Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Starosielce 82, Białystok

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Oferta terapeutyczna skierowana jest między innymi do osób, które: - przeżywają różnorakie kryzysy życiowe; - cierpią z powodu niskiej samooceny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borderline
 • Kryzys życiowy
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Starosielce 82, Białystok

od 150 zł

Pozostałe usługi


Starosielce 82, Białystok

od 150 złStarosielce 82, BiałystokStarosielce 82, Białystok

od 150 złStarosielce 82, Białystok

od 150 złStarosielce 82, Białystok

od 150 złStarosielce 82, Białystok

120 złStarosielce 82, Białystok

od 120 złStarosielce 82, BiałystokStarosielce 82, Białystok

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: psychoanaliza

Na pierwszej wizycie gadałam jak potłuczona, sama nie bardzo rozumiejąc o co mi chodzi. Po czym otrzymałam trafny i konkretny obraz mnie samej. Miałam wrażenie, że to po prostu człowiek który nie tylko słyszy, ale i słucha i komentuje, niekoniecznie tylko pozytywnie. Ale tego akurat oczekiwałam od psychologa, pomocy, a nie kiwania ze smutkiem głową. Do tego ma poczucie humoru, nie owija w bawełnę i jest po prostu ludzki. Zdarzyło mi się wyjść od niego zapłakaną i wrócić w następnym tygodniu przyznając mu rację. A zdarzyło się nieraz wyjść z bananem na twarzy, mimo, że rozmawialiśmy o czymś niekoniecznie dla mnie przyjemnym. Nie miałam poczucia dystansu, albo tego, że o czymś nie można/ nie wypada mówić. Nie miałam też poczucia, że wciska mi swoje mądre porady życiowe, albo bagatelizuje moje problemy, choćby nawet i błahe, albo głupie były. Generalnie polecam.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: poradnictwo psychologiczne

Pan Maciej jest wybitnym specjalistą. Posiada duża wiedzę terapeutyczną, dzięki której skutecznie pomógł mi ,, stanąć na nogi". Nawet z najbardziej zawiłej historii potrafi wyłapać sedno sprawy. W sposób rzeczowy, a jednocześnie empatyczny uświadomił mi nad czym powinnam pracować. Prowadził terapię tak, że z każdego spotkania wychodziłam silniejsza, świadoma swojej sprawczości, przekonana, że poradzę sobie ze wszystkim co do tej pory przytłaczało, powodowało poczucie lęku, frustracji i ogólne poczucie porażki. To niesamowite jak w przeciągu pół roku zmieniło się nie tylko moje życie, ale też życie moich bliskich. Terapia z Panem Maciejem pomogła mi racjonalnie dysponować swoją energią, pokazała na co mam realny wpływ, a co dzieje się zupełnie poza moim polem działania. Gdzie mogę coś zmienić, a gdzie po prostu powinnam minimalizować straty. Jestem przekonana, że trafiłam w dobre ręce i gorąco polecam każdej osobie poszukującej konstruktywnego wsparcia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Podczas wizyty Pan Maciej jest w stanie w bardzo krótkim czasie rozpoznać realne problemy pacjenta. Wyciąga trafne wnioski, które są często zaskoczeniem dla klienta. Uważam, że dotrze do każdego. Stanowczo stawia pacjenta przed problemem, jednocześnie umiejąc się wczuć w sytuacje nad którymi pracuje. Bardzo ważną cechą Pana Macieja jest to, że pamięta on każdy najdrobniejszy szczegół, który przekazuje mu pacjent. Idealnie porusza się w temacie, nie ważne jak zawiła jest historia. Przy tym specjaliście nie trzeba się wstydzić samego siebie. Natomiast pewnym jest, że z jego pomocą człowiek zaczyna twardo stąpać po ziemi.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Macieja trafiłam przypadkowo, spośród kilku psychologów w Białymstoku wybrałam właśnie jego i to był mój jeden z najlepszych wyborów w życiu. Pan Maciej uświadomił mi wiele rzeczy, pokazał mi źródło moich zachowań o których nie miałam pojęcia i gdyby nie Pan Maciej dalej bym żyła z nieświadomością że ciągle popełniam te same błędy. Doskonale wszystko mi unaocznił, a to, że trafiłam również na bezpośredniego psychologa to w 100% uzupełniło całą terapię. Pan Maciej nie owija w bawełnę co bardzo sobie cenię, ponieważ nie traci czasu tylko mówi wprost jak jest. Jestem pod wrażeniem, że tak bardzo mi pomógł, również odpowiedział mi na moje pytania z dzieciństwa które mnie gdzieś w głębi nurtowały , uświadomił mi jaka jestem i kim jestem obecnie. Pomógł mi nie tylko spojrzeć na siebie z drugiej strony, z innej perspektywy ale również pomógł mi w związku. Bardzo trafnie podsumował mój związek i dzięki niemu wiem, co mogę poprawić w sobie, aby już nie być tą dziewczyną którą byłam kiedyś. Moja terapia nie była długa, ale była wystarczająca.Oraz popieram że ma poczucie humoru. Jeżeli ktoś będzie miał problem i będzie zastanawiał się nad wybraniem psychologa oraz przeczyta tą opinię, to niech nawet nie waha się, ja również się wahałam co do którego psychologa mam się wybrać a teraz gdybym miała znowu wybierać wybrałabym Pana Macieja.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja:

Pan Maciej w bezpośredni ale absolutnie niepozbawiony empatii sposób pokazał mi wiele destrukcyjnych mechanizmów, którymi kierowałam się w życiu. Musze też zwrócić uwagę na doskonałe poczucie humoru. Dziękuję!:
Użytkownik zweryfikowany

Poznałam Pana Macieja na zajęciach w czasie studiów. Ze względu na to, że jest psychologiem i seksuologiem zaczęłam u niego terapie. Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na to, ponieważ Pan Maciej jest bardzo kompetentny, szczery i bezpośredni. Nie tak jak inni terapeuci, którzy nie mówią człowiekowi prawdy w oczy, tylko oszukują po to, żeby zatrzymać przy sobie klientów.


G
Użytkownik zweryfikowany

Miałam z Panem mgr Rutkowskim zajęcia na studiach. Bardzo kompetentny, rzetelny ciekawie prowadził podawał z życia wzięte przykłady.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

30 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam pytanie czy 14 cm to jest normalna długość penisa który stoi ?

Dzień dobry.
Podany rozmiar penisa we wzwodzie mieści się w granicach normy. Ocenia się, że rozmiar penisa u mężczyzn w Europie i Ameryce oscyluje między 13-15 cm. Nieco mniejsze rozmiary cechują mężczyzn w Azji, a nieco większe tych, którzy pochodzą z Afryki.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski

mgr Maciej Rutkowski

Witam, mam 22 lata i poznałem pierwszą dziewczyną, gdzie mam styczność z jakąkolwiek intymnością. Nie jest to nic wielkiego, nazwałbym to po prostu intensywniejszym przytulaniem. Potrafię jednak już w takim momencie mieć niewielki pseudo wtrysk. Nie masturbuję i nie masturbowałem się nigdy, ale nie wydaję mi się, aby był to typowy orgazm, ponieważ moment tego wytrysku jest dla mnie kompletnie niewyczuwalny i orientuję się, że wystąpił dopiero przy wizycie w toalecie. Domyślam się, że nie jest to normalne, ale jak z tym walczyć i z czego może to wynikać?

Dzień dobry.
Prawdopodobnie opisuje Pan nie wytrysk nasienia, któremu towarzyszyć powinien orgazm, a "wyciek" tzw. płynu preejakulacyjnego (preejakulatu), który pojawia się u każdego zdrowego mężczyzny w sytuacji przeżywania podniecenia seksualnego. Ilość tego płynu może być różna, zwykle uzależniona jest m.in. od stopnia podniecenia mężczyzny, jak i jego cech indywidualnych (wiek, stan zdrowia, poziom libido, etc.). Preejakulat pełni funkcję nawilżającą - chodzi o to, by w momencie wejścia członka do pochwy zmniejszyć tarcie, które może być po prostu nieprzyjemne - podobną funkcję u kobiety pełni z kolei nawilżanie pochwy, pojawiające się również w momencie jej podniecenia.
Powyższe oznacza, że nie ma Pan powodów do zamartwiania się. Opisywana przez Pana sytuacja jest bowiem oznaką zdrowia.
Na koniec uwaga: W płynie preejakulacyjnym znajdować się mogą plemniki, toteż jeśli nie chce Pan przedwcześnie zostać ojcem, warto uważać, by ww. płyn nie znalazł się w okolicach pochwy partnerki.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski

mgr Maciej Rutkowski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Oferta terapeutyczna skierowana jest między innymi do osób, które: - przeżywają różnorakie kryzysy życiowe; - cierpią z powodu niskiej samooceny...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Borderline
 • Kryzys życiowy
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia uzależnień
 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

Powiązane wyszukiwania