lek.

Maciej Mazur

Gastrolog, Internista

34 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

UWAGA! Zmiana adresu gabinetu!!! Choroby układu pokarmowego- diagnostyka i leczenie. Gastroskopia. Rektoskopia. Kolonoskopia. Zabiegi endoskopowe. USG jamy brzusznej. www.... więcej

Adresy i cenniki

 • mazurMED Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maciej Mazur

  ul. Staszica 2/15, Jeżyce
  60-527 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Usg jamy brzusznej
  Kolonoskopia
  Rektoskopia
  Gastroskopia

Informacje o lekarzu

O mnie

 • UWAGA! Zmiana adresu gabinetu!!!

  Choroby układu pokarmowego- diagnostyka i leczenie.
  Gastroskopia. Rektoskopia. Kolonoskopia. Zabiegi endoskopowe.
  USG jamy brzusznej.
  www.mazur.poznan.pl

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Polecam. Na prywatną wizytę czeka się do dwóch miesięcy (prywatnie). To świadczy o jego renomie. Świetny diagnosta. Dobry kontakt. Duża wiedza.

 • bardzo dobry

  Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem .

 • bardzo dobry

  Wyjątkowy z pełnią oddania dla pacjenta LEKARZ !!!!! Jestem pełen uznania .Wyrazy szacunku !!!!POLECAM

 • bardzo słaby

  Niestety nie podzielam pozytywnych opinii o tym lekarzu. Ma on skłonność do zrzucania winy za dolegliwości na sferę psychiczna i wysyła do psychiatrow. To niestety moze skończyć sie tragicznie.

 • bardzo dobry

  Jestem w trakcie leczenia u doktora Mazura. Cóż mogę napisać?! Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Mimo, iż jestem w połowie drogi mojego przypadku, to głęboko wierzę, że zaproponowana przez doktora kuracja, pomoże. Wszystkim szczerze polecam tego specjalistę, a Panu Maciejowi życzę wiele sił i motywującego poczucia dobrze wykonanej " roboty". Dziękuję też za czas, którego Pan doktor w czasie wizyty- nie liczy.... ps. Witam ponownie na forum. Wczoraj /15.09.2014 r./ miałam przeprowadzaną kolonoskopię. Ktokolwiek boi się tego zabiegu, serdecznie polecam zespół doktora Mazura. Bezboleśnie i profesjonalnie. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Świetny, kompetentny lekarz:) Dziękuję za trafną diagnozę pozwalającą na dobranie leków, dzięki którym ustąpiły moje dolegliwości: bóle brzucha, biegunki, anemia.Dr Mazur nie bagatelizuje problemów zgłaszanych przez pacjenta jak lekarze z NFZ, szczegółowo przeprowadza i analizuje wszystkie badania.Na ich podstawie wykrył u mnie chorobę Leśniowskiego- Crohna.W razie potrzeby dr Maciej służy także radą poprzez kontakt telefoniczny.Dr Mazur szuka przyczyn choroby we wszelki możliwy sposób, jest bardzo przyjazny.Dzięki niemu nabrałam zaufania do lekarzy.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam doktora Macieja Mazura. Ogromnie dużo mu zawdzięczam! Przede wszystkim trafne rozpoznanie raka żołądka i to w bardzo wczesnym stadium rokującym nadzieję na skuteczne leczenie. To dzięki interwencji doktora Mazura jestem obecnie po szczęśliwej operacji endoskopowej. Badanie kontrolne nie wykazało obecności komórek nowotworowych. Dr Maciej Mazur to człowiek który z pasją wykonuje swój zawód, kompetentny i rzeczowy. Otwarty umysł. Posiada doskonałe wyposażenie gabinetu i sprzęt diagnostyczny. Przede wszystkim to życzliwy i ciepły człowiek który troszczy się o pacjenta. Przejawia się to chociażby przez stały kontakt telefoniczny. POLECAM!

 • bardzo dobry

  Wyjątkowo życzliwy lekarz, poświęca dużo czsu pacjentowi i uważnie go słucha. W jasny i zrozumiały sposób opisuje problem i dokładnie wyjaśnia zasady proponowanego leczenia. Czytelnie i dokładnie.rozpisuje czas i dawki zalecanych leków. Jest otwarty na wszelkie nowości w swojej dziedzinie. Nie ma skostniałego i rutynowego podejścia do wykonywanej pracy. Serdecznie polecam

 • bardzo dobry

  Witam, trafiłam do dr Macieja Mazura dzięki tej platformie. Długo próbowałam znaleźć przyczynę mojego złego samopoczucia, ale byłam zbywana lub źle diagnozowana przez innych lekarzy. W narastających problemach zdrowotnych postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Zrobiłam badania krwi , które w połączeniu z objawami zaniepokoiły mnie na tyle, że pozwoliłam sobie na pierwszy telefon do dr Mazura ok godz. 20:00. Byłam mile zaskoczona: spokojna rozmowa o tychże wynikach, moim samopoczuciu oraz zaleceniach na dalsze badania sprawiła, iż poczułam, że trafiłam w dobre ręce. Dr przeprowadzał u mnie w znieczuleniu kolonoskopię ( polecam- nie ma się czego bać), trafnie postawił diagnozę Leśniowskiego -Crohna. Od tego czasu w razie jakiejkolwiek pytań dzwonię do dr i odbywam BEZPŁATNĄ konsultację telefoniczną. Kiedy dr nie ma czasu odebrać potrafi oddzwonić nawet po 22:00.Dzwoniłam kiedy miałam przeprowadzoną ekstrakcję zęba i nie wiedziałam czy przepisany przez stomatologa antybiotyk mi nie zaszkodzi, dzwoniłam nawet kiedy zrobiłam sobie gastroskopię na NFZ ( nie u dr Mazura) i też chętnie porozmawiał ze mną na temat tego badania.Takie przykłady mogłabym tutaj mnożyć. Dla mnie to wspaniały człowiek, lekarz z powołania, na pewno nie materialista. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie i empatię:). Polecam na 100%.

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Tylko dzięki dr Mazurowi od lat nie muszę się męczyć z brzuchem. Szkoda tylko, że takich lekarzy jak on jest tak mało. Zadowolona pacjentka