Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Aleja Leśna 1A, Brodnica
Ars Medica

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
37 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny w "Ars Medica" Inny

Z czystym sumieniem polecam Pana doktora Stuczyńskiego , prowadził moją ciążę od początku do końca i jestem bardzo zadowolona! Wszystko co mi mówił o stanie zdrowiu dziecka itp się sprawdziło (nawet urodziłam w terminie ,który mi podał.) Jest miłym, dokładnym oraz delikatnym lekarzem , śmiało można o wszystko pytać oraz dzwonić. Z kolejną ciążą pójdę do dr jeszcze raz bez żadnych zarzutów!.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny w "Ars Medica" Inny

Najlepszy ginekolog u którego w życiu byłam a trochę już ich mam za sobą. Jest niesamowicie miły , zaangażowany, wszystko tłumaczy. Doskonale wykonuje swój zawód, jest delikatny i naprawdę dokładny. Bylam u niego i bez ciąży i w ciąży i zawsze wychodzę zawodowona. Bardzo serdecznie polecam z całego serca pana doktora.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny w "Ars Medica" Inny

Polecam Pana Doktora z całego serca!
Prowadził 4 moje ciążę, w tym jedna bliźniacza.
Cechuje go ogromną empatia , pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza medyczna. Odpowiada ze spokojem oraz z dokładnością na każde pytanie. Nie zostawia swoich pacjentek bez należytej opieki. Podczas badań USG dokładnie sprawdza każdy szczegół, tak by przyszła mama mogła spokojnie oczekiwać swojego maleństwa. Jest to człowiek, który swój zawód wykonuje z pasją , a przede wszystkim z pełnym zaangażowaniem. Serdecznie polecam! A Panu Doktorowi z całego serca dziękuję za wszystko :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny w "Ars Medica" Inny

Polecam doktora Stuczyńskiego. Pomógł mi w bardzo trudnej dla mnie sytuacji podczas plandeki gdzie żaden ginekolog nie chciał mnie przyjąć doktor bez wahania przyjął mnie na wizytę która okazała się skuteczna i pomocna
. Miałam robiony zabieg który też był bezbolesny i skuteczny. Co do ciąży się nie wypowiem ponieważ jesteśmy w trakcie starania się i czekamy na rezultaty :-)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny w "Ars Medica" ciąża

Trafiłam do doktora Stuczyńskiego ponieważ mój ginekolog prowadzący ciążę w Rypinie nie potrafił określić płci dziecka w 7 m-cu, a ten ginekolog miał bardzo dobre opinie i do tego chciałam rodzić w Brodnicy właśnie. Na pierwszej wizycie byłam tak pozytywnie zaskoczona podejściem dr Stuczyńskiego, że nawet nie zawahałam się przez chwilę nad zmianą lekarza prowadzącego ciążę. Poprzedniego lekarza nawet nie sposób porównywać do dr Stuczyńskiego.... Dr Maciej to bardzo taktowny, sympatyczny, spokojny, udzielający odpowiedzi na każde pytanie, interesujący się stanem zdrowia pacjentki i jej płodu lekarz. Później leżałam ponad tydzień w szpitalu i miałam okazję obserwować jego pracę na oddziale, jego podejście do pacjentek. Jeśli chodzi o mnie polecam Go w 100 procentach. Zawsze mogłam z nim porozmawiać, nie traktował mnie z góry, wysłuchiwał i nie narzucał niczego na siłę, w przypadku wahania tętna płodu córki, podjął natychmiastową decyzję o cięciu, które sam przeprowadził. Jestem mu bardzo wdzięczna za to jak bardzo dobrze mnie potraktował, że szanował moje przekonania i decyzje oraz za to, że przywrócił mi wiarę w dobrych ginekologów. Serdecznie polecam!


M
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz, który nie odmówił mi pomocy w najtrudniejszym momencie. Kiedy pojawiły się problemy, lekarz prowadzący moją ciążę zostawił mnie z nimi samą. Od Pana Stuczyńskiego otrzymałam natychmiastową pomoc medyczną. Zorganizował mi również w szpitalu wsparcie psychologiczne. Polecam bardzo!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, empatyczny z podejściem do pacjentki. w leczeniu kieruje się wyłącznie wiedzą medyczną. Polecam!!!!! :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny w "Ars Medica"

Bardzo dobry ginekolog.Spokojny,opanowany,odpowie na każde pytanie i dokładnie wytłumaczy.Jesli coś go nie pokoi i są jakie kolwiek tzw "kłopoty"to odrazu wdraża leczenie,nie czeka aż na poprawe.Jesli chodzi o prowadzenie ciąży to tylko i wyłącznie P.Stuczynski. Najlepszy lekarz w mieście !!! Polecam !:)


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Położniczo-Ginekologiczny w "Ars Medica" prowadzenie ciąży

Lekarz ten jest dobry jeżeli chodzi o prowadzenie prawidłowej ciąży u zdrowych osób. Nie radzi sobie z przygotowaniem do kolejnej ciąży po poronieniach, nie zaleca żadnych badań. Nie potrafi pokierować co można zrobić żeby znaleźć przyczynę. Nie przepisuje lekarstw które potrafią pomóc utrzymać ciążę. I stwierdzenie... " Wie Pani do 3 poronien nie robi się nic..." . Po tym zmieniłam ginekologa który jak to usłyszał złapał się za glowe. Nie polecam


P
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana doktora ! Wszystko dokładnie wytlumaczy, na każde pytanie odpowie, nigdy nie pogania (tak jak zdarza się to u innych niestety ). Bardzo spokojny i opanowany lekarz !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie