Aktualności

Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza, Blik, + 2 więcej
22 273..... Pokaż numer


VeritaMed


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

W związku z zaistniałą sytuacją na Świecie jak i w Kraju związaną z COVID-19, w trosce o Wasze jak i moje bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o prowadze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bezsenność
 • Zaburzenia snu
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacje online,

Dowiedz się więcej

VeritaMedDługa 27, Warszawa

240 zł

VeritaMedDługa 27, Warszawa

240 zł

VeritaMed

Pozostałe usługi


Długa 27, Warszawa

240 zł

VeritaMedDługa 27, Warszawa

240 zł

VeritaMed

TELEPORADA
* Konsultacja online po wcześniejszej opłacie przelewem lub za pomocą Blik.Długa 27, Warszawa

240 zł

VeritaMed

TELEPORADA
* Konsultacja online po wcześniejszej opłacie przelewem lub za pomocą Blik.Długa 27, Warszawa

240 zł

VeritaMed

TELEPORADA pierwszorazowa ➽
* Konsultacja online po wcześniejszej opłacie przelewem lub za pomocą Blik.

179 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: VeritaMed konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Myślisz: 30 minut wizyta? Specjaliście wystarczy, by pomóc! Profesjonalne wyjaśnienie i wyjątkowa empatia. Jestem bardzo zadowolona:) będę wracać i polecać dalej.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: VeritaMed konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

To była moja pierwsza wizyta, i jestem zadowolona. Bardzo dobre podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad, odpowiedzi na wszystkie pytania.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: VeritaMed konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

To moja pierwsza wizyta odniosłam bardzo dobre wrażenie. Lekarz szczegółowo wypytuje o dolegliwości z wielką cierpliwością wysłuchuje co ja mam do powiedzenia. Ważne, że bez pośpiechu, spokojnie. Po dzisiejszej wizycie stwierdziłam, że trafiłam w odpowiednie ręce z czego bardzo się cieszę. Żałuję że tak późno, mogę z czystym sumieniem polecić .


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VeritaMed Konsultacja psychiatryczna online

Duża wiedza, spokój kompetencja,pełen profesjonalizm.Juz po pierwszej wizycie duża poprawa stanu zdrowia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor bardzo miły, konkretny i pozytywny. Nie myślałam że wizyta u psychiatry może być tak w porządku. Polecam serdecznie, naprawdę warto!K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VeritaMed

„Psychiatra psychoterapeuta urodzony pociąga pacjentów swoją osobowością i otwartością na sprawy ludzi, ciepłem emocjonalnym, jakie wytwarza wokół siebie i otuchą, którą przenosi na innych. Słuchając jego słów i widząc, jak sam słucha, pacjent czuje, że wydobywa się powoli z mrocznej depresji i zaczyna rozglądać się wokół siebie, jeszcze z niepokojem, ale już bez dławiącego lęku" („Lekarz psychiatra i jego pacjent" M.Jarosz). Ten cytat z literatury naukowej najlepiej oddaje to, jakim lekarzem jest Pan Łukasz. Lepiej bym tego nie ujęła. W sumie osoba Pana Łukasza to najlepszy antydepresant. Tak naprawdę żadne słowa nie oddadzą tego, jak Pan Łukasz bardzo mi pomógł.

Pan Łukasz odznacza się niezwykle wysoką elokwencją, erudycją oraz inteligencją emocjonalną. Wizyty to czysta przyjemność, atmosfera zawsze wspaniała. Nie ma miejsca na stres, skrępowanie czy stygmatyzację. Pan Łukasz stosuje leczenie holistyczne. Zna się doskonale na farmakologii, w tym na interakcjach między przeróżnymi lekami. Posiada też dużą wiedzę dotyczącą innych gałęzi medycyny. Jest to kompletny specjalista. Same wizyty działają motywująco, przy każdej kolejnej ma się ochotę pochwalić, co w swoim życiu zmieniło się na lepsze. Ma się zawsze wrażenie, że Pan Łukasz dobrze życzy i kibicuje. Największym plusem jest dla mnie to, że lekarz nie stosuje paternalistycznego modelu relacji pacjent-lekarz, a realizuje model partnerski. W wyborze leczenia Pan Łukasz zawsze uwzględnia moje potrzeby, preferencje i sugestie.

Moja pierwsza wizyta u Pana Łukasza miała miejsce 3 lata temu. Chciałam po prostu jako tako funkcjonować, żyć dla rodziców jako jedynaczka i dla swoich zwierząt, gdyż jestem za nie odpowiedzialna. Nie liczyłam na zbyt wiele, chciałam jakoś w miarę funkcjonować z dnia na dzień i pogodzić się z przegranym doszczętnie życiem. To jak teraz wygląda moje życie przeszło najśmielsze oczekiwania. Pan Łukasz bardzo dobrze dobrał mi leki. Ponadto jakoś tak od razu zaufałam w pełni (i ufam do dziś), co nigdy nie zdarzyło mi się wcześniej w stosunku do żadnego lekarza, jak i w ogóle w relacjach międzyludzkich. Wyczułam, że mogę się otworzyć. Pan Łukasz uświadomił mi, że jestem jeszcze młoda i mogę naprawić dawne złe wybory. Na co dzień w życiu nie mam od nikogo wsparcia emocjonalnego, a od Pana Łukasza je otrzymałam. To On pierwszy we mnie uwierzył, a dzięki Niemu ja uwierzyłam, że jestem w stanie dostać się na studia z kosmicznym progiem punktowym i radzić sobie na nich. Obecnie z powodzeniem studiuję wymarzony kierunek studiów. Uwielbiam swoje życie, siebie samą. Nie chciałabym być nikim innym niż jestem. Wiem, że najpiękniejsze w życiu jeszcze przede mną, a już teraz jest pięknie. To wszystko dzięki osobie Pana Łukasza i lekom. Dziękuję z całego serca. Jestem i będę niesamowicie wdzięczna do końca życia. Nie mogłam wybrać lepiej lekarza niż wybrałam, a wyboru dokonałam przeglądając psychiatrów z całej Polski.

Na wizyty jeździłam z Małopolski do Warszawy, a następnie z Białegostoku. Zdecydowanie było warto. Gdziekolwiek bym nie mieszkała, na pewno jeździłabym na wizyty. Nawet trochę za tym tęsknię i z chęcią udałabym się na tradycyjną wizytę. Przyznam, że nie jestem zwolenniczką telemedycyny, wręcz zdecydowaną przeciwniczką. Gdyby lekarz był po prostu ok, to poszłabym gdzieś, gdzie są klasyczne wizyty, nie zważając na to, że dotychczasowy lekarz zna moją historię choroby, moje problemy etc. Jednak lek. Łukasz Zera to jakość sama w sobie, dlatego zdecydowałam się na wizytę mimo formy, gdy po 2 latach od ostatniej wizyty potrzebowałam skonsultować problem. Pan Łukasz na wizycie w formie videokonferencji stara się i angażuje tak samo bardzo jak na wizytach tradycyjnych. Po 3 latach znajomości zdecydowanie podtrzymuję jak najlepsze zdanie o tym lekarzu i zachwyt, a jestem osobą naprawdę bardzo wymagającą i większość usług lekarskich czy branży beauty zawodzi mnie. Byłam w życiu u wielu lekarzy różnych specjalizacji i poza Panem Łukaszem tylko mój ginekolog spełnia moje oczekiwania i wizyty są wow. Rzadko kiedy jestem w stanie wziąć odpowiedzialność za polecenie kogoś/czegoś. Pana Łukasza mogę jednak polecić z czystym sumieniem i polecałam znajomym oraz na różnych grupach i forach nt. zdrowia psychicznego. Wizyty są drogie, ale zdecydowanie warte ceny. Żałuję, że tak późno się zdecydowałam i długo się męczyłam. Każda złotówka z wydanych na wizyty i leki była tego warta, na zdrowiu psychicznym nie ma co oszczędzać.

Jestem wzruszona, że na świecie istnieją lekarze, którym tak bardzo zależy na dobru pacjenta i którzy tak bardzo się anagażują. Tacy lekarze jak Pan Łukasz powinni uczyć studentów medycyny, stażystów oraz rezydentów, zwłaszcza szacunku do pacjenta i stworzenia owocnej relacji pacjent-lekarz. Pan Łukasz jest dla mnie wzorem tego, jak pracować z ludźmi i jak pomagać. Ponadto jest dla mnie Autorytetem, pierwszym jaki mam w swoim 20kilkuletnim życiu. Wcześniej pojęcie autorytetu znałam tylko z definicji. 

Panie Łukaszu, chapeau bas.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: VeritaMed

Pana doktora poleciła mi znajoma i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wizytę.
Dzięki życzliwemu podejściu pana doktora i szczegółowym wyjaśnieniom dotyczącym zaproprowanych środków farmakologicznych pierwsza konsultacja przebiegała w bardzo spokojnej atmosferze.

Planuję kontynuować leczenie pod obserwacją dr. Zery.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: VeritaMed

Bardzo miły i empatyczny lekarz , który
profesjonalnie podchodzi do sytuacji .
Pozytywne pierwsze wrażenie .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: VeritaMed

Miałem opory by skonsultować się z psychiatra, ale za namową znajomej pacjentki, odważyłem się i nie żałuję. Pan doktor jest bardzo miły i wyrozumiały, można z nim porozmawiać o problemach, polecam osobom z podobnymi rozterkami jak ja, warto wziąć wizytę u Pana Łukasza .


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Moja pierwsza wizyta i naprawde jestem zadowolona bardzo mily ,sympatyczny człowiek .Po zapoznaniu się z problemem przystąpił do działania i wyjaśnienia co się dzieje . Oby więcej takich lekarzy polecam naprawde warto ....


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W związku z zaistniałą sytuacją na Świecie jak i w Kraju związaną z COVID-19, w trosce o Wasze jak i moje bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o prowadze...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bezsenność
 • Zaburzenia snu
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Certyfikaty


Zdjęcia


Powiązane wyszukiwania