Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Starosielce 82, Białystok

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Oferta terapeutyczna skierowana jest między innymi do osób, które: - przeżywają różnorakie kryzysy życiowe; - cierpią z powodu niskiej samooceny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borderline
 • Kryzys życiowy
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Starosielce 82, Białystok

od 150 zł

Pozostałe usługi

Badania diagnostyczne


Starosielce 82, Białystok

od 150 zł


Badania psychologiczne


Starosielce 82, Białystok


Poradnictwo dla rodziców


Starosielce 82, Białystok

od 150 zł


Poradnictwo psychologiczne


Starosielce 82, Białystok

od 150 zł


Poradnictwo seksuologiczne


Starosielce 82, Białystok

od 150 zł


Psychoanaliza


Starosielce 82, Białystok

120 zł


Psychoedukacja


Starosielce 82, Białystok

od 120 zł


Trening personalny


Starosielce 82, Białystok


Warsztaty psychologiczne


Starosielce 82, Białystok

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Podczas wizyty Pan Maciej jest w stanie w bardzo krótkim czasie rozpoznać realne problemy pacjenta. Wyciąga trafne wnioski, które są często zaskoczeniem dla klienta. Uważam, że dotrze do każdego. Stanowczo stawia pacjenta przed problemem, jednocześnie umiejąc się wczuć w sytuacje nad którymi pracuje. Bardzo ważną cechą Pana Macieja jest to, że pamięta on każdy najdrobniejszy szczegół, który przekazuje mu pacjent. Idealnie porusza się w temacie, nie ważne jak zawiła jest historia. Przy tym specjaliście nie trzeba się wstydzić samego siebie. Natomiast pewnym jest, że z jego pomocą człowiek zaczyna twardo stąpać po ziemi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Macieja trafiłam przypadkowo, spośród kilku psychologów w Białymstoku wybrałam właśnie jego i to był mój jeden z najlepszych wyborów w życiu. Pan Maciej uświadomił mi wiele rzeczy, pokazał mi źródło moich zachowań o których nie miałam pojęcia i gdyby nie Pan Maciej dalej bym żyła z nieświadomością że ciągle popełniam te same błędy. Doskonale wszystko mi unaocznił, a to, że trafiłam również na bezpośredniego psychologa to w 100% uzupełniło całą terapię. Pan Maciej nie owija w bawełnę co bardzo sobie cenię, ponieważ nie traci czasu tylko mówi wprost jak jest. Jestem pod wrażeniem, że tak bardzo mi pomógł, również odpowiedział mi na moje pytania z dzieciństwa które mnie gdzieś w głębi nurtowały , uświadomił mi jaka jestem i kim jestem obecnie. Pomógł mi nie tylko spojrzeć na siebie z drugiej strony, z innej perspektywy ale również pomógł mi w związku. Bardzo trafnie podsumował mój związek i dzięki niemu wiem, co mogę poprawić w sobie, aby już nie być tą dziewczyną którą byłam kiedyś. Moja terapia nie była długa, ale była wystarczająca.Oraz popieram że ma poczucie humoru. Jeżeli ktoś będzie miał problem i będzie zastanawiał się nad wybraniem psychologa oraz przeczyta tą opinię, to niech nawet nie waha się, ja również się wahałam co do którego psychologa mam się wybrać a teraz gdybym miała znowu wybierać wybrałabym Pana Macieja.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Pan Maciej w bezpośredni ale absolutnie niepozbawiony empatii sposób pokazał mi wiele destrukcyjnych mechanizmów, którymi kierowałam się w życiu. Musze też zwrócić uwagę na doskonałe poczucie humoru. Dziękuję!


:
Użytkownik zweryfikowany

Poznałam Pana Macieja na zajęciach w czasie studiów. Ze względu na to, że jest psychologiem i seksuologiem zaczęłam u niego terapie. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na to, ponieważ Pan Maciej jest bardzo kompetentny, szczery i bezpośredni. Nie tak jak inni terapeuci, którzy nie mówią człowiekowi prawdy w oczy, tylko oszukują po to, żeby zatrzymać przy sobie klientów.


G
Użytkownik zweryfikowany

Miałam z Panem mgr Rutkowskim zajęcia na studiach. Bardzo kompetentny, rzetelny ciekawie prowadził podawał z życia wzięte przykłady.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

24 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Czy można być przyzwyczajonym do seksu?

  Dzień dobry.

  Jeżeli dobrze rozumiem, pytanie dotyczy tego, czy seks jako może się znudzić? W tym przypadku odpowiedź brzmi: TAK.
  Przyczyn powyższego stanu rzeczy może być wiele - począwszy od instrumentalnego traktowania współżycia, poprzez rutynowe podejście do seksu, niski poziom libido partnerów, na zaburzonych i nieprawidłowych relacjach między partnerami skończywszy.

