Dr n. med.

Maciej Piątkowski

Ortopeda

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W jednej z pierwszych dób po operacji odcinka szyjnego kręgosłupa miałem "lekki" kryzys - spore kłopoty z oddychaniem i przełykaniem. Akurat dyżur pełnił wtedy Pan Doktor, który szybko przeprowadził fachowe badanie, ocenił zagrożenie i zadziałał. Bardzo konkretny w działaniu, uprzejmy i utrzymujący dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję Panie Doktorze i życzę wszystkiego, co najlepsze.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Szanowni Państwo !
   W ramach prywatnej praktyki lekarskiej prowadzonej w Gabinecie Ortopedii
   i Rehabilitacji zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób i urazów narządu ruchu.

   Moim celem jest postawienie właściwej diagnozy na podstawie dokładnej analizy przeprowadzonego wywiadu, badania lekarskiego, badań dodatkowych i obrazowych.

   Kompleksowe podejście do chorego, po ustaleniu przyczyny dolegliwości, zastosowanie leczenia nieoperacyjnego – rehabilitacyjnego lub operacyjnego, jest moim zdaniem najlepszą drogą do osiągnięcia satysfakcji pacjenta i lekarza.

   W Gabinecie Ortopedii i Rehabilitacji wykonuję USG narządu ruchu oraz iniekcje dostawowe, w tym blokady, unieruchomienia syntetyczne i gipsowe. Zabiegi wymagające sterylnych materiałów przeprowadzam wyłącznie z użyciem sprzętu jednorazowego użytku.

   Zajmuję się także leczeniem operacyjnym, wykonuję operacje następstw urazów i chorób narządu ruchu, m.in. endoprotezoplastykę stawu biodrowego i kolanowego, korekcje deformacji stóp, paluchów koślawych, leczenie zespołu cieśni nadgarstka, entezopatii, deformacji rąk oraz zmian pourazowych.

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Choroby

  • choroba zwyrodnieniowa kolan, stawów biodrowych oraz stóp
  • bóle kręgosłupa, bóle barku i innych stawów
  • choroby przeciążeniowe i urazy sportowe

  Usługi

  Gabinet prywatny

  os. Złotej Jesieni 15c/4, Bieńczyce, Kraków, małopolskie

  Operacje wymiany stawów - endoprotezy kolana i stawu biodrowego
  Operacje ręki- choroba dupuytrena, zespół cieśni kanału nadgarstka, "palec trzaskający"
  Operacje stóp, np. palucha koślawego, deformacji palców
  Leczenie złamań i urazów operacyjne i nieoperacyjne,
  Usg ortopedyczne, iniekcje dostawowe pod kontrola usg i unieruchomienia

  Gabinet Prywatny os. Złotej Jesieni oraz Oddział Ortopedii Małopolskiego Centrum Reumatologii,Imunologii i Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego im.J.Dietla w Krakowie

  aleja Marszałka Ferdynanda Focha 33, 30-119 Kraków, małopolskie

  Leczenie operacyjne
  Wymiana stawów: biodrowego, kolanowego-protezoplastyka
  Operacje stóp- np.: paluch koślawy, deformacje palców
  Operacje rąk- np.: choroba dupuytrena, :zespół cieśni kanału nadgarstka, "palec trzaskający"
  Operacje złamań kończyn

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W jednej z pierwszych dób po operacji odcinka szyjnego kręgosłupa miałem "lekki" kryzys - spore kłopoty z oddychaniem i przełykaniem. Akurat dyżur pełnił wtedy Pan Doktor, który szybko przeprowadził fachowe badanie, ocenił zagrożenie i zadziałał. Bardzo konkretny w działaniu, uprzejmy i utrzymujący dobry kontakt z pacjentem. Dziękuję Panie Doktorze i życzę wszystkiego, co najlepsze.

  • A

   Dr Piątkowski to lekarz o niezwykłej (w czasach wąskich specjalizacji) umiejętności wykorzystywania szerokiej wiedzy medycznej w diagnozowaniu. Trafiłam do niego po bezskutecznym szukaniu przyczyn bólu nogi i dużego obrzęku. Byłam już po wizytach u lekarza rodzinnego, chirurga i naczyniowca oraz po rtg i usg doplerowskim. Dr Piątkowski po zrobieniu
   w swoim gabinecie usg i po wywiadzie zdiagnozował problem z żyłami. W ten sposób taktowanie ale zdecydowanie podważył opinię specjalisty- chirurga naczyniowego, który nawet po dokładnym doplerze nie zauważył nieprawidłowości. Po konsultacji u innego naczyniowca diagnoza dr Piątkowskiego w pełni się potwierdziła.

  • J

   Odniosłem wrażenie, że Pan Doktor zbagatelizował problem, z którym do niego przyszedłem - zadał mi zbyt mało pytań przez co rozpoznanie prawdopodobnie nie było trafione. Przepisał mi Myolastan, którego nie mogli sprzedać mi w aptece, ponieważ lek został niedawno wycofany - ok, Pan Doktor mógł tego nie wiedzieć. Ale zalecił mi też smarowanie odcinka krzyżowego pleców Voltarenem - co nie ma kompletnie sensu, ponieważ skóra na w tym miejscu jest tak gruba, że maść nie przedostaje się do źródła bólu.
   Ponadto Pan doktor odebrał telefon i przeprowadził prywatną rozmowę w trakcie mojej wizyty...

  • E

   Pan dr Maciej Piątkowski to doskonały lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Wzbudza zaufanie swoim spokojem i miłym nastawieniem do pacjenta.
   Z doktorem współpracuje grupa fizjoterapeutów, którzy przeprowadzają zabiegi w sposób profesjonalny a przy tym są uprzejmymi i wrażliwymi ludźmi.
   Wszystkim cierpiącym, jak również tym, dla których wizyta u lekarza jest połączona z dużym stresem,gorąco polecam!!!
   Serdecznie pozdrawiam wdzięczna za pomoc!!!

  • M

   Polecam !!! Świetny fachowiec, bardzo dobry specjalista i wspaniały, życzliwy człowiek !!! Jestem bardzo wdzięczny za pomoc, opiekę i zaangażowanie ! Gorąco pozdrawiam!

  • K

   Doktor Maciej jest prze urokliwym człowiekiem.
   Poszedłem do niego z dosyć uciążliwą dolegliwością mianowicie bolącą stopą.
   Miałem ze sobą prześwietlenie ponieważ na sorze mi takowe zrobiono i powiedziano że nic nie połamane a że boli to pewnie stłuczone.
   Pan doktor przeprowadził ze mną wnikliwy wywiad na temat mojej aktywności, obejrzał zdjęcie i po tym przeszedł do wykonania USG. Jak się okazało miałem naderwane rozcięgno podeszwowe stopy.
   Dostałem pełną informacje co się będzie działo tak abym mógł w jak najkrótszym czasie wrócić do aktywności zawodowej.
   Krok po kroku od leczenia, odpoczynku i odpowiednią rehabilitacje.
   Już wcześniej wybierając się do Pana Piątkowskiego wiedziałem że ma do dyspozycji bardzo dobrze wykształconą kadrę fizjoterapeutów.
   Jednak sam planowałem znaleźć kogoś "po znajomościach" tak żeby było wygodniej czy taniej.
   Po badaniu zupełnie zrezygnowałem z mojego planu. Osoby pracujące z doktorem Piątkowskim są w 100% profesjonalne a do tego bardzo uprzejme.
   Polecam z racji:
   1. Szybkiego kontaktu i możliwości umówienia wizyty
   2. Profesjonalnego podejścia lekarza i fizjoterapeutów
   3. Miłej atmosfery mimo całego tego zamieszania w mediach o polskiej służbie zdrowia
   I przede wszystkim dla tego że było od początku tak jak powiedział lekarz, bez owijania w bawełne.
   Tylko słuchać i wracać do pracy.
   Polecam

  • B

   Witam! Muszę przyznać, że dawno nie byłam tak zadowolona z wizyty u lekarza. Raczej to mało przyjemne ale tym razem było naprawdę dobrze. Szybko i bardzo profesjonalnie!!!!! naprawde polecam doktora Piątkowskiego

  • G

   rzadko bywam u lekarzy ale muszę przyznać ze pan Maciej to bardzo dobry specjalista z odpowiednim podejściem do pacjenta bardzo staranny skrupulatny. poświęca swój czas na dokładne zbadanie pacjenta a przede wszystkim trafnie stawia diagnozę przez co moja rehabilitacja przebiega sprawnie i jest poprawa w moin kolanie naprawde polecam bardzo dobry lekarz !!!!

  • B

   Bardzo dobry specjalista.Trafnie i szybko postawił diagnozę przez co leczenie i rehabilitacja przebiegła szybko i sprawnie. Naprawdę polecam !!!!!

  • Profesjonalista w każdym calu. Doskonały chirurg-ortopeda, szczególnie jeśli chodzi o artroskopię kolana. Gorąco polecam.

   dr n. med. Maciej Piątkowski2011-06-22

   Przykro mi ale powyższa opinia nie dotyczy mojej osoby, artroskopia kolana nie jest zabiegiem, w którym się obecnie "szczególnie" specjalizuję. M.P.