Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Neurochirurg
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Maciej Śniegocki

Maciej Śniegocki

Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Maciej Śniegocki przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 590 osób

 • Kontakt

  Ten neurochirurg nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Maciej Śniegocki to jeden z 34 lekarzy o specjalizacji neurochirurg w miejscowości Bydgoszcz na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

 • 399
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

15 opinii

 • W dniu 16.01.2017 r. byłam operowana przez Pana doktora.Brak mi po prostu słów, żeby wyrazić wdzięczność za doskonale przeprowadzony zabieg i dotrzymanie danego słowa. Jest Pan Wielki. Myślałam, że w Polsce nie ma już takich lekarzy, a jednak bardzo się myliłam i to Pan przywrócił mi tę wiarę. Bardzo, ale to bardzo dziękuję życząc Panu jak najlepszego zdrowia.
  Helena Warenica Konin

 • W końcu natrafiła na lekarza który zainteresował się przypadkiem mojego 8-letnego syna!!!Nie obiecuje cudów ale bardzo chce pomóc najważniejsze chce szukać przyczyny a nie jak inni lekarze tylko tabletki a nie szukają przyczyny.Bardzo Polecam!!!

 • Super lekarz . Operował moją Żonę . Jestem temu człowiekowi bardzo wdzięczny. Byliśmy u różnych lekarzy i w końcu trafiliśmy w dobre ręce. Dziękuje panie Doktorze.

 • Jestem pod wrażeniem Pana jako człowieka i lekarza. Dzięki Panu uwierzyłem, że mój kręgosłup będzie jeszcze sprawny.Serdecznie dziękuję

 • Jestem bardzo widzieczny za super przeprowadzona operacje oponiaka.Wspanialy czlowiek ,wspanialy specjalista .Dziekuje Panie Doktorze

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • Z czystym sumieniem polecam leczenie u Pana Docenta.Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej wizyty,jak i rozmowy.Mogłam wyjaśnić wszystkie moje wątpliwości i otrzymać odpowiedzi na każde pytanie.Po raz pierwszy zostałam w gabinecie lekarskim ( w ramach NFZ ) potraktowana jak człowiek a nie kolejny przypadek.Byłam w szoku,bo wcześniejsze wizyty trwały około 7 minut,a o badaniu nawet nie warto wspominać.Przeprowadzony osobiście przez Pana Macieja Śniegockiego zabieg operacyjny przywrócił mi chęć do życia. Doktor jest osobą ,o wysokiej kulturze osobistej,cierpliwy i dokładny w badaniu chorego.Jest ciągły kontakt telefoniczny ,co bardzo pomaga w dalszym leczeniu.

 • Pan Profesor nie obiecuje gruszek na wierzbie. Nie raz ciężko jest pogodzic się z tym, że ból kręgosłupa nie minie od razu, bo każdy podświadomie liczy na cud, ale jeśli faktycznie i dokładnie wypełnia się jego wskazówki, to w perspektywie 2, 3 miesięcy ten cud przychodzi! Tak przynajmniej było w moim przypadku i pomimo, że inni lekarze od razu chcieli wziąć mnie pod nóż, dzięki Jego radom udało się tego uniknąć. Jestem mu dozgonnie wdzięczna i nigdy nie zapomnę, co ten wyśmienity fachowiec dla mnie uczynił.

 • Leczę się u Pana doktora od paru lat Bardzo dobry i miły fachowiec.Polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem.

 • Gdyby nie Doc.Śniegocki dziś byłabym na wózku.-to chyba wystarczający powód.Jest naprawdę wspaniałym i znakomitym neurochirurgiem.

 • Przyłączam się do pozytywnych postów na temat Pana doktora, który kilka miesięcy temu przywrócił mi zdrowie. Jestem po operacji sporej przepukliny kręgosłupa, którą przeprowadził wręcz perfekcyjnie. W kontakcie bardzo sympatyczny i ostoja spokoju. Naprawdę polecam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online