  Pozdrawiam
  Maciej Rutkowski

  mgr Maciej Rutkowski

 • Chciałbym się dowiedzieć czy jestem aseksualna? Otóż mam 19 lat i jestem dziewicą. Seks mogę opisać w dwóch słowach że jest obrzydliwy i upokarzajacy. Nigdy nie miałam potrzeby sobie samej " dogdzac" w żaden sposób źle bym się z tym czuła, i jest to dla mnie obrzydliwe wolę nawet nie myśleć o tym że inni ludzie tak robią. Oglądałam kilka razy filmy 18+ ale nigdy one mnie nie podniecaly zazwyczaj chciało mi się śmiać albo wyłączałam bo byl zbyt obrzydliwy. Ale nigdy nie czyłam przyjemności z oglądania tego. Czuję wstrer nawet do różnych słów z podtekstem seksualnym, nienawidzę jak ktoś mk pisze np ale masz seksi figurę, ale kusisz, ale mi staje ma twój widok dla mnie jest to obleśne. Miałam kilku chłopaków ale byłam z nimi bardzo krótko ponieważ jak nadszedl moment ze chcieli uprawiać ze mną seks to ja zrywałam bo nie chciałam tego robić. Do tego momentu nie chcę mieć faceta bo wiem z czym to się prędzej czy później wiążę. Dotykalam parę razy faceta po penisie ale nigdy mnie to podniecalo tylko robiłam to ponieważ on tego chciał. Miałam dwa razy robioną minetke ale za każdym razem przerywałam i mówiłam że nie chce ponieważ nie było to dla mnie przyjemne, wręcz obrzydliwe i stresujące. Z jednej strony się cięsze że taka jestem ponieważ nie muszę się ciągle martwić o zajście w ciążę A nie chciałbym mieć wogule dzieci. Seks moglaby dla mnie wogule nie istnieć i mogłabym go nigdy nie uprawiać. Seks to tylko przyjemność którą można sobie w życiu odmówić tak jak np jedzenie słodyczy.

  Dzień dobry.

  Pani opis wskazuje raczej na awersję do seksu niż na aseksualizm. Osoby aseksualne zasadniczo nie odczuwają wstrętu do seksu, a raczej mają do niego stosunek obojętny. Nie oznacza to jednak, że nie odczuwają potrzeby bliskości, nie przytulają się czy nie całują.

  Pani natomiast opisuje, że zarówno seks, jak i cielesność odbiera Pani jako coś obrzydliwego, co zdecydowanie nie lokuje Pani w gronie osób aseksualnych. Można zatem zadać sobie pytanie, co się takiego zadziało, że "wytworzyła" Pani tak negatywny stosunek do seksu, własnego ciała czy bliskości. Najczęstszą przyczyną takiego stanu mogą być negatywne, pierwsze doświadczenia seksualne, wynikające np. z różnic dotyczących zaspokojenia podniecenia między młodymi mężczyznami, a kobietami. Młodzi mężczyźni w relacji seksualnej z kobietą dążą przede wszystkim do stosunku (orgazmu), podczas, gdy dla kobiet seks jest bliskością i dopełnieniem związku. Jeśli podczas pierwszych doświadczeń np. kobieta czuje się zmuszana do zachowań seksualnych (np. dotykania penisa, jak to było w Pani przypadku), gdy sam związek nie daje jej poczucia bezpieczeństwa, jest dość naturalne, że jej "odpowiedzią" na seks będzie raczej niechęć, która łatwo przerodzić się może w zgeneralizowaną awersję. Niebanalne znaczenie może też mieć sposób wychowania kobiety - jeśli w domu rodzinnym seks i cielesność były utożsamiane z grzesznością bądź rozwiązłością, zagrożeniem niechcianą ciążą, etc., skutkować to może podobnym, awersyjnym stosunkiem do seksu i własnej seksualności.

  W powyższej sytuacji chyba sugerowałbym Pani konsultację seksuologiczną bądź psychologiczną celem przyjrzenia się tej części swojej osobowości, która powoduje, że naturalna przecież dyspozycja, jaką jest ludzka seksualność, w Pani przypadku prezentuje się jako coś obrzydliwego.

  Pozdrawiam
  Maciej Rutkowski

  mgr Maciej Rutkowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Oferta terapeutyczna skierowana jest między innymi do osób, które: - przeżywają różnorakie kryzysy życiowe; - cierpią z powodu niskiej samooceny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borderline
 • Kryzys życiowy
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania