lek.

Maciej Krzeszewski

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg dziecięcy, Chirurg

108 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem medycyny-specjalistą chirurgii dziecięcej. Człowiekiem, któremu życiową pasję udało się połączyć z wykonywanym zawodem. Swoje szerokie zainteresowania medyczne realizuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
108 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Sympatyczny i rzetelny lekarz, super podejscie do maluszka????. Jasne i konkretne wyjaśnienie problemu i dalszego postępowania.

 • A
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: Usunięcie guzka na główce

  Bardzo polecam Pana doktora! Pierwszy raz spotkałam się z tak dobrym podejściem do dzieci. Mój dwulatek nie uronił ani jednej łezki. Zabieg przeprowadzony szybko i profesjonalnie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  To była już druga Nasza wizyta u Pana Doktora I przebiegła tak samo sympatycznie jak pierwsza.Pan Doktor ma bardzo fachową wiedzę.W bardzo spokojny sposób wszystko tłumaczy, nie ma problemu z zadawaniem pytań.Badanie USG wykonuje bez pośpiechi I dokładnie.Jest miły i sympatyczny a jego niewyobrażalne podejscie do dzieci napewno ułatwia kontakt z malymi pacjentami.Szczerze możemy polecic Pana Doktora.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor to cudowna osoba z cudownym podejściem do dzieci. Szczegółowo przeprowadził badanie, wywiad i świetnie rozładował stres u Syna 10 l. związany z wizytą u lekarza. Daje się odczuć pasję, chęć niesienia pomocy i sympatię do dzieci :) Serdecznie pozdrawiam i jeszcze bardziej polecam Pana Doktora !

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wspaniałe podejście do dzieci.wszystko. Lekarz rzetelne i konkretny. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy. Godny polecenia.

 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Polecam z całego serca, profesjonalne podejście do dziecka, wizyta była zabawa dla syna był bardzo zadowolony a to jest najlepsza opinia dla Pana doktora. Wszystko zostało nam dokładnie i zrozumiałe przedstawione.
  Serdecznie Polecam !!!!

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Do gabinetu zgłosiłam się z 6-letnim synkiem, w "męskiej sprawie ". Świetny lekarz z podejściem do dziecka i rodzica. Wszystko wyjaśnił, odpowiedzial wyczerpująco na pytania, rozwijał wątpliwości. Potrafi rozluźnić atmosferę. Syn wyszedł z gabinetu z uśmiechem na twarzy a słowa Pana doktora tak zapadły mu w pamięć, że sam stosuje się do zaleceń i nie muszę o niczym przypominać. Wspaniały fachowiec! :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: przepuklina pachwinowa

  Fantastyczny lekarz. Świetne podejście do dziecka. W bardzo przystępny i prosty sposób opowiedział o przepuklinie u synka. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza.

 • E
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: zabieg

  Witam mój synek Michałek miał zabieg u pana doktora Macieja i jesteśmy bardzo zadowoleni wszystko Pan doktor wykonał jak trzeba. Nasz synek nie bał sie zabiegu i bardzo dobrze go zniósł był bardzo dzielny.Panie które nim sie opiekowały po zabiegu też są niesamowite. Polecam bardzo Pana doktora Macieja Krzeszewskiego jest bardzo sympatycznym lekarzem.Pani doktor anestezjolog Katarzyna Dwornik jest bardzo miłą i pogodną osoba Michałek w ogóle Pani doktor sie nie bał polecam serdecznie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: krwiak podokostnowy

  Doktor Krzeszewski to lekarz z niesamowitym podejściem nie tylko do dzieci, ale też do zmartwionych rodziców. Wizyta odbywa się bez zbędnego pośpiechu, doktor bardzo szczegółowo omawia problem, samo badanie również dokładne. Naprawdę bardzo polecamy i jeśli kiedykolwiek bedziemy potrzebować pomocy chirurga dziecięcego to z całą pewnością wybierzemy dr Krzeszewskiego (choć mamy nadzieję, że takiej potrzeby nie będzie). Bardzo polecamy :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny-specjalistą chirurgii dziecięcej. Człowiekiem, któremu życiową pasję udało się połączyć z wykonywanym zawodem. Swoje szerokie zainteresowania medyczne realizuję pracując od niemal 20 lat na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, gdzie codziennie doskonalę kompetencje praktyczne, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach
  i zajęciach praktycznych. Poza diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych u dzieci zdobyłem również umiejętność wykonywania badań obrazowych USG zarówno u małych pacjentów, jak i dorosłych. Pasjonuję się nowoczesnymi technikami operacyjnymi, min. laparoskopią.

  Jestem autorem publikacji naukowej: „Intramuscular angiomyolipoma in children- own observations”.
  Chirurg dziecięcy Wrocław, chirurgia dziecięca Wrocław, przepuklina pachwinowa, stulejka, wnętrostwo, wodniak jądra, ganglion, wszczepienie protezy jadra, rozległe znamiona skórne, przepuklina kresy białej, przepuklina pępkowa, spodziectwo, usuwanie kaszaków

Znajomość języków

 • angielski