin pokrewnych. Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Ponad 20-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej.
  Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień