Wygodnie, szybko i bezpiecznie. Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Al. Solidarności 171, Wola, Warszawa
CRS Clinic


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Al. Solidarności 171, Warszawa

od 200 zł

CRS Clinic

Pozostałe usługi


Al. Solidarności 171, Warszawa

od 200 zł

CRS ClinicAl. Solidarności 171, Warszawa

od 100 zł

CRS Clinic

30 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic konsultacja ortopedyczna

Do Doktora Bazały trafiłam szukając w internecie chirurga ręki i przeglądając opinie. Na wizycie okazało się, że Doktor Bazała to wspaniały, empatyczny człowiek i prawdziwy profesjonalista. Trafnie postawił diagnozę, co potwierdził wynik badania histopatologicznego. Zabieg usunięcia guza palca wskazującego prawej ręki przebiegł szybko, w miłej atmosferze, a blizna pooperacyjna wygląda bardzo estetycznie. Palec jest w pełni sprawny.
Serdecznie polecam Doktora Bazałę, to wyjątkowy lekarz, z powołania.

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Trafiłam do pana Doktora poprzez polecenie. Podobno "jeden z najlepszych w swoim fachu" - potwierdzam. Specjalista z rzetelną wiedzą, podejściem do pacjenta, konkretny i rzeczowy. Zabieg operacyjny został wykonany błyskawicznie.

J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor uratował mój mały palec - zgłosiłam się ze skomplikowanym, zastarzałym złamaniem najmniejszego palca lewej ręki. Lekarz spokojnie, rzeczowo wyjaśnił możliwości ratowania palca - udało się od razu na drugi dzień zrobić operację z założeniem wyciągu Suzuki - jestem pełna podziwu dla lekarza i osób asystujących - poświęcają własne zdrowie dla pacjentów, wykonując operacje pod rentgenem. Przez 6 tygodni nosiłam druty, próbując zginać palec - kiedy pojawiły się problemy z przegięciem palca w stawie w drugą stronę, Pan doktor od razu zareagował, widząc mnie tylko na korytarzu w przychodni i natychmiast poprawił wyciąg oraz umówił kolejną wizytę w najbliższym możliwym terminie. Dzięki niemu paliczek zrósł się bez usztywnienia stawu i choć w tej chwili palec jeszcze się nie zgina, ale staw jest ruchomy i rehabilitacja daje nadzieję na przywrócenie pełnej sprawności. Bardzo dziękuję za pomoc!!!

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz naprawdę godny polecenia i zaufania. Miałem stary przykurcz palca, praktycznie palec nieużyteczny co powodowało problemy w codziennych czynnościach całej dłoni. Trafiłem do Pana Macieja po roku czasu od wypadku. Nadmieniam, że skierowane miałem na NFZ. Niesamowity profesjonalizm, fajnie tłumaczy problem schorzenia tak, żeby laik zrozumiał oraz opisuje w szczegółach jak będzie przeprowadzona operacja. Sama operacja przebiegła w przyjemniej atmosferze ( rozmowa lekarz-pacjent, w tle muzyczka, nawet żarciki - atmosfera luźna). Po samym zabiegu spokojnie i z zaangażowaniem tłumaczy jak ćwiczyć dłoń co trzeba robić etc. Kontakt mailowy i szybkie odpowiedzi na zadane pytania. Szkoda, że jest mało takich lekarzy z powołania.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic konsultacja ortopedyczna

Do Pana Doktora trafiłam przypadkiem, nie wiedząc z jak wybitnym specjalistą mam do czynienia.
Pan Doktor jest napradę niezwykłym lekarzem. Po przeanalizowaniu badań oraz obejrzeniu dłoni podjął decyzję o zabiegu operacyjnym, który przeprowadził. Zaufałam całkowicie i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pan Maciej jest sympatyczny, empatyczny, a zarazem konkretny, tłumaczy wszystko zrozumiale, dzieki czemu pacjent nie czuje się zaskoczony tym co go czeka. Wspiera w trudnych chwilach.
Polecam, oby więcej takich cudowny ludzi-lekarzy.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały lekarz z bardzo profesjonalnym podejściem. Zabieg operacyjny wykonany w znieczuleniu miejscowym u mnie jako osoby mocno panikujacej przebiegł wzorowo. Doktor od początku starał się mnie uspokoić. Wizyty kontrolne przebiegały sprawnie. Doktor dokładnie wytłumaczył co robić, aby dłoń powróciła do pierwotnej sprawności. Bez pieszczenia, konkretnie. Panie doktorze, bardzo dziękuję, to dzięki Panu mam sprawne obie ręce.

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pół roku temu pan Doktor dokonał pomyślnej rekonstrukcji skomplikowanego starego złamania kości łódeczkowatej. Przez cały okres leczenia dr Bazała rzeczowo i wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, wyjaśniał wątpliwości. Widać, że zależy mu na pacjencie i indywidualnie podchodzi do każdego przypadku.

Panie doktorze, bardzo szanuję Pana profesjonalizm, ogromną wiedzę i podejście do pacjenta. Jest Pan najlepszym przykładem osoby wykonującej zawód z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Mam nadzieję, że nie będzie więcej za często potrzeby spotykać się służbowo. Gdybym jednak znowu się uszkodził to wiem, że w razie problemów z rękoma nie ma lepszego specjalisty
Życzę powodzenia i wielu sukcesów. Dziękuję!

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic badania przedoperacyjne

Panie Doktorze ,
czas już podsumować moją " przygodę " z bolącym nadgarstkiem . Cieszę się , że trafiłam pod tak dobrą medyczną opiekę .
Jednocześnie swoim sympatycznym podejściem do pacjenta zmniejszył Pan moje obawy przed operacją .Zabieg okazał się trudniejszy i dłuższy niż zwykle , lecz " zagadał " mnie Pan skutecznie i jakoś dotrwałam do końca .
Z ręką wszystko jest OK , zagoiła się szybko , a po okropnym bólu sprzed zabiegu ani śladu .
Życzę Panu wszystkiego dobrego , Krystyna Lewandowska

lek. Maciej Wojciech Bazała

Dziękuję za udzielenie informacji na temat długoczasowego wyniku leczenia. Bardzo się cieszę, że pozytywnie ocenia Pani jego wynik.

P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic konsultacja ortopedyczna

Zgodnie z oczekiwaniami. Fachowa ocena sytuacji, szczegółowe wyjaśnienia, wstępnie nakreślony dalszy plan postępowania.

E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CRS Clinic konsultacja ortopedyczna

Dr Bazała to jeden z najlepszych chirurgów ręki, zaangażowany, pasjonat, a ponadto potrafi wyważyć, kiedy operacja jest najlepszą opcją, a kiedy wystarczy leczenie zachowawcze,
polecam serdecznie!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania