lek.

Maciej Mazur

Gastrolog, Internista

33 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

UWAGA! Zmiana adresu gabinetu!!! Choroby układu pokarmowego- diagnostyka i leczenie. Gastroskopia. Rektoskopia. Kolonoskopia. Zabiegi endoskopowe. USG jamy brzusznej. www.... więcej

Adresy i cenniki

 • mazurMED Specjalistyczna Praktyka Lekarska Maciej Mazur

  ul. Staszica 2/15, Jeżyce
  60-527 Poznań, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Usg jamy brzusznej
  Kolonoskopia
  Rektoskopia
  Gastroskopia

Informacje o lekarzu

O mnie

UWAGA! Zmiana adresu gabinetu!!!

Choroby układu pokarmowego- diagnostyka i leczenie.
Gastroskopia. Rektoskopia. Kolonoskopia. Zabiegi endoskopowe.
USG jamy brzusznej.
www.mazur.poznan.pl

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam z czystym sumieniem ! Bardzo dobry lekarz / specjalista i bardzo dobry kontakt z pacjentem .

 • bardzo dobry

  Wyjątkowy z pełnią oddania dla pacjenta LEKARZ !!!!! Jestem pełen uznania .Wyrazy szacunku !!!!POLECAM

 • bardzo dobry

  Jestem w trakcie leczenia u doktora Mazura. Cóż mogę napisać?! Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Mimo, iż jestem w połowie drogi mojego przypadku, to głęboko wierzę, że zaproponowana przez doktora kuracja, pomoże. Wszystkim szczerze polecam tego specjalistę, a Panu Maciejowi życzę wiele sił i motywującego poczucia dobrze wykonanej " roboty". Dziękuję też za czas, którego Pan doktor w czasie wizyty- nie liczy.... ps. Witam ponownie na forum. Wczoraj /15.09.2014 r./ miałam przeprowadzaną kolonoskopię. Ktokolwiek boi się tego zabiegu, serdecznie polecam zespół doktora Mazura. Bezboleśnie i profesjonalnie. Lekarz wspaniały i oddany swojej pracy. Polecam i każdemu życzę trafić w takie ręce. pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Jestem w trakcie leczenia u doktora Mazura. Cóż mogę napisać?! Nigdy nie spotkałam tak kontaktowego, ciepłego i życzliwego lekarza. Mimo, iż jestem w połowie drogi mojego przypadku, to głęboko wierzę, że zaproponowana przez doktora kuracja, pomoże. Wszystkim szczerze polecam tego specjalistę, a Panu Maciejowi życzę wiele sił i motywującego poczucia dobrze wykonanej " roboty". Dziękuję też za czas, którego Pan doktor w czasie wizyty- nie liczy....

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, ma szeroką wiedzę, potrafi ją przekazać pacjentowi, nie spieszy się, ma czas dla pacjenta. Dąży do znalezienia przyczyny choroby, nie leczy tylko samych jej skutków. POLECAM!!!

 • bardzo dobry

  Świetny, kompetentny lekarz:) Dziękuję za trafną diagnozę pozwalającą na dobranie leków, dzięki którym ustąpiły moje dolegliwości: bóle brzucha, biegunki, anemia.Dr Mazur nie bagatelizuje problemów zgłaszanych przez pacjenta jak lekarze z NFZ, szczegółowo przeprowadza i analizuje wszystkie badania.Na ich podstawie wykrył u mnie chorobę Leśniowskiego- Crohna.W razie potrzeby dr Maciej służy także radą poprzez kontakt telefoniczny.Dr Mazur szuka przyczyn choroby we wszelki możliwy sposób, jest bardzo przyjazny.Dzięki niemu nabrałam zaufania do lekarzy.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam doktora Macieja Mazura. Ogromnie dużo mu zawdzięczam! Przede wszystkim trafne rozpoznanie raka żołądka i to w bardzo wczesnym stadium rokującym nadzieję na skuteczne leczenie. To dzięki interwencji doktora Mazura jestem obecnie po szczęśliwej operacji endoskopowej. Badanie kontrolne nie wykazało obecności komórek nowotworowych. Dr Maciej Mazur to człowiek który z pasją wykonuje swój zawód, kompetentny i rzeczowy. Otwarty umysł. Posiada doskonałe wyposażenie gabinetu i sprzęt diagnostyczny. Przede wszystkim to życzliwy i ciepły człowiek który troszczy się o pacjenta. Przejawia się to chociażby przez stały kontakt telefoniczny. POLECAM!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry kontakt, profesjonalny sprzęt i szybka diagnoza. Lekarz bardzo rozmowny, badania przeprowadza bardzo dokładnie. Polecam!

 • bardzo słaby

  Niestety nie podzielam pozytywnych opinii o tym lekarzu. Ma on skłonność do zrzucania winy za dolegliwości na sferę psychiczna i wysyła do psychiatrow. To niestety moze skończyć sie tragicznie.

 • bardzo dobry

  Wyjątkowo życzliwy lekarz, poświęca dużo czsu pacjentowi i uważnie go słucha. W jasny i zrozumiały sposób opisuje problem i dokładnie wyjaśnia zasady proponowanego leczenia. Czytelnie i dokładnie.rozpisuje czas i dawki zalecanych leków. Jest otwarty na wszelkie nowości w swojej dziedzinie. Nie ma skostniałego i rutynowego podejścia do wykonywanej pracy. Serdecznie polecam