lek.

Maciej Krzeszewski

Chirurg dziecięcy, Chirurg

90 opinii +dodaj

Umów wizytę 40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem medycyny-specjalistą chirurgii dziecięcej. Człowiekiem, któremu życiową pasję udało się połączyć z wykonywanym zawodem. Swoje szerokie zainteresowania medyczne realizuję… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny-specjalistą chirurgii dziecięcej. Człowiekiem, któremu życiową pasję udało się połączyć z wykonywanym zawodem. Swoje szerokie zainteresowania medyczne realizuję pracując od niemal 20 lat na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, gdzie codziennie doskonalę kompetencje praktyczne, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach
  i zajęciach praktycznych. Poza diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych u dzieci zdobyłem również umiejętność wykonywania badań obrazowych USG zarówno u małych pacjentów, jak i dorosłych. Pasjonuję się nowoczesnymi technikami operacyjnymi, min. laparoskopią.

  Jestem autorem publikacji naukowej: „Intramuscular angiomyolipoma in children- own observations”.
  Chirurg dziecięcy Wrocław, chirurgia dziecięca Wrocław, przepuklina pachwinowa, stulejka, wnętrostwo, wodniak jądra, ganglion, wszczepienie protezy jadra, rozległe znamiona skórne, przepuklina kresy białej, przepuklina pępkowa, spodziectwo, usuwanie kaszaków

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
90 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam
  jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor był bardzo miły, wszystko dokładnie wytłumaczył, bardzo dobre podejście do synka. Polecam.

 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Genialny lekarz ale i fajny człowiek. Wizyta u Pana Krzeszewskiego była trochę jak spotkanie z wujkiem :) Marcel wślizgnął się nawet na kolana do Pana doktora. Na wizycie zostało nam wszystko dokładnie wyjaśnione, Pan Maciej odpowiedział na wszystkie pytania i poświecił nam tyle czasu ile było potrzeba. Świetne podejście do dzieci jak i do rodziców. Polecam z czystym sumieniem ????

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pan doktor był bardzo miły, wszystko nam dokładnie wytłumaczył, bardzo dobre podejście do naszego synka a przy tym super poczucie humoru. Polecam wszystkim.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor ma świetne podejście do dzieci, wizyta upłynęła w sympatycznej atmosferze, kompetentny fachowiec

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bylismy na konsultacji kikuta pepowinowego. Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy. Przyjaznie nastawiony do Dziecka. Polecam z czystym sumieniem.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z uwagą wysłuchuje zgłaszane objawy, dokładnie ogląda pacjenta, udziela rzeczowych wyjaśnień, nie wahając się wspominać o niekorzystnych scenariuszach ale jednocześnie nie strasząc.

 • M
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: wodniak jądra

  Pan doktor Maciej Krzeszewski to świetny profesjonalista z niesamowitym podejściem do dzieci. Byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty, nasze dzieci również!:)

 • A
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: plan leczenia

  Moja przygoda z Panem doktorem zaczęła się kilka lat wstecz. Pan Doktor Krzeszewski to lekarz do dzieci idealny z powołania widać, że zajmuje się tym co kocha. Moje trzy operacje wywodzą się z pod skalpela Pana Doktora Krzeszewskiego, wszystko zrobione Idealnie, na najwyższym poziomie. Blizny po dwóch zabiegach w ogóle nie widoczne, wszystko zagojone tak jakby nie odbył się żaden zabieg. po największym zabiegu blizna widoczna lecz bardo ładnie się gojąca. Zero jakichkolwiek niedociągnięć czy powikłań. Bardzo serdecznie polecam Pana Doktora dla każdego dziecka i do każdego chirurgicznego problemu.

 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Wspaniały lekarz. Niesamowite podejście do dzieci. Zarówno tych najmniejszych (córka 2 miesiące) jak i tych trochę starszych: syn 3 latek, który boi się lekarzy, po wyjściu z gabinetu zawrócił w drzwiach przychodni i oświadczył, że jeszcze raz chce iść do Pana Doktora, a w drodze do domu pytał czy zawsze tylko do tego Doktora będziemy chodzić.
  Świetne podejście również do rodziców. Wszystko dokładnie wyjaśnione, zabieg u córeczki sprawnie i profesjonalnie wykonany, a poczucie humoru Doktora rozładowało nawet mój stres, co łatwe nie było :).
  Jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebować pomocy chirurgicznej - bezdyskusyjnie będzie to doktor Maciej Krzeszewski, którego polecam z czystym sumieniem i bardzo dziękuję za pomoc.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Super lekarz z podejściem do dzieci, dokładnie wytłumaczy o co chodzi, miła atmosfera i dobra porada