Adres

Stefana Żeromskiego 52, Polesie , Łódź
NZOZ Profimedic (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

W latach 2001 - 2007 studiował na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale lekarskim. W 2013 obronił pracę doktorską pt. "Opracowanie modelu postęp...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja chirurgiczna dzieci


Stefana Żeromskiego 52, Łódź

150 zł

NZOZ Profimedic

Pozostałe usługi

Kwalifikacja do operacji


Stefana Żeromskiego 52, Łódź

Brak informacji o cenie

NZOZ Profimedic

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Profimedic

Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora, gdyż profesjonalnie podszedł do sprawy, w przypadku mojego syna nie wzekal z podjęciem decyzji która wymagała natychmiastowego zabiegu.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ Profimedic uraz nogi

Pan Doktor bardzo rzeczowy, fachowy, cierpliwy. Polecam super specjalista. Atmosfera wizyty przyjazna.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Profimedic

Bardzo konkretny lekarz. Super kontakt z dzieckiem. Profesjona i jednocześnie jasna odpowiedź na każde pytanie. Polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Profimedic

Pan doktor to kolejny fantastyczny lekarz, pracujący w szpitalu im. J.Korczaka.Bardzo dobrze zaopiekował się naszym Synkiem podczas nieobecności lekarza prowadzącego - znał dokładnie historię leczenia Synka, odpowiadał na wszystkie pytania, podnosił na duchu, tłumaczył w przystępny sposób medyczne procedury. Jeśli kiedykolwiek nasz Synek będzie potrzebował konsultacji u chirurga od razu udamy się na wizytę do dr Kubusa.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Profimedic stulejka u dziecka

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u dra Macieja Kubusa. Przyszliśmy do doktora po drugą opinię w sprawie "stulejki" 2,5 rocznego dziecka. Dziecko po wizytach u innego lekarza panicznie bało się wizyty. Pan doktor ma super podejście do maluchów, wizyta przebiegła spokojnie, wytłumaczono nam kwestie fizjologiczne związane z tematem, doradzono sposób postępowania najmniej dolegliwy dla dziecka. W razie ewentualnych problemów na pewno wrócimy do doktora po kolejne wskazówki.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ Profimedic konsultacja ws. przepukliny pępkowej

Pan Doktor jest bardzo kompetentnym specjalistą. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Serdecznie polecamy Pana Doktora.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Profimedic zapalenie tkanki palca ręki

Profesjonalne podejście, wszystko dokładnie Pan doktor wytłumaczył. Polecam bez żadnego zastanowienia.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Byliśmy pierwszy raz u Pana doktora, jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz, wspaniałe podejście do córki. Dokładnie wytłumaczył nam przebieg leczenia i udzielił cennych wskazówek. Gorąco polecam i serdeczne pozdrowienia Pana doktora.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NZOZ Profimedic

Konkretny i sympatyczny. Zbadał mojego synka i jasno odpowiedział na wątpliwości naszego pediatry i nasze. Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Polecam ,Pan Doktor bardzo sympatyczny, fachowo ale przystępnie wszystko wytłumaczył, dodatkowo jeszcze zauważył coś czego inni lekarze nie widzieli... poza tym cierpliwy a moje dziecko jest bardzo "żywe ".


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Chciała bym sie zapytać czy to jest juz odpowiedni moment na to zeby pójść z synkiem który ma półtora roczku na wizytę do chirurga dziecięcego ponieważ od urodzenia mamy przepuchline pepkowa i troche mnie martwi bo niestety nic pepuszek sie nie chowa wręcz raczej bardziej odstaje. W rodzinie juz mieliśmy jeden taki przypadek i skończyło sie operacja. Prosiła bym o jakie kolwiek informacje kiedy najlepszy jest na to czas ile dziecko powinno mieć najlepiej latek. Dziekuje

  Witam.
  Przepuklina pępkowa u dzieci zwykle stanowi problem natury estetycznej i nie wymaga leczenia operacyjnego. Przyjmuje się, że jeżeli do ukończenia 1. roku życia wrota przepukliny nie są większe niż 5 mm to nie powinna ona dawać objawów. W każdym przypadku gdy jej obecności towarzyszą dolegliwości wskazana jest konsultacja chirurga dziecięcego. Warto zwrócić uwagę, że powiększony czy wystający pępek nie musi być objawem aktywnej klinicznie przepukliny a jedynie pozostałością po już zamkniętym pierścieniu pępkowym. Ewentualne zabiegi w przypadku zabiegów planowych wykonuje się (powołuję się na doświadczenia z łódzkich ośrodków) ok. 4. roku życia.
  Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, a czas na pierwszą wizytę u Pani syna wydaje się optymalny.
  Pozdrawiam.

  dr n. med. Maciej Kubus

 • Mój synek ma niespełna 4 latka i całkowicie skrojony napletek. Nie odchodzi nawet na milimetr. Mocz dodawany normalnie, bez stanu zapalnego, jednak synek nie pozwala mi odciągnąć. Sam próbuje bez problemu, więc chyba raczej nie boli.

  Witam.
  Przyklejony napletek jest fizjologią, czyli nie wymaga leczenia.
  O ile dziecko nie rodzi się z wadą prącia (np. spodziectwo) napletek wręcz powinien nie dać się odprowadzić (i NIE należy nawet próbować!)
  Syn słusznie nie pozwala na manipulacje. Tylko on jest w stanie bezpiecznie próbować odciągać napletek.
  Przyjmujemy, że do pewnego wieku (czyli do rozpoczęcia inicjacji seksualnej) prącie służy tylko do oddawania moczu, co zaznaczono w tekście odbywa się normalnie.
  Oczywiście, jak w każdym przypadku, najlepiej skonsultować "na żywo" ze specjalistą.
  Pozdrawiam.

  dr n. med. Maciej Kubus

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

W latach 2001 - 2007 studiował na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale lekarskim. W 2013 obronił pracę doktorską pt. "Opracowanie modelu postęp...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca

Publikacje i artykuły