Adres

Bandurskiego 66/4, Grzegórzki, Kraków
Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych. (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Przelew na konto
530 81.....

Coaching • od 200 zł

Terapia poznawczo-behawioralna RTZ • od 130 zł

Badanie biofeedback EEG QEEG z postawieniem diagnozy • od 100 zł +3 więcej

Trening biofeedback EEG (dzieci i dorośli) • od 100 zł

Trening VerimLab GSR (dzieci i dorośli) • od 100 zł

Mediacje par i rodzinne • od 200 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie. Poniżej przedstawiam krótką informację na temat mojej praktyki. Jestem terapeutą poznawczo-behawioralnym oraz terapeutą neurotera...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Centrum Szkoleniowo- Terapeutyczne Akademia Biofeedback EEG w Warszawie
  • Centrum Kształcenia Kadr Sportowych w Warszawie
  • Szkolenie Biofeedback EEG (neurofeedback)
Zobacz więcej

Znajomość języków

Polski, Ukraiński

Usługi i ceny

Coaching

od 200 zł


Bandurskiego 66/4, Kraków

od 200 zł

Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.


Terapia poznawczo-behawioralna RTZ

od 130 zł


Bandurskiego 66/4, Kraków

od 130 zł

Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.


Badanie biofeedback EEG QEEG z postawieniem diagnozy

od 100 zł


Bandurskiego 66/4, Kraków

od 100 zł

Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.


Trening biofeedback EEG (dzieci i dorośli)

od 100 zł


Bandurskiego 66/4, Kraków

od 100 zł

Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.


Trening VerimLab GSR (dzieci i dorośli)

od 100 zł


Bandurskiego 66/4, Kraków

od 100 zł

Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.


Mediacje par i rodzinne

od 200 zł


Bandurskiego 66/4, Kraków

od 200 zł

Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
55 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany

W trudnym dla mnie momencie pan Maciej okazał się bardzo pomocną osobą. Spotkania i rozmowy z panem Maciejem przyniosły wymierny efekt w postaci przywrócenia stanu równowagi oraz zbudowania silnej osobowości. Polecam serdecznie :)

Maciej Reichel

Bardzo dziękuję.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.

W moim życiu wiele się "posypało"... Trafiłem z polecenia do Pana Maćka. Początkowo -pewnie jak u większości - byłem pełen obaw, strachu i zwątpienia. Nigdy nie byłem zwolennikiem pomocy przez osobę, która jest obca i nie ma związku z moimi problemami - wiem teraz jak mocno się myliłem... Chdze na terapię już dłuższy czas i gdyby nie Pań Maciek pewnie nadal byłbym w miejscu w którym byłem na początku terapii (a może i nawet głębiej). Pan Maciek jako terapeuta jest profesjonalistą!!! konkretny, z bardzo dużym doświadczeniem i wiedzą, wie jak podejść do problemu i w natłoku tyłu informacji, które otrzymuje od pacjentów potrafi je zapamiętać. Człowiek z dużym poczuciem humoru, i zaangażowany w to co robi. Polecam

Maciej Reichel

Bardzo dziękuje


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.

Do Pana Macieja trafiłam w bardzo trudnym okresie mojego życia. Na pierwszą wizytę wysłała mnie bliska mi osoba, ponieważ sama pewnie nigdy bym się nie zdecydowała na terapię. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Na terapię uczęszczam od lipca 2018 r. Na obecnym etapie mogę śmiało powiedzieć, że wizyty u Pana Maćka odmieniły moje życie. Jestem zupełnie inną osobą, niż jeszcze kilka miesięcy temu – jestem pewna siebie, świadoma swoich możliwości, zalet, wiem jak panować nad własnymi emocjami.
Pan Maciek jest bardzo ciepłą osobą z dużym poczuciem humoru. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Można z nim porozmawiać na każdy temat. Odznacza się pełnym profesjonalizmem.
Nigdy nie było takiej sytuacji żebym nie mogła się „wygadać”. Na początku każdej wizyty Pan Maciek pyta mnie co nowego się wydarzyło od ostatniej wizyty itd. Zadaje dużo pytań, którymi pomaga zdefiniować i uświadomić sobie problem oraz sposoby jego rozwiązania.
O tym, że jest świetnym specjalistą świadczy duża liczba pacjentów. Często trafiają do niego osoby z polecenia. Ja sama wysłałam do Pana Maćka dwoje moich znajomych, którzy są bardzo zadowoleni z terapii. Ponadto Pan Maciek doskonale pamięta wszystko co Mu mówiłam na poprzednich wizytach. Wielokrotnie byłam zaskoczona, że pamięta rzeczy, o których opowiadałam kilka tygodni wcześniej.
Gabinet jest urządzony tak, żeby pacjent czuł się komfortowo, a nie jak w szpitalu. W gabinecie jest przytulnie, czystko i przede wszystkim cicho. Na korytarzu nie ma kolejek, więc pacjent ma komfort, że nikt nie stoi pod drzwiami i nie słucha rozmowy z terapeutą. Osób, które prowadzą działalność obok w ogóle nie słychać, więc są to idealne warunki do prowadzenia terapii.
Dodatkowym atutem jest również to, że za wizyty można płacić przelewem (nie tylko gotówką). Wizyty można umawiać poprzez portal znanylekarz.pl albo telefonicznie. Pan Maciek bardzo szybko odpisuje na smsy i oddzwania, oczywiście w przerwach między kolejnymi pacjentami.
Podsumowując – polecam z całego serca.

Maciej Reichel

Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.

Bardzo rzetelny i profesjonalny terapeuta. Skupia się na pomocy osobie pod kątem jej indywidualnych problemów, zachęca do otwarcia się ale sam wnosi wiele ze swojej strony. W trakcie terapii z wykorzystaniem odpowiednio wcześniej przygotowanych narzędzi wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie, zarówno jako terapeuta ale jako zwykły człowiek, ojciec, partner życiowy- dzieląc się chętnie własnymi doświadczeniami i wnosząc w cały proces ‘ludzką twarz’ terapii. W sposób bardzo wyważony pomaga w rozwiązaniu problemów charakteryzując się bardzo racjonalnym i rzeczowym podejściem, przeplecionym odpowiednią dawką poczucia humoru. Poleciłam go z czystym sercem i przekonaniem już kilku bliskim znajomym, którzy na swojej drodze życiowej stanęły w obliczu różnorakich problemów.
Zdecydowanie od tego są specjaliści aby pomagać nam w rozwiązywaniu naszych problemów.

Maciej Reichel

Bardzo dziękuję i pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych. terapia poznawczo-behawioralna RTZ

Zacznę od apektu pozytywnego. Pan Maciej jest bardzo sympatycznym i przystępnym człowiekiem. Spotkanie przebiega w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Niestety, z powodów które poniżej przedstawię, po drugiej wizycie zdecydowałem się jednak na przerwanie terapii, a zatem nie czuję się uprawniony do oceniania jej skuteczności. Odniosłem wrażenie, że skupialiśmy się wyłącznie na walce ze skutkami mojego problemu, podczas gdy oczekiwałem raczej poznania i wyeliminowania jego przyczyn, ale być może to nastąpiłoby w dalszej fazie. Sądząc po dużej liczbie pozytywnych komentarzy, pan Maciej wielu osobom pomógł i absolutnie nie chcę tego podważać. Ja terapię przerwałem, ponieważ:
1. W gabinecie nie ma recepcji. W konsekwencji terapeuta w czasie sesji odbiera telefony od umawiających się pacjentów i odpisuje na SMSy. Nie są to oczywiście długie rozmowy, ale bardzo wytrącają z rytmu i byłem zaskoczony, że można robić coś takiego.
2. Pacjenci są umawiani jeden po drugim, od rana do późnego wieczora. Przy tej liczbie osób trudno chyba terapeucie wszystko zapamiętać, na drugiej wizycie odniosłem wrażenie, że wiele rzeczy, o których rozmawialiśmy na pierwszej, zostało zapomnianych lub zniekształconych.
3. Przez większość czasu to terapeuta mówi, wysuwa stwierdzenia i zadaje pytania retoryczne. Nie czułem się wysłuchany. Miałem wrażenie, że na samym początku postawiono jakąś tezę, którą chciano szybko potwierdzić, bez wdawania się w szczegóły i złożoność problemu.
4. Warunki w gabinecie są okropne. Wszędzie porozrzucane są jakieś trudne do nazwania przedmioty, w kątach kłębi się kurz, na podłodze wielodniowe zaschnięte błoto. Poza tym w pokoju obok ktoś prowadzi jakąś działalność, słychać hałasy, rozmowy. Na pewno nie jest to atmosfera do rozwiązywania osobistych, często delikatnych problemów.
5. Nie można płacić kartą, trzeba za każdym razem posiadać gotówkę, najlepiej odliczoną. To uciążliwe i nie powinno mieć miejsca w dzisiejszych czasach.

