dr n. med.

Łukasz Nagraba

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

49 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontuzja kolana

  Dr Nagraba ma świetne podejście do pacjenta. Przedstawił mi 4 możliwości leczenia urazu kolana. Wytłumaczył mi zalety i wady każdego rozwiązania. O możliwości leczenia u osteopaty, podania osocza do kolana oraz MBST (terapia rezonansem magnetycznym) dowiedziałem się po raz pierwszy podczas wizyty. Dr Nagraba to lekarz z powołania, pasjonat i do tego sportowiec. Bardzo polecam, szczególnie osobom, które uprawiają sport i mają problemy ortopedyczne związane z aktywnością fizyczną.

 • W

  Doktor wydał mi skierowanie na SOR ratując tym mi zycie,biorąc pod uwagę,że zgłosiłam się z innym tematem bo z wykonanym USG kostki,wykazał się ogromną spostrzegawczoscią, gdyż miałam akurat zator i zawał płuca i do tego w tym stanie widział mnie juz inny lekarz i nie zajął stanowiska.Doktor wyłapał zagrożenie i zareagował natychmiast,Podziekowania dla Doktora

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Lekarz bardzo kompetentny o dużej wiedzy i bardzo przyjazny pacjentowi.Wysoko ceni możliwości i jakość polskich klinik. W moim przypadku polecił świetnego specjalistę chirurga oraz zalecił wznowienie rehabilitacji przed zabiegiem, aby wzmocnić stan ogólny pacjenta.

 • T
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Inny

  Martwica u naszego 15-letniego syna po złamaniu kości łódeczkowatej nadgarstka prawej ręki była dla wszystkich wstrząsającą wiadomością! Poszukiwania ratunku zaprowadziły nas do Pana Doktora. Spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, wysokimi kwalifikacjami i ogromnymi kompetencjami. Zaproponował leczenie czynnikami wzrostu, nie wiedząc do końca, czy się powiedzie. Był to przypadek na tyle skomplikowany, że został potraktowany jak swoisty eksperyment. Mieliśmy nadzieję, że się uda. Pan Doktor śledził cały proces leczenia, podpowiadał, gdzie można zrobić wnikliwe badania dodatkowe, zawsze rzetelny i uczciwy. Zarażał pogodą ducha, optymizmem, dodawał otuchy i był wsparciem. Wszystko się udało! Jesteśmy Mu bardzo wdzięczni, choć słowo "dziękuję" nie wyraża prawdziwych odczuć i emocji. Pan Doktor ze swoimi metodami leczenia, a przede wszystkim ze swoim podejściem do pacjenta, jest godnym polecenia specjalistą. Człowiek z pasją!

 • J
  Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

  Chcę z absolutnie krystalicznie czystym sumieniem i przekonaniem powiedzieć, że dr. Łukasz Nagraba, to do tej pory lekarz absolutnie z plastronem lidera w historii mojego doświadczenia. Mam 29 lat i proszę mi wierzyć, że już naprawdę bardzo dużo za mną, także konkurencja wydaje się całkiem spora :) Fantastyczny człowiek oddany powołaniu lekarskiemu, przy którym posiada się coś, czego nie da się kupić...czy jakkolwiek sztucznie wykreować. Mianowicie mowa o poczuciu BEZPIECZEŃSTWA. Fachowa opieka medyczna i słuszne diagnozy, to oczywistość. Cieszę się, że tacy ludzie, tacy lekarze jak się okazuję, istnieją nie tylko w utopijnych krainach :) Pozdrawiam i zachęcam do wizyty u Pana dr. Łukasza Nagraby.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Trafiłem do dr. Nagraba po urazie biodra. Stłuczenie. Bardzo podobało mi się podejście do pacjenta. Jako chyba jedyny lekarz zaraz po moim wejściu do gabinetu zapytał - jak Pan się czuje. Przeprowadził szczegółowy wywiad, wykonał prześwietlenie, postawił trafną diagnoza. Po kilku dniach czułem się już bardzo dobrze a mimo to otrzymałem skierowanie na rehabilitację, żeby uniknąć ewentualnych powikłań w przyszłości. Zdecydowanie polecam wyzyty u pana doktora. Miło i bardzo profesjonalnie!

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kontaktowy. Otwarty na pytania i chętnie udzielający odpowiedzi. Upewnia się czy wszystko jest zrozumiałe :)

 • M

  Bardzo rzeczowa konsultacja u Pana dr Łukasza Nagraby mojej złamanej kości śródstopia i kości sześciennej, profesjonalne podejście, na wszystkie pytania konkretne odpowiedzi, przyjazna atmosfera w trakcie wizyty, duża wiedza, ogólnie same plusy. Bardzo się cieszę, że trafiłem do Pana Łukasza, na pewno będę wracał jeśli w przyszłości ortopedycznie będę potrzebował pomocy i polecam Pana Łukasza zdecydowanie innym!

 • Najlepszy specjalista u jakiego byłem. Miałem problemy z kręgosłupem i dzięki JEMU stanąłem na nogi. Byłem u jednego ortopedy to powiedział że muszę zacząć pływać ehh. Doktor Nagraba powiedział jedno bardzo ważne zdanie co było ogromną dawką motywacji i wszyscy lekarze powinni do tego zawodu podchodzi tak : Lekarze są po to żeby leczyć , a nie odsyłać ludzi na tamten świat. Najlepszy specjalista !!!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  p.doktor jest bardzo miłym człowiekiem z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Jego rzeczowe a jednocześnie sympatyczne podejście do mojego problemu pomogło podjąć mam nadzieję odpowiednią decyzję co do dalszego mojego leczenia. Udzielił mi szczegółowo informacji na temat różnych sposobów leczenia moich dolegliwości. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

  Dr Łukasz Nagraba jest członkiem zespołu projektu klinicznego czynnikiwzrostu.pl, w ramach którego zajmuje się medycyną regeneracyjną w schorzeniach mięśni i ściegien, takich jak łokieć tenisisty, zwyrodnienie ścięgna Achillesa, ostrogi piętowe.
  Strona internetowa: www.czynnikiwzrostu.pl

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu