Maciej Śniegocki

Neurochirurg

13 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • H

  W dniu 16.01.2017 r. byłam operowana przez Pana doktora.Brak mi po prostu słów, żeby wyrazić wdzięczność za doskonale przeprowadzony zabieg i dotrzymanie danego słowa. Jest Pan Wielki. Myślałam, że w Polsce nie ma już takich lekarzy, a jednak bardzo się myliłam i to Pan przywrócił mi tę wiarę. Bardzo, ale to bardzo dziękuję życząc Panu jak najlepszego zdrowia.
  Helena Warenica Konin

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • H

   W dniu 16.01.2017 r. byłam operowana przez Pana doktora.Brak mi po prostu słów, żeby wyrazić wdzięczność za doskonale przeprowadzony zabieg i dotrzymanie danego słowa. Jest Pan Wielki. Myślałam, że w Polsce nie ma już takich lekarzy, a jednak bardzo się myliłam i to Pan przywrócił mi tę wiarę. Bardzo, ale to bardzo dziękuję życząc Panu jak najlepszego zdrowia.
   Helena Warenica Konin

  • W końcu natrafiła na lekarza który zainteresował się przypadkiem mojego 8-letnego syna!!!Nie obiecuje cudów ale bardzo chce pomóc najważniejsze chce szukać przyczyny a nie jak inni lekarze tylko tabletki a nie szukają przyczyny.Bardzo Polecam!!!

  • Super lekarz . Operował moją Żonę . Jestem temu człowiekowi bardzo wdzięczny. Byliśmy u różnych lekarzy i w końcu trafiliśmy w dobre ręce. Dziękuje panie Doktorze.

  • Jestem pod wrażeniem Pana jako człowieka i lekarza. Dzięki Panu uwierzyłem, że mój kręgosłup będzie jeszcze sprawny.Serdecznie dziękuję

  • Jestem bardzo widzieczny za super przeprowadzona operacje oponiaka.Wspanialy czlowiek ,wspanialy specjalista .Dziekuje Panie Doktorze

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  • Z czystym sumieniem polecam leczenie u Pana Docenta.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej wizyty,jak i rozmowy.Mogłam wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości i otrzymać odpowiedzi na każde pytanie.Po raz pierwszy zostałam w gabinecie lekarskim ( w ramach NFZ ) potraktowana jak człowiek a nie kolejny przypadek.Byłam w szoku,bo wcześniejsze wizyty trwały około 7 minut,a o badaniu nawet nie warto wspominać.Przeprowadzony osobiście przez Pana Macieja Śniegockiego zabieg operacyjny przywrócił mi chęć do życia. Doktor jest osobą ,o wysokiej kulturze osobistej,cierpliwy i dokładny w badaniu chorego.Jest ciągły kontakt telefoniczny ,co bardzo pomaga w dalszym leczeniu.

  • Pan Profesor nie obiecuje gruszek na wierzbie. Nie raz ciężko jest pogodzic się z tym, że ból kręgosłupa nie minie od razu, bo każdy podświadomie liczy na cud, ale jeśli faktycznie i dokładnie wypełnia się jego wskazówki, to w perspektywie 2, 3 miesięcy ten cud przychodzi! Tak przynajmniej było w moim przypadku i pomimo, że inni lekarze od razu chcieli wziąć mnie pod nóż, dzięki Jego radom udało się tego uniknąć. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i nigdy nie zapomnę, co ten wyśmienity fachowiec dla mnie uczynił.

  • Leczę się u Pana doktora od paru lat Bardzo dobry i miły fachowiec.Polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem.

  • Gdyby nie Doc.Śniegocki dziś byłabym na wózku.-to chyba wystarczający powód.Jest naprawdę wspaniałym i znakomitym neurochirurgiem.

  • Przyłączam się do pozytywnych postów na temat Pana doktora, który kilka miesięcy temu przywrócił mi zdrowie. Jestem po operacji sporej przepukliny kręgosłupa, którą przeprowadził wręcz perfekcyjnie. W kontakcie bardzo sympatyczny i ostoja spokoju. Naprawdę polecam.

  Jesteś tym lekarzem?

  326

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  590

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.