Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Ars Medica

Aleja Leśna 1a

87-300 , Brodnica , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Ars Medica

Aleja Leśna 1a

87-300 , Brodnica , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Stuczyński Inny

  Sama wizyta dość szybka, bez komentarzy. Badanie bezbolesne. Co do rejestracji to dziwne system - wizyta prywatna ale na jedną godzinę umówione kilka osób. Mimo to i tak panuje inny system przyjmowania. Pani z recepcji zawiaduje ruchem :) Gdybym nie była dociekliwa i wscibska to czekałabym 40 minut na swoją kolej.
  Jak weszłam to poinformowano mnie ze jest opóźnienie ponad 30 min, po wnikliwej rozmowie z Pania z recepcji okazało się że nie muszę czekać i właśnie teraz jest moja kolej :) Cena wizyty jak na Brodnicę dość wysoka bo 220zl.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Stuczyński Inny

  Z czystym sumieniem polecam Pana doktora Stuczyńskiego , prowadził moją ciążę od początku do końca i jestem bardzo zadowolona! Wszystko co mi mówił o stanie zdrowiu dziecka itp się sprawdziło (nawet urodziłam w terminie ,który mi podał.) Jest miłym, dokładnym oraz delikatnym lekarzem , śmiało można o wszystko pytać oraz dzwonić. Z kolejną ciążą pójdę do dr jeszcze raz bez żadnych zarzutów!.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Stuczyński Inny

  Najlepszy ginekolog u którego w życiu byłam a trochę już ich mam za sobą. Jest niesamowicie miły , zaangażowany, wszystko tłumaczy. Doskonale wykonuje swój zawód, jest delikatny i naprawdę dokładny. Bylam u niego i bez ciąży i w ciąży i zawsze wychodzę zawodowona. Bardzo serdecznie polecam z całego serca pana doktora.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Stuczyński Inny

  Polecam Pana Doktora z całego serca!
  Prowadził 4 moje ciążę, w tym jedna bliźniacza.
  Cechuje go ogromną empatia , pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza medyczna. Odpowiada ze spokojem oraz z dokładnością na każde pytanie. Nie zostawia swoich pacjentek bez należytej opieki. Podczas badań USG dokładnie sprawdza każdy szczegół, tak by przyszła mama mogła spokojnie oczekiwać swojego maleństwa. Jest to człowiek, który swój zawód wykonuje z pasją , a przede wszystkim z pełnym zaangażowaniem. Serdecznie polecam! A Panu Doktorowi z całego serca dziękuję za wszystko :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Stuczyński Inny

  Polecam doktora Stuczyńskiego. Pomógł mi w bardzo trudnej dla mnie sytuacji podczas plandeki gdzie żaden ginekolog nie chciał mnie przyjąć doktor bez wahania przyjął mnie na wizytę która okazała się skuteczna i pomocna
  . Miałam robiony zabieg który też był bezbolesny i skuteczny. Co do ciąży się nie wypowiem ponieważ jesteśmy w trakcie starania się i czekamy na rezultaty :-)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Stuczyński ciąża

  Trafiłam do doktora Stuczyńskiego ponieważ mój ginekolog prowadzący ciążę w Rypinie nie potrafił określić płci dziecka w 7 m-cu, a ten ginekolog miał bardzo dobre opinie i do tego chciałam rodzić w Brodnicy właśnie. Na pierwszej wizycie byłam tak pozytywnie zaskoczona podejściem dr Stuczyńskiego, że nawet nie zawahałam się przez chwilę nad zmianą lekarza prowadzącego ciążę. Poprzedniego lekarza nawet nie sposób porównywać do dr Stuczyńskiego.... Dr Maciej to bardzo taktowny, sympatyczny, spokojny, udzielający odpowiedzi na każde pytanie, interesujący się stanem zdrowia pacjentki i jej płodu lekarz. Później leżałam ponad tydzień w szpitalu i miałam okazję obserwować jego pracę na oddziale, jego podejście do pacjentek. Jeśli chodzi o mnie polecam Go w 100 procentach. Zawsze mogłam z nim porozmawiać, nie traktował mnie z góry, wysłuchiwał i nie narzucał niczego na siłę, w przypadku wahania tętna płodu córki, podjął natychmiastową decyzję o cięciu, które sam przeprowadził. Jestem mu bardzo wdzięczna za to jak bardzo dobrze mnie potraktował, że szanował moje przekonania i decyzje oraz za to, że przywrócił mi wiarę w dobrych ginekologów. Serdecznie polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Aleksander ząb mleczny

  Najlepszy dentysta jakiego znam żałuję że tak późno się zorientowałam pani bardzo cierpliwa i opanowana. Syn bal się wizyty,a teraz pytanie kiedy znów odwiedzimy gabinet pani doktor ♡


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Stuczyński

  Bardzo dobry ginekolog.Spokojny,opanowany,odpowie na każde pytanie i dokładnie wytłumaczy.Jesli coś go nie pokoi i są jakie kolwiek tzw "kłopoty"to odrazu wdraża leczenie,nie czeka aż na poprawe.Jesli chodzi o prowadzenie ciąży to tylko i wyłącznie P.Stuczynski. Najlepszy lekarz w mieście !!! Polecam !:)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Stuczyński prowadzenie ciąży

  Lekarz ten jest dobry jeżeli chodzi o prowadzenie prawidłowej ciąży u zdrowych osób. Nie radzi sobie z przygotowaniem do kolejnej ciąży po poronieniach, nie zaleca żadnych badań. Nie potrafi pokierować co można zrobić żeby znaleźć przyczynę. Nie przepisuje lekarstw które potrafią pomóc utrzymać ciążę. I stwierdzenie... " Wie Pani do 3 poronien nie robi się nic..." . Po tym zmieniłam ginekologa który jak to usłyszał złapał się za glowe. Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania