Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Starosielce 82, Białystok

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Oferta terapeutyczna skierowana jest między innymi do osób, które: - przeżywają różnorakie kryzysy życiowe; - cierpią z powodu niskiej samooceny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borderline
 • Kryzys życiowy
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Starosielce 82, Białystok

od 150 zł

Pozostałe usługi


Starosielce 82, Białystok

od 150 złStarosielce 82, BiałystokStarosielce 82, Białystok

od 150 złStarosielce 82, Białystok

od 150 złStarosielce 82, Białystok

od 150 złStarosielce 82, Białystok

120 złStarosielce 82, Białystok

od 120 złStarosielce 82, BiałystokStarosielce 82, Białystok

Opinie

5

Ogólna ocena
5 opinii

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Podczas wizyty Pan Maciej jest w stanie w bardzo krótkim czasie rozpoznać realne problemy pacjenta. Wyciąga trafne wnioski, które są często zaskoczeniem dla klienta. Uważam, że dotrze do każdego. Stanowczo stawia pacjenta przed problemem, jednocześnie umiejąc się wczuć w sytuacje nad którymi pracuje. Bardzo ważną cechą Pana Macieja jest to, że pamięta on każdy najdrobniejszy szczegół, który przekazuje mu pacjent. Idealnie porusza się w temacie, nie ważne jak zawiła jest historia. Przy tym specjaliście nie trzeba się wstydzić samego siebie. Natomiast pewnym jest, że z jego pomocą człowiek zaczyna twardo stąpać po ziemi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Macieja trafiłam przypadkowo, spośród kilku psychologów w Białymstoku wybrałam właśnie jego i to był mój jeden z najlepszych wyborów w życiu. Pan Maciej uświadomił mi wiele rzeczy, pokazał mi źródło moich zachowań o których nie miałam pojęcia i gdyby nie Pan Maciej dalej bym żyła z nieświadomością że ciągle popełniam te same błędy. Doskonale wszystko mi unaocznił, a to, że trafiłam również na bezpośredniego psychologa to w 100% uzupełniło całą terapię. Pan Maciej nie owija w bawełnę co bardzo sobie cenię, ponieważ nie traci czasu tylko mówi wprost jak jest. Jestem pod wrażeniem, że tak bardzo mi pomógł, również odpowiedział mi na moje pytania z dzieciństwa które mnie gdzieś w głębi nurtowały , uświadomił mi jaka jestem i kim jestem obecnie. Pomógł mi nie tylko spojrzeć na siebie z drugiej strony, z innej perspektywy ale również pomógł mi w związku. Bardzo trafnie podsumował mój związek i dzięki niemu wiem, co mogę poprawić w sobie, aby już nie być tą dziewczyną którą byłam kiedyś. Moja terapia nie była długa, ale była wystarczająca.Oraz popieram że ma poczucie humoru. Jeżeli ktoś będzie miał problem i będzie zastanawiał się nad wybraniem psychologa oraz przeczyta tą opinię, to niech nawet nie waha się, ja również się wahałam co do którego psychologa mam się wybrać a teraz gdybym miała znowu wybierać wybrałabym Pana Macieja.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Pan Maciej w bezpośredni ale absolutnie niepozbawiony empatii sposób pokazał mi wiele destrukcyjnych mechanizmów, którymi kierowałam się w życiu. Musze też zwrócić uwagę na doskonałe poczucie humoru. Dziękuję!


:
Użytkownik zweryfikowany

Poznałam Pana Macieja na zajęciach w czasie studiów. Ze względu na to, że jest psychologiem i seksuologiem zaczęłam u niego terapie. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na to, ponieważ Pan Maciej jest bardzo kompetentny, szczery i bezpośredni. Nie tak jak inni terapeuci, którzy nie mówią człowiekowi prawdy w oczy, tylko oszukują po to, żeby zatrzymać przy sobie klientów.


G
Użytkownik zweryfikowany

Miałam z Panem mgr Rutkowskim zajęcia na studiach. Bardzo kompetentny, rzetelny ciekawie prowadził podawał z życia wzięte przykłady.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

27 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam i jednocześnie pozdrawiam serdecznie.

Proszę Państwa jak prawidłowo powinna przebiegać psychoterapia w przypadku gdy się ma dobrowolne bardzo przemyślane poglądy (nie cecha psychiczna) z naciskiem na pesymizm (także sponie wynikające z wyraźnych cech temperamentu: osobowość typu D, wysoki neurotyzm, itp.) przy zaburzeniach psychicznych aby nikgo nie zmuszać do optymisty, itp.?

Dzień dobry.

Zwykle psychoterapię podejmują osoby, które w jakiejś dziedzinie swojego życia odczuwają frustrację lub wewnętrzny konflikt. Czasami dotyczy on m.in. relacji z drugą osobą, czasami relacji ze światem, a czasem relacji z samym sobą. Z opisu wynika, że pesymistyczne nastawienie ww. osoby do świata jest dobrowolne i przemyślane czyli innymi słowy jest wewnętrznie spójne więc nie ma specjalnego powodu by nastawienie owo w jakiś sposób zmieniać.
Innymi słowy - jeśli komuś jest dobrze z jego poglądami na świat i na życie (niezależnie od tych treści poglądów) - nie musi na siłę ich zmieniać.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski

mgr Maciej Rutkowski

Pytanie dotyczące molestowanie seksualne

Witam mam lat 17 i ostatnio byłam na weselu z chłopakiem, z którym kręciłam. Mężczyzna na początku całował mnie i było wszystko git dopóki mnie nie zaczął dotykać po pośladkach. Zwróciłam mu uwagę, ale olał sprawę. Nalegał bym usiadła mu na kolanach jednak ja nie chciałam tego zrobić wiec jakby sam mnie na nich posadził.Następnie wziął mnie na spacer-w krzaki. Namawiał bym mu obciągnęła i po dość długim namawianiu zgodziłam się gdy zaczął mówić, że nie muszę być taką cnotką i zawsze musi być ten pierwszy raz. Zrobiłam to. Nie widziałam w tym problemu sytuacji aż do rana gdzie powiedział mi, że on woli zostać znajomymi i uwaga, że nie da się wykorzystać kogoś w taki sposób oraz, że mi przejdzie po paru dniach i mogłam zaprzeczać. Nie mam z nim już kontaktu, zniknął po sytuacji .Czy faktycznie się nie da wykorzystać? Czy ja zostałam wykorzystana? Bo w sumie zgodziłam się, ale to było wymuszone. Sytuacja miała miejsce tydzień temu a ja nie potrafię sobie z nią dać rady psychicznie. Jak mam sobie z tym poradzić i przestać czuć się jak dziewczyna tylko do zabawy bo od tamtej sytuacji tylko takie mam myśli w głowie? Została zaburzona moja samoocena i zaufanie do ludzi. Pomocy, mam dość tego!

Dzień dobry,

Wydaje się, że sama Pani sobie odpowiedziała na większość wątpliwości. Nie tyle jednak została Pani potraktowana jako "dziewczyna tylko do zabawy", ile pozwoliła Pani tak się potraktować, co winno być wskazówką, że być może nie powinna się Pani jeszcze angażować w szeroko rozumiany seks, który zasadniczo dotyczyć powinien osób dorosłych (dojrzałych).
Z Pani opisu wynika, że oczekiwała Pani kontynuacji znajomości z wspomnianym chłopakiem, a być może nawet związku z nim - skoro jednak tak łatwo przyszło mu namówić Panią do tzw. innych czynności seksualnych (seks oralny), równie łatwo może się to udać np. innym mężczyznom, a w związku z powyższym, jako potencjalna partnerka do związku nie jest Pani zbyt atrakcyjnym "obiektem".

Sugerowałbym w przyszłości większą rozwagę w nawiązywaniu relacji erotycznych i seksualnych, a nade wszystko tego, by nie mylić seksu z miłością.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski

mgr Maciej Rutkowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Oferta terapeutyczna skierowana jest między innymi do osób, które: - przeżywają różnorakie kryzysy życiowe; - cierpią z powodu niskiej samooceny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borderline
 • Kryzys życiowy
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania