Umów wizytę
32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem medycyny-specjalistą chirurgii dziecięcej. Człowiekiem, któremu życiową pasję udało się połączyć z wykonywanym zawodem. Swoje szerokie zainteresowania medyczne realizuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
103 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Polecam z całego serca, profesjonalne podejście do dziecka, wizyta była zabawa dla syna był bardzo zadowolony a to jest najlepsza opinia dla Pana doktora. Wszystko zostało nam dokładnie i zrozumiałe przedstawione.
  Serdecznie Polecam !!!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Do gabinetu zgłosiłam się z 6-letnim synkiem, w "męskiej sprawie ". Świetny lekarz z podejściem do dziecka i rodzica. Wszystko wyjaśnił, odpowiedzial wyczerpująco na pytania, rozwijał wątpliwości. Potrafi rozluźnić atmosferę. Syn wyszedł z gabinetu z uśmiechem na twarzy a słowa Pana doktora tak zapadły mu w pamięć, że sam stosuje się do zaleceń i nie muszę o niczym przypominać. Wspaniały fachowiec! :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: przepuklina pachwinowa

  Fantastyczny lekarz. Świetne podejście do dziecka. W bardzo przystępny i prosty sposób opowiedział o przepuklinie u synka. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza.

 • E
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: zabieg

  Witam mój synek Michałek miał zabieg u pana doktora Macieja i jesteśmy bardzo zadowoleni wszystko Pan doktor wykonał jak trzeba. Nasz synek nie bał sie zabiegu i bardzo dobrze go zniósł był bardzo dzielny.Panie które nim sie opiekowały po zabiegu też są niesamowite. Polecam bardzo Pana doktora Macieja Krzeszewskiego jest bardzo sympatycznym lekarzem.Pani doktor anestezjolog Katarzyna Dwornik jest bardzo miłą i pogodną osoba Michałek w ogóle Pani doktor sie nie bał polecam serdecznie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: krwiak podokostnowy

  Doktor Krzeszewski to lekarz z niesamowitym podejściem nie tylko do dzieci, ale też do zmartwionych rodziców. Wizyta odbywa się bez zbędnego pośpiechu, doktor bardzo szczegółowo omawia problem, samo badanie również dokładne. Naprawdę bardzo polecamy i jeśli kiedykolwiek bedziemy potrzebować pomocy chirurga dziecięcego to z całą pewnością wybierzemy dr Krzeszewskiego (choć mamy nadzieję, że takiej potrzeby nie będzie). Bardzo polecamy :)

 • N
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Bardzo sympatyczny człowiek. Profesjonalna diagnoza, spokojnie wytłumaczona rodzicom. Widać, że lubi dzieci. Podczas badania bardzo delikatny.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Bardzo dobry specjalista. Operował naszą roczną córeczkę - przepuklina pachwinowa. Córka jest 2 tygodnie po zabiegu a nie widać jakby miała jakikolwiek zabieg. Pan doktor ma świetne podejście do dzieci chociaż nasza za każdym razem płakała, ale zabieg poszedł sprawnie i bez komplikacji. Szczerze polecam i pozdrawiam.

 • Z
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: stulejka

  Bardzo dobrze zajął się synem. Pełen profesjonalizm i znakomite podejście do dzieci. Świetnie przeprowadzony zabieg, właśnie minął miesiąc a syn już nie pamięta że cokolwiek miał robione.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: krótkie wędzidełko

  Witam. Na wizycie u doktora Krzeszewskiego byliśmy z niemowlakiem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to bardzo miły i uprzejmy lekarz oraz świetny specjalista. Wszystko nam dokładnie wyjaśnił i pokierował co dalej zrobić. W dodatku pan doktor ma bardzo świetny kontakt z dziećmi i swoją uwagę w pełni poświęca małemu pacjentowi. Polecam gorąco i wizytę oceniam na 5 +.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CENTRUM ZDROWIA SKYMEDUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nieprzeciętne podejście do małego pacjenta. Cały skupiony na dziecku. Wyjątkowy lekarz. Zbadał, rozwiał wątpliwości, skierował dalej. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem medycyny-specjalistą chirurgii dziecięcej. Człowiekiem, któremu życiową pasję udało się połączyć z wykonywanym zawodem. Swoje szerokie zainteresowania medyczne realizuję pracując od niemal 20 lat na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, gdzie codziennie doskonalę kompetencje praktyczne, wykorzystując przy tym zdobytą wiedzę.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach
  i zajęciach praktycznych. Poza diagnostyką i leczeniem chorób chirurgicznych u dzieci zdobyłem również umiejętność wykonywania badań obrazowych USG zarówno u małych pacjentów, jak i dorosłych. Pasjonuję się nowoczesnymi technikami operacyjnymi, min. laparoskopią.

  Jestem autorem publikacji naukowej: „Intramuscular angiomyolipoma in children- own observations”.
  Chirurg dziecięcy Wrocław, chirurgia dziecięca Wrocław, przepuklina pachwinowa, stulejka, wnętrostwo, wodniak jądra, ganglion, wszczepienie protezy jadra, rozległe znamiona skórne, przepuklina kresy białej, przepuklina pępkowa, spodziectwo, usuwanie kaszaków

Znajomość języków

 • angielski