Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiochirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

kardiochirurg wrodzonych wad serca
specjalista chirurgii dzieci


Leczone choroby

  • Wady serca

Specjalizacje

  • Kardiochirurgia
  • Chirurgia dziecięca

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Ogólnej Dzieci Inny

W roku 2001 operował Pan moje serce. To już 20 lat. Wtedy dziękowali Panu moi rodzice, teraz chciałabym to zrobić ja. Dziękuję za uratowanie mi życia!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Ogólnej Dzieci

10 marca 1997rok.To dzień , w którym nasza córka Kinga narodziła siE po raz drugi.Pan profesor zoperował jej serduszko wada VSD .To było miesiąc przes jej pierwszymi urodzinami.Dziś to młoda, zdrowa i piękna dziewczyna, kobieta i tylko jaśniutka blizna na mostku przypomina jej i nam o tym co przeszła.Cudowny lekarz i człowiek.Dziękujemy Panie Profesorze.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Ogólnej Dzieci operacja VSD

Wspaniały lekarz specjalista, niezwykle kompetentny, oaza spokoju i zrozumienia obaw i strachu rodziców - cudowny człowiek. Ubytek syna był w trudnym miejscu. Zoperował tak precyzyjnie, że nie było żadnych powikłań. To już 5,5 roku od operacji. Dziś Mikołak jest radosnym, kochanym i żywym już prawie 6-letnim chłopcem. Dziękuję. Nie da się wyrazić słowami wdzięczności matki za życie dziecka. Na zawsze zostanie w mojej pamięci i modlitwie, by jego praca służyła wszystkim chorym serduszkom jak najdłużej.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Ogólnej Dzieci wada serca noworodka

już 15 lat po operacji całkowitego kanału przedsionkowo-komorowego serca :) Ona jest teraz rezolutną, piękną, szczupłą nastolatką z zespołm Downa :) Bez leków na serce. Dziękujemy Panie Profesorze! Pana pracę nad trudnym przypadkiem wspominamy z łzą w oku.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Ogólnej Dzieci operacja serca

Równo 5 lat temu 19.05 2014 Pan Profesor Karolczak operowal serduszko mojego miesięcznego synia Karolka wada (AVSD) pamiętam ten strach nerwy jak bardzo się o niego bałam teraz wiem źe niepotrzebnie bo trafił w najlepsze rece jakie mógł .Bede wdzięczna Profesorowi do końca życia. Dzis moj synio jest wesolym pogodnym chlopcem ze zdrowym serduszkiem.Jeszcze raz z calego serca dziękuje za ten cud którego Pan Profesor dokonał.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Ogólnej Dzieci operacja serca

Operacja ratująca życie maj 2017, 2miesiące 3tygodnie tyle miała nasza kochana córeczka kiedy pan profesor Maciej Karolczak w wraz ze swoim cudownym zespołem operował serduszko Gabrieli wrodzona wada serca (AVSD) po około 5 godzinach przyszedł do nas z uśmiechem na twarzy spokojnym głosem powiedział : Operacja się udała , Serduszko Gabrieli pracuje, ruszyło prawidłowo. Ogromny szacunek dla pana profesora , opanowany, spokojny , konkretnie potrafi wytłumacz rodzicom na czym będzie dokładnie wyglądała operacja, bardzo skromny oddany swej pracy, bardzo panu profesorowi dziękujemy . Pytaliśmy pana profesora jak możemy się odwdzięczyć za uratowanie życia Gabrieli, pan profesor w swoim spokojnym stylu odpowiedział : Nic nie potrzeba, lubimy to robić, lubimy pomagać,po to jesteśmy, mówcie wszystkim że mamy tu zespół wspaniałych specjalistów którzy lubią pomagać i to bardzo .Wdzięczni rodzice Małgorzata i Daniel .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny, Klinika Kardiochirurgii i Chirurgii Ogólnej Dzieci całkowita korekta nietypowego AVSD

Wspaniały lekarz i człowiek. Kompetentny, cierpliwie tłumaczy rodzicom zawiłości operacji (AVSD i ZD). Już przy pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy ze nasza córeczka jest w dobrych rękach - od Pana profesora bije pozytywna energia,pewność siebie i spokój tak potrzebny zestresowanym rodzicom. Pan profesor uratował serduszko naszej córeczki za co zawsze będziemy bezgranicznie wdzięczni. Rodzice Anielki


E
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentny. Profesjonalista. Oddany swojej pracy. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. To porównania, które od razu przychodzą mi na myśl. Potem już są tylko emocje. uratował życie mojej córki. Do końca świata i o jeden dzień dłużej będę mu za to wdzięczna.


Użytkownik zweryfikowany

2 czerwca 2016 o godz. 8.30, Pan Profesor Karolczak przeprowadził operacje serca naszego syna Michala (vcd).Ubytek był w bardzo trudnym miejscu i udało się. Po 3 godzinach operacji prof wyszedł z uśmiechem na ustach i powiedział, ze było przyjemnie naprawić serduszko naszego syna.To wspaniały człowiek pełen ciepła i współczucia dla zrozpaczonych rodziców. Mialam wiele obaw idac do prof z prosba aby to wlasnie On operowal Michalka.Pan Profesor bez namysłu, z usmiechem na ustach zgodził się na przeprowadzenie tej trudnej operacji. Na pytanie jak możemy się odwdzięczyć,powiedział krotko:mówcie ze mamy tu wspaniały zespół specjalistow którzy z przyjemnoscia naprawia serducha małych skarbów. Dziękujemy Panie Profesorze!


J
Użytkownik zweryfikowany

W 1995 roku zoperował moje serduszko, gdy miałam półtora roku. Nie pamiętam go, ale mama mówiła że to złoty człowiek. Po wynik saturacji biegał po schodach na dół, bo co gdyby winda się zepsuła. Na pożegnanie pocałował mnie w policzek. Wspaniały lekarz, będę mu wdzięczna za uratowanie życia do końca swoich dni.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

kardiochirurg wrodzonych wad serca
specjalista chirurgii dzieci


Leczone choroby

  • Wady serca

Specjalizacje

  • Kardiochirurgia
  • Chirurgia dziecięca

Powiązane wyszukiwania