Adres

ul. Sienna 83, Wola, Warszawa
MD Clinic (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Karta płatnicza
22 273.....

Zwykła wizyta

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Dr Łukasz Nag...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby mięśni
 • choroby ścięgien
 • ostroga piętowa

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic Bardzo silny ból kolana

Szybka, profesjonalna diagnoza (w przeciwieństwie do poprzedników), leki, które po 2 dniach pozwoliły mi znowu chodzić i konkretny plan działania na 2-3 miesiące. Wróciła radość z życia i minął potworny ból. A poza tym ciepłe podejście i przystępne dla laików wytłumaczenie problemu. Szczerze polecam, zwłaszcza, że mój mąż 3 lata temu wyleczył u Pana Doktora łokieć tenisisty.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic Konsultacja ortopedyczna

Pan dr Nagraba jest lekarzem z powołania. Przejmuje się stanem pacjenta. Nie traktuje go jak przedmiot. Mój problem nie był poważny, ale został zdiagnozowany natychmiast, dostałem szczegółowe wyjaśnienia co mam robić, jakie brać leki i co zrobić gdyby problem nawracał. Dodatkowo, na podstawie objawów Pan dr Nagraba zalecił mi branie jeszcze innych leków na inną chorobę, której objawem był właśnie mój problem ortopedyczny. 2 lata wcześniej moja żona miała poważny problem ortopedyczny i też leczyła się u Pana dr Nagraby, który z własnej inicjatywy konsultował wyniki badań tomografii komputerowej z radiologiem i wąsko wyspecjalizowanym specjalistą, aby mieć całkowitą pewność, że żona będzie leczona w najlepszy sposób. Taki lekarz to teraz rzadkość.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reh - Medica Centrum Rehabilitacji złamanie nadgarstka

Zanim trafiłam do Pana Doktora dwóch ortopedow mówiło że złamanie nadgarstka zostało dobrze złożone. Dopiero on przejrzał się dokładnie rtg I pokazał że złamanie jest do pilnej operacji jeśli chce mieć sprawną prawą rękę. To lekarz któremu zależy na pacjentach, nie traktuje ich marginalne. Godny polecenia specjalista.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor bardzo szybko zdiagnozował mój problem i wszystko dokładnie wyjasnil, przede wszystkim uspokoił i po kolei tłumaczył jak będzie wyglądać dalsze leczenie, polecając przy tym specjalistów, do których powinnam sie udać. Jestem jak najbardziej na TAK i z czystym sercem polecam wszystkim Pana Łukasza!! :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic ból łokcia

Bardzo miły, fajny, spokojny i uśmiechnięty lekarz. Wytłumaczył mi na czym polega mój ból łokcia i jestem umówiona na następną wizytę i nie żałuję, że trafiłam do doktora Nagraby. Bardzo, bardzo gorąco polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wizyta lekarska była bardzo profesjonalana, stąd dostałam wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi na zadane pytania.


E
Użytkownik zweryfikowany

Dr Łukasz Nagraba to lekarz z prawdziwego zdarzenia! Przez ponad 3 lata nikt nie był w stanie zdiagnozować mojego problemu z nadgarstkiem, a doktor po wywiadzie i zapoznaniu się z wynikami badań od razu postawił trafną diagnozę i zaproponował leczenie czynnikami wzrostu. Widząc moje wahanie, nie próbował mnie na siłę przekonywać, a nawet uczciwie powiedział, że ze względu na wcześniejsze leczenie sterydami oraz to, że uraz był już tak dawno temu, szansa, że leczenie się powiedzie jest niższa. Ostatecznie się jednak zdecydowałam i nie żałuję, bo wszystko się udało i po rehabilitacji mój nadgarstek wrócił do życia. Od tego czasu z każdym problemem ortopedycznym chodzę już tylko do doktora Nagraby i polecam doktora wszystkim, bo to najlepszy ortopeda, jakiego spotkałam.


I
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pana z niesamowitym bólem pleców i szyi, który utrudniał mi poruszanie się i wyprostowanie. Wcześniej nikt nie był w stanie zdiagnozować, co mi dolega, a przepisane środki nie pomagały. Pan doktor szybko zdiagnozował ostre zapalenie mięśnia dźwigacza łopatki, przepisał odpowiednie leki i zalecił późniejszą rehebilitację. Miało pomóc i pomogło:) Profesjonalne podejście do pacjenta, opieka i wiedza na najwyższym poziomie - dziękuję Panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim!!!


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic Zwykła wizyta

Byłam drugi raz u pana doktora, ponieważ zastosowane leczenie po pierwszej wizycie odniosło bardzo dobry rezultat. Dlatego dzisiaj byłam kolejny raz i mam przekonanie, że efekt tej wizyty będzie równie pozytywny. Jeśli zajdzie taka potrzeba z pewnością udam się po poradę do dr Łukasza Nagraby.


P
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz, który zna się na urazach sportowych. Widać, że wie o czym mówi - diagnozę stawia szybko i trafnie. Pomaga też w realizacji leczenia - mi polecił zarówno rehabilitanta jak i sklep ze stabilizatorem.


Usługi i ceny

Zwykła wizyta

ul. Sienna 83, Warszawa

MD Clinic

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic

Od 2 lat miałem problem z łokciem tenisisty, chodziłem na rózne zabiegi krioterapie laser itd, byłem również na 10 zabiegach fali uderzeniowej, niestety nic nie pomogło. W międzyczasie dostałem równiez 2 blokady, które pomogly na chwilę. Z polecenia trafiłem do dr Nagraby, który wytłumaczył mi jaką metoda mozna mój łokieć wyleczyć. dr Nagraba podał mi czynniki wzrostu następnie zaplanował każdy krok leczenia po zabiegu. Jestem bardzo wdzięczny za wyleczenie, dzieki temu moge normalnie funkcjonowac i wpracy pisac na komputerze bez bolu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic

Świetny lekarz. Bardzo miły i wyrozumiały. Zawsze ma czas dla pacjenta. Ale najważniejsze, że jest specjalistą w swojej dziedzinie. Pomógł mojej mamie stanąć na nogach. A mnie wyleczył bark. Polecam bardzo, bardzo.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic ból kręgosłupa lędźwiowego.

Trafiłam do Doktora Nagraby z polecenia z bólem kręgosłupa szyjnego. Ból był tak silny, że nie pozwalał w codziennym funkcjonowaniu. Leczyłam się u wielu specjalistów i nikt nigdy nie potrafił mi pomóc i znaleźć przyczyny choroby.
Doktor na początku przepisał mi leki, które bardzo pomogły oraz polecił mi osteopatę i trenera personalnego.
Dzięki Doktorowi wróciłam do stanu z przed choroby.
Jestem wdzięczna za wyleczenie i okazaną pomoc.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic uraz biodra

Pan Doktor jest świetnym fachowcem! 100% profesjonalizmu, rzeczowy, empatyczny i konkretny. Spokojnie i łopatologicznie przeszedł ze mną przez zdjęcia z płyty rezonansu, przedstawiając propozycję leczenia. Szczerze polecam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic

Lekarz konkretny, dokładny, zapoznał się z wcześniejszą dokumentacją medyczną i wyznaczył plan działań. Od bardzo dawna nie odbyłam tak profesjonalnej wizyty - kultura pracy na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic Bóle kręgosłupa odcinek C oraz L

Doktor Nagraba to fachowiec jakich mało. Profesjonalne i serdeczne podejście do pacjenta było dla mnie czymś zaskakującym. Trafiłem do Pana Doktora z bólem kręgosłupa szyjnego oraz lędźwiowego - Diagnoza oraz leczenie w 100 % trafne. Gorąco polecam ! Aby więcej takich lekarzy. Wdzięczny pacjent.
Michał


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Reh - Medica Centrum Rehabilitacji ból kolana po upadku rowerowym

Przez trzy lata, pomimo trwającego cały czas bólu kolana, po upadku na rowerze,dr.Nagraba przepisywał mi tylko zwykłe zabiegi rehabilitacyjne typu ćwiczenia gimnastyczne i naświetlania.Nie skierował mnie nawet na USG,czy rezonans magnetyczny.Nie obejrzał kolana w sposób fizyczny,tzn.nie wziął kolana w ręce nie kazał zgiąć poruszyć itp.Taki sposób leczenia trwał około czterch lat. Dopiero po zmianie na innego lekarza , zaczynam normalne,cywilizowane leczenie,tylko czy nie za póżno. Wyniki rezonansu magnetycznego nie są optymistyczne. Sposób mojego leczenia w najbliższym czasie przedstawię w NFZ.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu silny ból w lędźwiach

Lekarz wyjątkowy. Nie ogranicza się tylko do swojej specjalizacji ale patrzy szerzej. Przeprowadza dobry wywiad, zapoznaje się z wcześniejszymi wynikami badań. Szuka przyczyny!!!
Kompletnie mnie zaskoczył przy wystawianiu recepty, oprócz leków na moje bolesne dolegliwości dostałam solidny lek osłonowy na żołądek. Jak do tej pory sama musiałam się o to prosić Niby nic a dla mnie ważne, mam słaby żołądek przy większej ilości leków ( nie muszą być to antybiotyki) całkowicie mi wysiada i wtedy do jednej choroby dochodzi druga. Wszyscy wiemy, że leki, które pomagają na jedno mogą "psuć" drugie. Ten lekarz zadbał nie tylko o to by wyciągnąć mnie z choroby ale też o to żebym przy "okazji leczenia" nie dorobiła się nowej. Oby więcej takich lekarzy!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: MD Clinic

Pan doktor bardzo rzeczowo podszedł do mojego problemu zdrowotnego za co bardzo dziękuje , na pewno jest to specjalista godny polecenia. przepisane leki biorę dopiero 2 dni ale już zauważyłam poprawę .


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: MD Clinic

Prawdziwy lekarz z powołania i pasjonat.Najlepszy ortopeda u jakiego byłam.Zawsze trafna i szybka diagnoza.Polecam w 100%


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Dr Łukasz Nag...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • choroby mięśni
 • choroby ścięgien
 • ostroga piętowa

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu