lek.

Maciej Krzeszewski

Chirurg dziecięcy, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem medycyny-specjalistą chirurgii dziecięcej. Człowiekiem, któremu życiową pasję udało się połączyć z wykonywanym zawodem. Swoje szerokie zainteresowania medyczne realizuję… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny-specjalistą chirurgii dziecięcej. Człowiekiem, któremu życiową pasję udało się połączyć z wykonywanym zawodem. Swoje szerokie zainteresowania medyczne realizuję pracując od niemal 20 lat na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, gdzie codziennie doskonalę kompetencje praktyczne, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach
  i zajęciach praktycznych. Poza diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych u dzieci zdobyłem również umiejętność wykonywania badań obrazowych USG zarówno u małych pacjentów, jak i dorosłych. Pasjonuję się nowoczesnymi technikami operacyjnymi, min. laparoskopią.

  Jestem autorem publikacji naukowej: „Intramuscular angiomyolipoma in children- own observations”.
  Chirurg dziecięcy Wrocław, chirurgia dziecięca Wrocław, przepuklina pachwinowa, stulejka, wnętrostwo, wodniak jądra, ganglion, wszczepienie protezy jadra, rozległe znamiona skórne, przepuklina kresy białej, przepuklina pępkowa, spodziectwo, usuwanie kaszaków

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • przepuklina
 • stulejka
 • wodniak jądra
 • wnętrostwo
 • spodziectwo

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
70 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Świetny profesjonalista ,bardzo cierpliwy z niesamowitym podejściem do dziecka.Wizyta upłynęła w bardzo miłej atmosferze ,dziecko 6 letni chłopiec zaufał w pełni Panu Doktorowi pięknie współpracował po zabiegu (stulejki).Dziecko nie miało żadnych stresowych sytuacji,dopytywało się kiedy kolejny raz pojedziemy na operację.
  Lekarz Maciej Krzeszewski doskonale organizuje zabieg,wspólpracuje z lekarzem anestezjologiem dr Katarzyną Dwornik,która w sposób niebudzący u dziecka żadnych lęków powoduje ,iż operacja jak i po przebiega bez bólu. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: USG jąder

  profesjonalna rzeczowa wizyta, doktor bardzo szczegółowo opisał przebieg przyszłej operacji dziecka, jesteśmy zadowoleni

 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurga dziecięcego

  Witam :)
  W końcu trafiliśmy z córeczka do odpowiedniego lekarza. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Serdecznie polecam -

 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: przepuklina pachwinowa

  Bardzo dobry lekarz, konkretny, ma super podejście do dziecka jak i do rodziców. Z poczuciem humoru, które rozladowuje stres. Zna się na tym co robi. Z czystym sumieniem mogę go polecić innym.

 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMED

  Genialne podejście do dzieci, synek ż natury bojazliwy bardzo nas zaskoczył i dzięki cierpliwości i pogodnemu podejściu Pana doktora dał się zbadac. Pan Doktor służył pomocą i starał się wszystko dokładnie objasnic. Dziękujemy

 • D
  Lokalizacja: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny RatunkowejUsługa: operacja stulejki

  Pan dr. Maciej Krzeszewski naprawdę jest doskonały w tym co robi. Miałem przeprowadzony zabieg stulejki ( Plastyka napletka + przedłużenie wędzidełka ) wszystko pod znieczuleniem ogólnym i miejscowym. Jak narazie żadnych obrzęków, opuchlizny itd.. Wszystko wyglada pięknie pozszywane i praktycznie żadnego bólu po zabiegu. Naprawde godny polecenia człowiek, miły, cierpliwy, wszystko tłumaczy dokładnie, zna się na rzeczy. Jako pacjent od serca polecam Pana doktora, a jeśli pan to przeczyta to naprawdę dziękuję za niesamowity zabieg.

 • J
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  U Pana doktora bylam z 2-letnią córką, u której było podejrzenie przepukliny pępkowej. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, z uśmiechem i podejściem do córki. Pan doktor wytłumaczył mi dolegliwości bardzo dokładnie i rzeczowo. Polecam wizytę u Pana doktora.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Doktor w pierwszej kolejności stawia na nieinwazyjne leczenie, dopiero w ostateczności proponuje zabiegi inwazyjne

 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: przepuklina pachwinowa, krótkie wędzidełko języka

  Polecam z całego serca Pana Doktora. Zoperował u synka przepukline pachwinową i krótkie wędzidełko podjezykowe. Po wielu przeżyciach z chirurgami i operacją którą synek przeszedł w innym miejscu którym moge śmiało nazwać koszmarem jesteśmy bardzo mile zaskoczeni i bardzo zadowoleni. Syn bardzo boi się lekarzy jest wręcz przerażony na ich widok . Pan Doktor ma wspaniałe podejscie do dzieci i wyleczył nie tylko przepukline i wędzidełko a również lęk przed "białym fartuchem" u naszego dziecka. Okres po operacji przebiegał bardzo dobrze syn nawet się nie zorientował że cokolwiek miał robione .Blizna bardzo mała i elegancko zszyta. Majstersztyk.
  Szukacie najlepszego chirurga dla swojego dziecka? Lepszego nie znajdziecie!!! Gorąco polecam!!! Najlepszy!

 • A
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMED

  Do Pana Doktora trafiliśmy z poważnym zaawansowanym owrzodzeniem naczyniaka u swojego małego dziecka. Byliśmy przerażeni i bezradni, ponieważ żadne zlecane przez innych lekarzy specyfiki nie działały, a dziecko płakało i cierpiało każdego dnia. Doktor uspokoił nas i zalecił miejscowe leczenie. Dał szansę nieinwazyjnemu leczeniu. Leki okazały się trafione w punkt a owrzodzenie zaczęło się pięknie cofać! Dzięki Doktorowi nasze niemowlę uniknęło pobytu w szpitalu i podawania doustnego leku obciążającego tak malutki organizm. Obecnie synek nie cierpi, jest radosnym Maluchem bo po owrzodzeniu nie ma nawet śladu! Ogromny sukces Pana Doktora!!! Uważam tego chirurga za świetnego specjalistę, ale również cudownego, ciepłego człowieka, który nie patrzy na zegarek podczas wizyty, który jest zawsze i o każdej porze (przynajmniej tak było w naszym przypadku) dla małego pacjenta i dla rodzica, choćby miał nawet mnóstwo pytań. Jest całkowicie poświęcony swojej pracy, najważniejsze jest dla Doktora zdrowie dziecka i szczęście rodzica, a pokazuje to poprzez swoją pracę każdego dnia. Kto szuka lekarza ciepłego, otwartego, dającego poczucie bezpieczeństwa, kto szuka prawdziwego specjalisty znającego się na tym co robi, to szczerze, z całego serca polecamy właśnie dr Macieja Krzeszewskiego. Panie Doktorze jeszcze raz bardzo Panu dziękujemy, nie ma słów, które potrafiłyby oddać jak jesteśmy wdzięczni za pomoc.