Dr n. med.

Łukasz Paluch verifiedCreated with Sketch.

Chirurg naczyniowy, Flebolog, Radiolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Centrum Flebologii. Klinika Zdrowych NógUsługa: żylaki kończyn dolnych

  Absolutny geniusz! Co najważniejsze skuteczny. Wykonywał u mnie zabieg laserowego zamykania żył glownych na dwóch nogach oraz zabiegi uzupełniające. Myślałam że jestem przypadkiem beznadziejnym a pan doktor sprawił że odzyskałam zdrowie ! Polecam!!

 • Szukasz chirurga naczyniowego? Pacjenci polecają:

  Robert Proczka
  Robert Proczka
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Gen. Romana Abrahama 18 lok 322, Warszawa
  Sympatyczny,wnikliwy,konkretny i pragnący pomóc pacjentowi lekarz.Podczas wizyty zrobił długi wywiad i potrzebne… więcej

  Tomasz Ciąćka
  Tomasz Ciąćka
  Chirurg naczyniowy, Chirurg, Flebolog
  Gen. Romana Abrahama 18 lok 322, Warszawa
  To była pierwsza wizyta u Pana Doktora. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, bez pośpiechu, z uśmiechem, rzeczowo.… więcej

  Tomasz Wołoszko
  Tomasz Wołoszko
  Chirurg, Chirurg naczyniowy, Flebolog
  Saska 16/14, Warszawa
  Wizyta przebiegała jak najbardziej zgodnie z oczekiwaniami, w miłej, rzeczowej atmosferze. Pan Tomasz chętnie i… więcej

  Bartłomiej Juza
  Bartłomiej Juza
  Chirurg naczyniowy, Flebolog
  Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184, Warszawa
  Jak najbardziej polecam!:) Lekarz szczegółowo wyjaśnił problem i zaproponował kilka opcji jak go rozwiązać. Wizyta… więcej

  Toutounchi Sadegh
  Toutounchi Sadegh
  Chirurg, Chirurg naczyniowy
  Omulewska 27, Warszawa
  Wielkiej klasy specjalista, wspaniały człowiek, kompetentny, doskonały lekarz. Polecam każdemu potrzebującemu konsultacji… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z nagrodą Rektora za bardzo dobre wyniki w nauce i działalność naukową.
   Rok studiów na Uniwersytecie de Grenada w Hiszpanii.
   Odbyte staże w klinice u profesora Salvio Serrano oraz w klinice chirurgii u profesora Canierra w Lizbonie.
   W 2017 obroniła pracę doktorską z dziedziny chorób żylnych za którą otrzymał wyróżnienie naukowe.
   Obecnie pracuje również w zakładzie Radiologii w Szpitalu Ortopedycznym im prof. Adama Grucy w Otwocku.
   Zainteresowania medyczne: flebologia , diagnostyka i zabiegi pod kontrolą usg

   Członek European Society of Radiology
   Członek Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF).

  Specjalizacje

  • Radiologia i diagnostyka obrazowa
  • Chirurgia naczyniowa

  Usługi

  Centrum Flebologii. Klinika Zdrowych Nóg

  Witoszyńskiego 5, Praga-Południe, 03-983 Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Łukasz Paluch
  Łukasz Paluch
  Chirurg naczyniowy, Flebolog, Radiolog
  Warszawa
  Może , konieczne jest wykonanie badania usg doppler

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Centrum Flebologii. Klinika Zdrowych NógUsługa: żylaki kończyn dolnych

   Absolutny geniusz! Co najważniejsze skuteczny. Wykonywał u mnie zabieg laserowego zamykania żył glownych na dwóch nogach oraz zabiegi uzupełniające. Myślałam że jestem przypadkiem beznadziejnym a pan doktor sprawił że odzyskałam zdrowie ! Polecam!!

  • M

   Pan dr jest jest wspaniałym lekarzem, słucha pacjenta i robi wszystko, żeby mu pomóc. Poza doświadczeniem i dokładnością, z jaką wykonuje swoją pracę, cechuje go wysoka kultura osobista i empatia wobec pacjenta. Jest życzliwym i ciepłym człowiekiem.
   Mnie Pan dr wykonywał zabieg metodą laserową na obydwu nogach.
   Polecam,
   Monika B.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Paluch to bardzo kompetentna i miła osoba. Z jego usług korzystam od kilku miesięcy, zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni. Śmiało możemy polecić tego lekarza!
   Ja miałam zmiany estetyczne, a mąż miał bardziej poważne-żylaki. U mnie Pan dr wykonywał skleroterapię, a u męża wykonany był zabieg laserowy.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Flebologii. Klinika Zdrowych NógUsługa: Zabieg laserowy

   Pan doktor wyróżnia się wyjątkowym podejściem do pacjenta, jakby mógł to by nieba przychylił, bardzo pomocny i życzliwy. Wykonywał u mnie zabieg usunięcia żylaków laserem, bardzo miła atmosfera przed, w trakcie i po zabiegu oraz na kontroli. Chętnie i zrozumiale udzielał odpowiedzi na pytania.
   Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza. Polecam.

  • Pan Doktor wykonywał u mnie zabieg laserowego usunięcia żył kończyny dolnej. Jestem bardzo zadowolona z efektów tego zabiegu. Pan Doktor Paluch wyróżnia się wspaniałym podejściem do pacjenta, życzliwością i wysoką kulturą osobistą. Z pełną odpowiedzialnością polecam wizytę u Pana Doktora.

  • K

   Dwa miesiące temu miałam usuwane żylaki metodą laserową, Jestem bardzo zadowolona z efektów i do dziś wspominam miłą atmosferę podczas zabiegu.

  • A

   Wysokiej klasy specjalista o dużej wiedzy i doświadczeniu, z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent, ciepły, cierpliwy o wysokiej kulturze osobistej lekarz, który wsłuchuje się w oczekiwania pacjenta, szanując jego zdaniem, zamierzam dalej korzystać z pomocy Pana doktora. Jeśli ktoś z Państwa szuka znakomitego fachowca - serdecznie polecam.

  • G

   Witam, właśnie jestem po kolejnej wizycie u dr Palucha. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług, trafnie zdiagnozowanego problemu oraz jego wyeliminowaniu, z dużej ilości cennych rad, poświęconego czasu na wizycie, a przede wszystkim z komunikacji z doktorem Paluchem, która wyglądała bardzo swobodnie i otwarcie. Szczerze polecam doktora Palucha każdemu. Pozdrawiam

  • P

   Bardzo rzetelny i rzeczowy lekarz, rozmawia z pacjentem, tłumaczy przebieg badania, odpowiada na wszystkie pytania. Samo badanie przebiega w miłej , bezstresowej atmosferze, bez zbędnego pospiechu. Po wielu rozczarowaniach związanych z brakiem kompetencji niektórych lekarzy, mogę bez wahania polecić dra Palucha.

  • M

   Jestem po badaniu kontrolnym u Pana doktora i jestem bardzo zadowolona - jest sympatyczny, ciepły, z indywidualnym podejściem do pacjenta a badania są wykonywane z niezwykłą dokładnością. Podczas mojego badania wszystko dokładnie tłumaczył, objaśniał, cierpliwie odpowiadając na pytania i wątpliwości. Z czystym sumieniem polecam doktora Palucha!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG