Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover

Signal Iduna + 14 więcej


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów naczyniowych w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów naczyniowych w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów naczyniowych w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Miażdżyca

Specjalizacje

  • Angiologia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja chirurga naczyniowego

Byłam na 2 wizytach u p. Tochowicza z powodu często siniejących palców stóp. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze, pan doktor bez zawahania skierował na kapilaroskopię. Wszystko wyjaśnił. Jak dla mnie wszystko było ok. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Co za lekarz...Ogromnie nieprzyjemna wizyta.Zachowanie lekarza pozostawia wiele do życzenia. Przy ostrej zakrzepicy żył powierzchownych to ja rozumię, że badanie nie może być nie bolesne jeśli chodzi o doplera. Pan zamiast powiedzieć cokolwiek wrzeszczał na mnie że mam nie grać i moje zachowanie jest tu zbędne, że mam nie cyrkować i nie kuleć jak bym chciała wszystkim czekającym w kolejce pokazać, że bez kolejki przyjechałam z SOR-u. Bardzo nie przyjemna wizyta, nie polecam i radzę się trzymać z dala od takich lekarzy w szczególności od wizyt prywatnych.Jak już traficie do niego z musu to nie bądźcie mu dłużni.My pacjenci też mamy swoje prawa,mamy prawo odczuwać ból i żaden lekarz nie powinien z tego kpić.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: EuroMedic Kliniki Specjalistyczne zakrzepowe zapalenie żył

Najbardziej niesympatyczny lekarz z jakim miałam do czynienia. Byłam u Niego dwa razy. Za pierwszym razem otrzymałam od lekarza rodzinnego kilka zastrzyków heparynowych żeby załagodzić stan zapalny oraz stałe skierowanie do chirurga naczyniowego. Owy lekarz jak usłyszał że rodzinny zapisał heparynę i zaleca kontynuowanie leczenia to tak się wściekł że cofnął mi stałe skierowanie, wpisując że nie nie wymaga stałej opieki specjalistycznej. Zmuszona nagłością i kolejnym nawrotem zapalenia znowu do Niego trafiłam. W obu przypadkach potraktował mnie tak samo. Był oschły, musiałam dopytywać się żeby cokolwiek się od Niego dowiedzieć o swoim stanie zdrowia, przy badaniu zamiast tłumaczyć co i jak to wydawał wręcz rozkazy. Niezwykle nieuprzejmy Pan.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG doppler

Bardzo niesympatyczny lekarz. Miałam zlecone badanie dopplerowkie żył kończyn dolnych wraz z konsultacją . Mam żylaki. Lekarz wykonał usg nie odzywając się wcale. W trakcie badania próbowałam zadawać pytania, ale odpowiedzi były zdawkowe, jedno słowne. Po badaniu ponownie próbowałam uzyskać odpowiedz na nurtujące mnie pytania dotyczące mojego zdrowia , ale zbył mnie odpowiadając " tylko operacja", no cóż liczyłam na szersze informacje, ale dostałam wydruk z badania do ręki i to wszystko. Byłam bardzo zniesmaczona wizytą. Nie spotkałam się jeszcze z taką oszczędnością słów ....(Nadmienię, że nie kwestionuję fachowości lekarza, ale sposób w jaki traktuję pacjentów jest nie do przyjęcia)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: EuroMedic Kliniki Specjalistyczne

Bardzo niegrzeczny lekarz. Gdy po ponad 2 godzinach oczekiwania w przychodni EuroMedic, na wejście do jego gabinetu, zamówiona na dokładną godzinę 9.15 ( w tym czasie Pan doktor wychodził na oddział, a każdego następnego pacjenta przyjmował po 10-15 minutowej przerwie ) ośmieliłam się powiedzieć , że 2 godziny czekałam, nie dość że uniósł się i głośno mnie skarcił, a potem do każdego pytania , które mi zadawał tonem obrażonego, dodawał nieprzyjemne komentarze, aż w końcu zapytał o badania z ostatniego roku. Byłam pierwszy raz w życiu u takiego specjalisty , a nie dostałam żadnej instrukcji co ewentualnie przynieść, więc kazał mi podać wyniki z ostatniego badania krwi, powiedziałam że były dobre, na co on że mam podać dokładnie.( z pamieci ? )więc podziękowałam i wyszłam bez badania, bo dłużej nie mogłam znieść niegrzecznego tonu i nieukrywanej wrogości w stosunku do mnie. Uważam ze za ponad 2 godzinne opóźnienie lekarz powinien mnie przeprosić, a nie obrażać.Powinien był skierować mnie na odpowiednie badania, a nie żądać wyników z badania krwi, bo takowe robiłam rok temu. Nie muszę dodawać że na tę wizytę czekałam parę miesięcy.R
Użytkownik zweryfikowany

Pan Tochowicz, jako specjalista chirurgii ogólnej nie spełnił moich oczekiwań. Wizyta w gabinecie Osteodex w Nowym Sączu, jako pacjentkę rozczarowała mnie na każdej możliwej płaszczyźnie. Już podczas rejestracji próbowano wymusić na mnie skorzystanie z wizyty lekarskiej, podczas, gdy jasno wyraziłam swoją potrzeb, czyli wykonanie badanie Dopplera. Podczas wizyty lekarz Tochowicz był niezwykle nie miły. W czasie badania przedstawił zaledwie 3 słowa. Najważniejszym jest jednak fakt, że lekarz Tochowicz wystawił złą diagnozę. Narażając mnie tym samym na niepotrzebny stres oraz zmartwienie. Wizyta u innego specjalisty nie potwierdziła wystawionej przez doktora Tochowicza złej diagnozy.
Odwołując się do siwizny na głowie Pana Tochowicza wnioskuję, że dawno już opuścił mury Szkoły Wyższej. Panie Doktorze nie sądzę, aby w dzisiejszych czasach jakakolwiek Uczelnia pozwoliła sobie na wypuszczenie lekarza, który wystawiając złą diagnozę tak bardzo narażałby swojego Pacjenta. Moja opinia może wynikać również z przyzwyczajenia do bardzo dobrych standardów obsługi lekarskiej w Nowym Sączu, Pana brak podejścia do Pacjentów objawiający się brakiem zrozumienia może więc wynikać z Pana miejsca zamieszkania. Panie Doktorze, chory Pacjent nie jest młody i piękny. Sądzę, że lekarz z Pana doświadczeniem powinien zdawać sobie z tego sprawę. Odsyłam więc Pana do przemyślenia słów przyrzeczenia lekarskiego „służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu” oraz „stale poszerzać swą wiedzę lekarską”.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • Miażdżyca

Specjalizacje

  • Angiologia

Powiązane wyszukiwania