Maciej Reichel

Witam.
Odniosę się do Pańskiej opinii.
Napisał Pan, że skupiliśmy się wyłącznie na walce ze skutkami Pańskiego problemu a spodziewał się Pan walki z przyczyną tego problemu. W dalszej części Pańskiej opinii pisze Pan, że nie był Pan wysłuchany do końca. Skoro tak, to jak mogłem skupić się na Pańskim problemie , skoro nie wysłuchałem Pana do końca? Skoro tak bardzo zależało Panu na usunięciu skutków, to dlaczego uważa Pan że miałem tego dokonać podczas dwóch sesji? To niemożliwe niestety. Kolejna rzecz, w gabinecie nie ma recepcji. To fakt, nie było jej nigdy. To co Pan napisał o odbieraniu telefonów oraz pisaniu sms i umawianiu wizyt podczas sesji , to raczej był Pan w innym gabinecie. Telefon jest wyciszony! Kolejna rzecz, pisze Pan o tym że nie pamiętam o czym rozmawialiśmy podczas pierwszej sesji. Drogi Panie, wystarczy poczytać opinie od pacjentów, z których jasno wynika że zawsze pamiętam o czy rozmawiam. Następnie, warunki w gabinecie są okropne według Pana. Zawsze jest posprzątane. Nigdy nie było żadnego błota, nawet w zimie, nie ma żadnych dziwnych przedmiotów. Faktem jest że obok jest gabinet. Nigdy nikt nie zwrócił mi uwagi na to że cokolwiek słychać, jest Pan jedyny. Dalej o niemożności płacenia kartą. Skoro jest Pan tak skrupulatny, to na stronie Znany Lekarz jest napisane jak można płacić.Przykre jest to że pisze Pan opinię, która w 90% jest nieprawdziwa. Na sam koniec odniosę się do Pańskich słów, jak to Pan zrezygnował z terapii po drugiej wizycie. Znowu mija się Pan z prawdą. Był Pan na trzech wizytach. Na żadnej nie zgłosił Pan żadnych zastrzeżeń, mało tego umówił się Pan na kolejną, nie rezygnując z terapii. Ocenę Pańskiej opinii zostawię w tym miejscu
Pozdrawiam i życzę powodzenia


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.

Po roku zakończyłam swoją terapię, wcześniej byłam dość sceptycznie nastawiona do tego typu specjalistów, jednak zmieniłam zdanie. Praca z Panem Maciejem sprawiła, że inaczej patrzę na siebie, na ludzi, na świat. To bardzo kompetentny i rzeczowy człowiek z dużą dawką dobrego humoru, co bardzo pomaga. Polecam serdecznie!

Maciej Reichel

Pozdrawiam


C
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.

Po uczęszczaniu na terapię ponad rok mogę powiedzieć, że Pan Maciej bardzo mi pomógł. Profesjonalny i zaangażowany terapeuta.

Maciej Reichel

Dziękuję bardzo.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych.

Jeśli miałabym opisać w kilku słowach Pana Macieja, napisałabym: uważny, kompetentny, z dużym doświadczeniem, otwarty, konkretny, charyzmatyczny z niesamowitym poczuciem humoru terapeuta. Szybko potrafi postawić diagnozę i przedstawić świat, takim jakim powinniśmy go widzieć. Pomimo trudnych tematów, atmosfera w gabinecie sprzyja dobremu samopoczuciu. Serdecznie polecam tego terapeutę.

Maciej Reichel

Miło mi. Bardzo dziękuję.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

No nikt nie powiedział, że terapia ma być przyjemna, i najczęściej jest trudna i mozolna, ale p. Maciej jest wymarzonym towarzyszem tego procesu. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, jest otwartym i elastycznym terapeutą, stwarza najbardziej komfortowe dla pacjenta warunki terapii, ale również wymaga, stawia wyzwania i otwarcie wyraża swoje zdanie.
Jego genialne poczucie humoru sprawia, że mimo trudnych tematów, w terapii jest miejsce również na szczery śmiech.
Polecam tym, którzy chcą skutecznie i w relatywnie krótkim czasie rozprawić się ze swoimi demonami i schematami.

Maciej Reichel

Serdecznie dziekuje


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Mentor. Biuro ekspertyz psychologicznych i kryminalistycznych. psychoterapia

Ela
Do Pana Macieja trafiłam w bardzo trudnym i przełomowym okresie mojego życia. Z dużym dystansem poddałam się terapii (wcześniej miałam kilka nieudanych prób).
Po kilku miesiącach pracy z Panem Maciejem mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja.
Szybko i trafnie zdiagnozował mój problem. Dzięki jego dużemu doświadczeniu i wiedzy udało mi się skutecznie "pozbierać".
Czułam bardzo duże zaangażowanie ze strony Pana Macieja, uważnie mnie słuchał i co mnie zaskoczyło doskonale pamiętał wszystkie nasze rozmowy.
Szanował mój czas i był bardzo punktualny.
Kontakt z Panem Maciejem nie kończy się z chwilą zamknięcia drzwi gabinetu, zawsze można do niego zadzwonić, bardzo szybko odpowiada.
Dzisiaj inaczej "patrzę" na otaczający mnie świat, każdego dnia budzę się z pozytywnym nastawieniem do życia.

Polecam serdecznie !!!

Maciej Reichel

Bardzo dziękuję i pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie. Poniżej przedstawiam krótką informację na temat mojej praktyki. Jestem terapeutą poznawczo-behawioralnym oraz terapeutą neurotera...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Centrum Szkoleniowo- Terapeutyczne Akademia Biofeedback EEG w Warszawie
  • Centrum Kształcenia Kadr Sportowych w Warszawie
  • Szkolenie Biofeedback EEG (neurofeedback)
Zobacz więcej

Certyfikaty znanylekarz.plZnajomość języków

Polski, Ukraiński

Nagrody i wyróżnienia

  • Certyfikat Jakości Znany Lekarz